Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Избор на модратор на клуба - Гласувайте тук!нови  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано26.11.03 04:42



цитат: (член 1
:спам - виждал съм те в доста клубове , знаеш за какво говоря. така че предлагам да изберем един или два модератора - теб или стоимира и да си говорим за господарите на ефира , а не за подписи в дира , или за мулето и неговите идиотизми :)
Аз гласувам за да бъде модериран клуба .
за първи модератор посочвам Стоимира
за втори (ако има нужда от такъв) избирам spider4o™


Драги форумци, мислех да предложа тази тема още в самото създаване на клуба, но се спрях - не исках да прибързвам... Клубът, като всички други, има нужда да бъде модериран, да си има правилаОт втори модератор мисля няма да има нужда, поне за първо време...
Имам си и готови правила, които смятам да наложа след избора ми на модератор... Не знам уместно ли е да ги представя сега...

Така че гласувайте...




kefish me 6te ti zwynna.

Редактирано от STOiMiRa на 26.11.03 04:48.



Тема Re: Избор на модратор на клуба - Гласувайте тук!нови [re: STOiMiRa]  
Автор бpъмчилo (с метла)
Публикувано26.11.03 09:37



Още не съм убедена, че имаме нужда от модератор. Не е вярно, че всички клубове имат модератори, още по-малко, че всички имат нужда от такъв. Мога да дам примери, но сега нямам време. На мулето ако не му се обръща внимание, той/тя ще млъкне.

Според мен - не му е дошло времето още, и дано не му дойде ....



Тема не е необходим модератор,нови [re: бpъмчилo]  
Автордaмянckи (Нерегистриран)
Публикувано26.11.03 10:17



напълно съм съгласен с теб.
Ако се наложи да има такъв, то той логично трябва да е Gospodari_na_efira.
Сорри, Стоимира, ама не смятам, че трябва да си ти. Палиш се от дреболии, много лесно се впрягаш... трябва да е някой, който да стои над нещата и да не позволява лесно да бъде въвличан в лични конфликти, който да не трие и цензурира мнения по някакви си правила
Мразя правила определени от някой си
Ясно е, че Муле и Мулеобразните, чиито писания нямат нищо общо с клуба, може да бъдат изтривани. Ама може и да не бъдат изтривани! Аз лично спирам да му ожбръщам внимание.
А дори и някой да е написал пълни глупости, нямащи нищо общо с истината (каквито често се срещат из клубовете и... из жълтата преса), според мен също не е необходимо да бъдат трити. Нали за т'ва е клубът, да се чуват всяк'ви мнения, пък дори и неадекватни!

Хей, Стоимира, нищо лично, ОК?
Наистина беше страхотно, че направи този клуб!
10x



Тема Re: Избор на модратор на клуба - Гласувайте тук!нови [re: STOiMiRa]  
Автор Legenda Viva (Viva Forever)
Публикувано26.11.03 11:13



Аз лично смятам, че всеки клуб трябва да си има модератор (аз също съм модератор - клуб "Домашни Любимци").Чудя се обаче кой е по-подходящ.
От една страна Gospodari_na_efira, като инициатори, за който е създаден клуба.От друга страна STOiMiRa, като човек който се грижи за
този клуб, също така помогна за създаването му !

Засега ще поизчакам малко, за да видя, кай от двамата ще набере повече гласове и ще гласувам за него !



Тема Re: Избор на модратор на клуба - Гласувайте тук!нови [re: STOiMiRa]  
Автор Члeн1 (Undead)
Публикувано26.11.03 17:46



напълно съм за модератор. един модератор може да съсипе даден клуб , но ако си върши паботата както трябва може да бъде в услуга на клуба.
общата практика е мода да се дава на човека предложил клуба , но аз "господари на ЕФира" , съм го засичал значително по-рядко от Стоимира , затова предпочитам Стоимира ..
ако тя не може да се справи , то тогава ще изберем друг .
задължението на модератора е да чисти спама и флуда и да организира форума , когато и ако се налага, а не да налага правила или др подобни.
Тъй че аз съм за Модератор.И гласуам за Стоимира

RULEZ!

