Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 01.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ПОЗИЦИЯ-СТОЙНОСТНА  
Авторcc (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 01:39



Все още не мога да се начудя на българската простотия. Заслужил ли е българина да гледа такава лайнярщинья такива изкелефенчености. В предаването на тоя мърльо Слави човек може само да научи глупости, може да възпита децата си в разврат бунащина простащина, никакви ценности от това предаване нищо интересно. Чудя се на гостите които решават да отидат в предаването му за да се омаскарят и освинят. Чудя се на телевизията в която работи тоя посерко има ли тая телевизия достойнство за да се нарече телевизия или просто това е един изпосран кокошкарник в който всеки може да се насира когато иска даже и да се издришка на човек в устата когато последният му е кеф че е станало това и вика урааа насраха ме. Хора ли сте Слависти ли сте та ви превзе един дришльо, мърльо, опикан шоумен и не знам ти още какъв мен щом му ръкопляскате и го носите на ръце пфу. Браво на вас дайте на народа само шоу но не каквото и да е а само простотии хората имат нужда от това. Пукната пара не струвате щом сте приютили един усро. Дайте ми и на мен трибуна пък да видите трудно ли е да се насереш.

Мрежата е отскоро оцапана не виждате ли че шоуто му се гледа само от хора които можеш ги манипулира не виждате ли, че това шоу руши а не гради. На България и трябва умен шоумен които все пак се съобразява, че го гледат много хора между които има и деца или на вас ви е все едно дали ще псувате и ще ръсите глупости пред собствените си деца и после ще се чудите защо те ви псуват, защо посягат на наркотиците. Много е лесно под формата на критика да покажеш лошата страна на живота, да кажеш това не се прави така това не е добре в това тъпо шоу и точно това младото поколение попива със смях, хубаво но то както се смее и подражава на този клоун който дава една школа на пошлоста и глупоста така и прави щуротиите, така и се учи на какви ли не дивотии и простотии сипещи се от екрана на този мерзавец.



Тема Re: ПОЗИЦИЯ-СТОЙНОСТНАнови [re: cc]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано10.12.03 11:35



Хубаво де , и мене ме дразни , просто не го гледам от години , да кажем примерно 2 години , на него пука ли му че не го гледам , едва ли...

Цялата схема му е изкривена , в началото почва със някаква полюция написана от сценаристите му , в стил вестник Ку-Ку , политическо злободневие .... и т.н. дрън ,дрън , дрън.......

После идва стойностния гост , който понякога дори може да те разплаче от сантименталност , за да може след това Слави да разкаже виц и да засере цялата атмосфера създадена от госта...

Нищо не разбирам , разбирам само това , че предаването не е хигиенично за моята душа , и просто не го гледам ... майната му

Абе няма милост


Тема Re: ПОЗИЦИЯ-СТОЙНОСТНАнови [re: cc]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано10.12.03 11:37



Ето нещо което изрових от клуб телевизия ;-0))) заслужава си да се прочете...


ОБИЧАМ … Би Ти Ви!
благодарение на KajaGooGoo на Tuesday, October 28 @ 12:00:00 HKT

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ ни учи да живеем като американци … а аз много обичам американци … особено в тава … с лимонче в устата и морков в задника!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ познават прогнозата за времето … е, минус 10-15 градуса не са проблем … важното е хората да са щастливи, че ги очаква хубаво време!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ когато обядвам или вечерям пред телевизора, излъчва реклами за дамски превръзки, WC-атрибути и всички видове болести … (персонален фаворит – онова гнустно серящо виетнамче)!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ техен ВОЖД е един нагъл, грозен, лаком … Учиндолски Гъз, който промива мозъците на едно и без това погубено поколение!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ преди обяд една късокрака ТРАМБОВКА се ровичка из съдбите на пропаднали типове правейки се на Опра (намажете я с вакса, та поне веднъж да и се получи, бе)!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ в неделя сутрин 2 комплексирани смотаняка проповядват битов (и небитов) алкохолизъм и си мислят, че са адски КУУЛ!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ … Къци е НЕВЕРОЯТЕН!Едва ли на СветЪ (бели) има (ежедневна) Специализирана Емисия за Инфантили!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ има “Море от ЛИбофф” и лелките могат да си поревЪт десертно след няколко седмични епизода на “Мързел и Грозота”!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ излъчва възможно най-нагласената скрита камера на Земното Кълбо!… (почивай в НеМир Априлов)!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ успяват да качът мутрата на патологичен ДЕБИЛ върху билдбордове … с бонус някаква безумна паста за зъби!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ в предаването “Споко” (с извинение) се показва един водещ, който боботи като трактор, прилича на тапир и е толкова забавен, че ти иде моментално да си прережеш вените, като го видиш!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ когато се появи на екран една ПЛАШИХУЙКА от “Кльомба.Знам” се кара на всичко живо … (кой знае какви големи зъби има на путката???)!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ българските новини се четът от една албанка (готина) и един турчин (кривоглед)!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ водещите на спортните вести си объркват текста, гледат малоумно и си кривят ченетата!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ (седмично) излъчва най-нагласената поп-класация във Вселената – Българският Топ-100 … (в БГ излизат вече максимум 3-4 стойностни песни на година … другото до 100 е нашенски Гей-поп, хип хоп чалга и … и друго няма)!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ в “Треска за злато”, бабичките се радват на онова мазно чалга-олигофренче, дето ги води през “Лабиринта на Малоумието”!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ в “Бон Апети” се готви с тонове ЛУК!А аз много уважавам лук … особено на 13-то число…в петък…при пълнолуние!

Обичам БиТиВи – защото ВИНАГИ … Не обичам Канал 1 …

Абе няма милост


Тема Re: ПОЗИЦИЯ-СТОЙНОСТНАнови [re: wiper]  
Авторaпpилoвчe (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 20:13



бе много е готино... ама не съм съгласен за скритата камера
работил съм с тях, знам че не е никак нагласено



Тема Re: ПОЗИЦИЯ-СТОЙНОСТНАнови [re: cc]  
Автор Sativa (upwards)
Публикувано11.12.03 02:31



е убаво де
но кво общо имат госпадарите със Слави ?
пък като не го харесваш
не го гледай!
в кабелната има над 50 други телевизии които могат да ти предложат нещо много по-стойностно !

Our people are proud that our empire grows so much!


Тема Re: ПОЗИЦИЯ-СТОЙНОСТНАнови [re: cc]  
АвторЛИЛИ ИBAHOBA (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 06:29



Че Слави е лайно и шоуто му боклук е било винаги ясно на всички хора,имащи поне малко мозък в главите си.Но виж Господ с каква жена го наказаТеменужка Трифонова май й беше иметоВсяко нещо си има цена.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.