Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 12.06.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Според вас има ли ми нещо?  
Авторperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 20:17



От няколко седмици насам ми се ще да правя секс и с двете адреналинки едновременно. Лично аз не мога сам да преценя, но според вас това нормално ли е?
Представям си как ги опъвам направо на онова бюро на което танцуват - директно в ефир, отпред, отзад...Дали ми има нещо?



Тема Re: Според вас има ли ми нещо?нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано12.12.03 20:37



Представяш си как ги опъваш "директно в ефир"?? Бре, ми операторите не те ли смущават малко?




Тема Re: Тцнови [re: spider4o™]  
Авторperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 23:18



Тц, в представата ми операторите са чисто голи манекенки...та затва не ме смущават.



Тема Re: Според вас има ли ми нещо?нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор liglaaaaaa (NAFTEX)
Публикувано13.12.03 22:14



хахахахахаха.............хайде стига глупости , май множко му станаха на клуба глупавите теми



Тема Re: Глупави теми?нови [re: liglaaaaaa]  
Авторperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 23:58



Не виждам нищо глупаво в това, че искам да правя секс с две хубави момичета.
Див, животински, потен, хлъзгав секс... Едва ли съм единствения, който се чувства така. Честно казано гледам "Господарите на ефира" предимно заради адреналинките и ако между другото се посмея на някой и друг гаф, нямам нищо против.
Този клуб има нужда от теми, касаещи секса, Теди и Ени, щото честно казано, Кръстев и Василев са забавни, но не ми го вдигат...без да ми се обиждат.

Теди и Ени форевър!



Тема Re: Според вас има ли ми нещо?нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор Sativa (upwards)
Публикувано14.12.03 09:28



само гледай да не направиш некой гаф докато ги опъваш , че после ще ти се смее цяла България!

People feel we are so brave to suicide with no defense.They think the leader is a super suicider


Тема Re: Глупави теми?нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор liglaaaaaa (NAFTEX)
Публикувано14.12.03 10:07



А тези двете не се ли казват Теди и Ели и аз само така съм си мислила?



Тема Re: Глупави теми?нови [re: liglaaaaaa]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано14.12.03 12:16



Казват се Теди и Ени. Ени идва от Евгения. А преди й виаха Хени, ако не греша.




Тема Re: Според вас има ли ми нещо?нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано14.12.03 13:45



Според мен лошото е че нямаш нищо,дори и в черепа нямаш нищо,а поне там повечето хора имат нещо.

Редактирано от Taйнa на 14.12.03 13:51.



Тема Re: Глупави теми?нови [re: spider4o™]  
Автор liglaaaaaa (NAFTEX)
Публикувано14.12.03 16:44



az uj ni6to ne propuskam..te tedi i eni bili , ni6to.....



Тема Glupawi temi... TOWA E NA4ALOTOнови [re: liglaaaaaa]  
Автор STOiMiRa (Една от тях!)
Публикувано14.12.03 19:35



Az kazwah li wi... kazwah li wi 4e bez prawila cluba 6te se nabaka s tapi temi... tarpete sega... da wi dojde akala...



Тема Re: Glupawi temi... TOWA E NA4ALOTOнови [re: STOiMiRa]  
Автор liglaaaaaa (NAFTEX)
Публикувано14.12.03 21:25



Glupava tema , no vse pak se razsmivam , kogato 4eta takiva gluposti , a i kakvo e klub bez drazniteli i temite im.



Тема Pitash - da ti kaja...нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор lSTORlK (Master of time)
Публикувано15.12.03 08:09



Ami,shtom ti haresvat momi4eata,i dvete, pri tova... znachi - neshto ti ima, neshto ti stava (vse oshte)...

Ama,ako ne si siguren kakvo tochno chuvstvash,preglrday se pri psihoterapevt....

Az toku shto po4nah edin kurs po psihoterapiya, ta...

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: TOWA E NA4ALOTO на едно хубаво приятелствонови [re: STOiMiRa]  
Авторperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 17:57



Стоимиро, според мен имаш нужда от едно хубаво чукане. Честно ти го казвам. Разпусни малко. Взимаш се твърде насериозно, а това до никъде няма да те доведе.
А и какво лошо има в това да се погаврим с поредния опит на Магърдич да изкрънка малко парици - за сметка на задниците на две хубави момичета и неволните и волни грешки на десетки знайни и незнайни телевизионери?



Тема Ne mislq 4e trqbwa da se gawrite s towa koeto...нови [re: perиcтpиpaн]  
Автор STOiMiRa (Една от тях!)
Публикувано21.12.03 00:09



ne znam... maj wie tuka imate nujda ot edna profesionalna prostitutka i ot 4ukane, ne az... AZ puk ti go kazwam SERIOZNO. Da wzemam se naseriozno, moje bi sam edna ot malkoto... was ako ne wi draznqt takiwa typi temi, mene me draznqt, kolkoto i da wi drazni towa koeto ne se hareswa na men... i ne mislq 4e tozi opit e za gavrene... kakto i da go e izmislil armeneca, dobre go e izmislil, 6toto maj powe4e parici cocka ot towa predawane otkolkoto ot "More Ot Lubow"... ako ne drugo pone imajte uwajenie kym towa koeto nqkoj se opitwa da prawi za da wi zabawlqwa... S towa moje bi trqbwa6e da zapo4na, za6toto towa e i zaglawieto na posta mi de.



Тема Re: Според вас има ли ми нещо?нови [re: perиcтpиpaн]  
АвторObi4amEni (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 21:51



A pitash li me men kvo mi e. Vliuben sam v Eni i plus tva da znaesh kak iskam da ia opravq........she ia opana kato ni6to. A snimkit v Playboy sa laja makar da mi zasishtat glada malko.....



Тема Re: Според вас има ли ми нещо?нови [re: perиcтpиpaн]  
АвторObi4amENl (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 21:56



A niakoi da znae cialoto ime na Eni
Evgenia Radalova mai be6e maceto...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.