Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 30.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Имам предложение.  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано26.11.03 11:43



Решил съм да подхвана една похвална инициатива. Значи, предлагам да направим (не направя, а направим) един фен сайт на Господарите. Досега мисля, че има два сайта за тях (ако греша, ме поправете). Единият (

) е само за мнения и предложения, а другият сайт, на който има инфо за предааването е този на Море от Любов (макар че там се рових и нищо не открих, но уж така било). Така че се надявам на вашата подкрепа и най-вече на Стоимира като отявлена фенка на предаването да снабди сайта със снимки, инфо и всичко, което се сети
Засега съм решил сайта да не е в хит.бг или бол.бг или фрее.техно-линк и др такива, за да няма оплаквания от юзъри в чужбина, че не могат да го отворят. Защото в други клубове доста често се оплакват от този проблем при ъплоудването на картинки да кажем. Така ще имат достъп по цял свят
Ако имате други идеи и предложения - казвайте, не се щадете.
Поздрави.



Тема Re: Имам предложение.нови [re: spider4o™]  
Автор Члeн1 (Undead)
Публикувано26.11.03 17:39



имаш пълен съпорт от моя страна :)

RULEZ!

Тема каобашно, евалата дашнонови [re: spider4o™]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано27.11.03 00:05



адресът е:
http://www.globalvision-bg.com/

Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Идеята ти е страхотна - Имаш подкрепата ми...нови [re: spider4o™]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано27.11.03 05:01



1. Стоимира не е никаква фенка... но щом такава съм във вашите очи, няма да ви разбивам илюзията

2. Идея за сайт и аз имах и затова започнах да си набавям информацията (тя малко оскъдна засега) и снимките... Само че не "споделих" гениалната си мисъл с вас, не исках да ви занимавам просто...
Засега имам само 3 снимки, но мисля че няма да е проблем да набавя още както и информация от първоизточника. След като разберат за "идеята", не вярвам да откажат да ни съдействат...

spider4o™ - идеята ти е страхотна, имаш пълната ми подкрепа...

3. Радвам се че не съм "единствената фенка" и че има други като мен.

4. И аз рових в въпросния сайт на "Море от любов" но не намерих нищо...
чудно защо точно там ще има информация, но щом са казали...

5.


Да в този сайт има снимки и информация за предаването...
Но мисля че повече информация и нещо ново което го няма там няма да е излишно...



kefish me 6te ti zwynna.

Редактирано от STOiMiRa на 27.11.03 05:14.



Тема Re: Имам предложение.нови [re: spider4o™]  
Автор Gospodari_na_efira ()
Публикувано27.11.03 18:15



Хей! Идеята ти наистина е чудесна!!!! Признателни сме!

Но за всички, който се интересуват за бъдещето на официалния сайт на Господари на ефира www.gospodari.com - съвсем, съвсем скоро той ще бъде готов в пълния си размер и краски - в него ще можете да намирате информация за водещите, адреналинките, актуални новини, очаквайте, голяма снимкова галерия, информация за носителите на Златен скункс, а също така новини за репортажите, "Истински лъжи" и блиц-интервютата "Две в едно".....просто имайте малко търпение!!!!

Обещаваме най-отговорно, че ще се постараем сайтът ни да стане едно приятно за посещение място в net-a

Nie ne sme...


Тема НАЧАЛОТО...нови [re: spider4o™]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано28.11.03 00:59







Тема Страхотно НАЧАЛО на сайта (нo...)нови [re: spider4o™]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано28.11.03 02:24



Сайтът е страхотен... :cool
Браво (тук трябваше да има усмивка-иконка с аплаузи, но нещо форума не я иска. :wink

Само дето предложих подкрепата си ... :sad

Само една малка критика-съвет имам (дано тя се радва на вниманието и реализацията ти) - сайтът трябва да има отделни линкове в главната страница за : (Angel)
1. Книга за мнения и предложения на гостите на сайта към предаването
2. Адреси за контакт
- с теб
- с екипа на предаването

Редактирано от STOiMiRa на 28.11.03 02:53.



Тема it's doneнови [re: STOiMiRa]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано07.12.03 21:29



1. тази книга за гостите вече я има - Guestbook. (а скоро ще има и форум)
2. това също е направено. пуснах линк към www.gospodari.com, както и "Contact me"
Сега вече сайта прилича на нещо. Мерси за съветите. Ще се радвам на още




Тема Имам идея...нови [re: spider4o™]  
АвторSTOiMiRa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 16:44



Хрумна ми идея...

Една страничка в сайта за статии в вестниците за "ГОСПОДАРИТЕ"... Днес имаше интерву в в "Труд" с Зуека, това може да е старта на страничката, имам и 2 статийки зьа тях... ще ти ги пратя на е-маила когато имам време, а ако не си успял да намери6 дотогава и интервиуто - ще се постарая да ти пратя и него...

Това е!
Поздрави.



Тема Re: Имам идея...нови [re: STOiMiRa]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано12.12.03 20:22



Добре. Сега се мъча с ъплоудването на едни мп3-ки, но като ми ги пратиш статиите, ще гледам възможно най-бързо да ги кача.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.