Тема Ти търпи,аз не мога...нови [re: дaмянckи]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано27.11.03 04:44



Паля се от простотията която цари в форумите, не от глупости... Не мога да търпя простотия, може би е недостатък...

Искаш да са "Господарите" - добре... Ли4ност която влиза от дъжд на вятър, да се грижи за един клуб... Ник който даже не се сети да "осигури" клуб, а други помислиха за това...
относно модерирането на форума ОТ МЕН не се натискам, нека цари простотията, щом има такива като тебе дето я търпят...

Ти търпи и не обръщай внимание на простотиите на една безмозъ4на амеба, аз съжалявам но не мога... дразни ме 4е нафлуди с някакви безсмислени теми... но 4етете и търпете

аз ще спра да влизам тука, докато на него/нея му/й втръсне да ни занимава с присъствието си...

а дори и да беше нещо лично - казаното ве4е е казано и това което казах аз вече е факт...

И похвалите ти относно това че този клуб е факт -> СЪЩО СА ИЗЛИШНИ, който трябваше да ми благодари го направи и аз го оцених. Благодаря излючително на всички които ме подкрепиха и ми "благодариха" - но както ви казах - направих този клуб не за себе си, не и заради вас, а защото предаването е СТРАХОТНО и заслужава да си има клуб. Радвам се че и други мислят като мен и сега са сред нас.

Хайде търпи! АЗ СЕ МАХАМ - засега!



kefish me 6te ti zwynna.

Редактирано от STOiMiRa на 27.11.03 04:50.



Тема Re: Избор на модратор на клуба - Гласувайте тук!нови [re: STOiMiRa]  
Автор Gospodari_na_efira ()
Публикувано27.11.03 18:09



Драги съфоруфмци!!!!

Този клуб е създаден единствено и благодарение на всички вас и разбира се е за вас!

Като инициатор и основен "виновник" за създаването на клуб "Господари на ефира" всички ние признаваме Стоимира - така че - гласуваме за нея като модератор на нашия и ваш клуб със 111 чифта ръце (толкова е екипът на предаването)

Няма две мнения по въпроса, май!

Nie ne sme...


Тема Благодаря за подкрпата на "Господарите"нови [re: Gospodari_na_efira]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано28.11.03 02:33



Скъпи мои любимци, драги "Господари на ефира"... Благодаря за подкрепата на целия екип на предаването, наистина ме трогвате.

Тази подкрепа от 111 гласа идва в момент, когато Тъкмо мислех да напусна един клуб, които предвещаваше да бъде клуб без модератор, поради което щеше да настъпи безредие - както забелязвате че има наченки на такова в новооткрития клуб...

Но... спокойствие - "виновникът" за този клуб, днес реши да не напуска кораба си...

Редактирано от STOiMiRa на 28.11.03 02:36.



Тема Re: не е необходим модератор,нови [re: дaмянckи]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано28.11.03 15:13



Izwinete za latinicata...

Az sashto sam saglasen s vas ... mislia che na takav malak forum ne e neobhodim moderator , oshte poveche kakwo moje da se moderira v takav klub ...

A nima predawaneto " Gospodari na efira " ima moderator ?

Vlizam v klubovete veche 3 godini , i mi e pisnalo ot modaratori i kavgi za iztriti temi , bih kazal che ako ima modarator ,edva li bih vlizal tuka ...

Абе няма милост



Тема Re: Избор на модратор на клуба - Гласувайте тук!нови [re: STOiMiRa]  
Автор Legenda Viva (Viva Forever)
Публикувано28.11.03 19:59



Аз гласувам с 2 ръце за СТОИМИРА !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.