Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:40 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано19.11.03 23:57



Според мен е този с пребиващите се манекенки, давани по Канал 3. Пуснаха го в юбилейното

-о предаване на Господари на ефира.



Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови [re: spider4o™]  
Авторmagiiia (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 09:36



Spored men tozi s Stani bogat kadeto se podskazva6e



Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови [re: magiiia]  
АвторMdam (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 10:24



Abe mai s manekenkite be6e nai golemiq gaf ...kat se setq i naprao mi domu4nqva ...
maleiii kak sigyrno po cela sedmica ne sa mogli dam si sednat na dupetata gorkite...



Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови [re: Mdam]  
Автор Legenda Viva (Viva Forever)
Публикувано20.11.03 16:01



Най-бруталния гаф беше, че подариха златен скункс на премиера.Много голям риск поеха с това действие.Пък и беше ясно че премиера се засегна.Неговото
държание го издаде.Освен това видяхте ли как тихичко се измъкна с израза:"Не съм обещал, че ще оправя държавата, а че ще почна да я оправям" !

Редактирано от Legenda Viva на 20.11.03 16:04.



Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови [re: Legenda Viva]  
Авторpor vdovec (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 20:22



izdankata na kaci vapcarov. na nego triabva da mu dadat skunks.




Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови [re: spider4o™]  
Автор Члeн1 (Dwarf Attacker)
Публикувано21.11.03 03:22



хехехе
много са
но любими си тазе от канал 2001
нема други такива просто !



Our people are annoyed with the apparent failures of our thieves

Тема гаф - подариха златен скункс на премиеранови [re: Legenda Viva]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано21.11.03 04:26



Да... Според мене това бе6е най-бруталния гаф...

И не знам как се е почувствал г-н "Вервайте ми"... но ми се стори гадно че на това че цял един народ беше излъган от един, на който повярва че ще изведе България от тинята в която беше затънала - се извлече смешен коментар...
Според мен случилото се е не смешно а направо жалко...
Радвам се че се намериха хора да погледнат тази картинка от смешната й страна, защото аз просто не можах... Евала на Господарите, че успяха!



kefish me 6te ti zwynna.


Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господаритенови [re: spider4o™]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано21.11.03 13:02



а девойката от варненското изборно студио на Нова Телевизия барабар с Гарелов и Волгин? :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Кой е най-бруталният гаф, излъчван от Господарите [re: Члeн1]  
Автор шapeнo чopaпчe (NAFTEX)
Публикувано21.11.03 14:16



а , да и на мен тези много ми харесват......преди още като го даваха по 7 дни гледах маг Елена , а скоро ми хареса , когато някой се обажда и започва да обижда и онзи му каза , че ако иска и душата през гъза ще му извади



Тема Гафът на Гафовете.... Спор няма - ТОВА е...нови [re: spider4o™]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано23.11.03 23:10



Несъмнено (поне в моите класации) - ГАФ НА ГАФОВЕТЕ е дне6ния излъчен репортаж за Сана... какви лъжи какво чудо... :

- хората преди 23ти се раждали слаби
- жената била с астигматизъм и далекогледство,а тя била с късогледство
- при4ината за объркването на Сана били обърнатите надолу ръце на моми4ето...
- ясновидците познавали 30-40 %,а астролозите - 100 % (но се пита 100& какво при положение 4е нищо не позна?)

Кулминацията на гафа бе6е тупаника... Горкото мом4е , как да се изправи6 сре6ту 100 килограмов ма4о...



kefish me 6te ti zwynna.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.