Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:31 28.05.24 
ТВ предавания
   >> Господари на ефира
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Дразни ли ви подписа ми...нови  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано23.11.03 22:56



Citat: че самото то е грозно, абсолютно неестетично на вид, ами действието ти, да сложиш този графичен файл в сигнатурата си, е грубо неуважение и незачитане към посетителите в клубовете на дир.бг.
доста от хората, които пишат по клубовете, плащат достъпа си до интернет на количество трафик. дори да не говорим за естетика - хайде помисли върху това поне.
да не споменавам, че е и анти-дир.бг действие поставянето на това лого във всяко твое мнение.
защото в тези клубове, все пак, рекламите са, за да се издържат клубовете.

Смятате ли 4е този подпис е неуважение към вас? И неза4итане?

Ако това е реклама - не мислите ли 4е това е един вид известяване 4е предаването е готино и тези които не са 4ували за него, ще видят 4е съ6тествува, 6те погледнат към екрана в посо4еното място и 4ас - и най-малкото ще видят предаването... Дали ще им хареса или не. Това ве4е си е техен избор.
Мислите ли 4е подобна идея е неуважение към вас?
В ТВ-медиите има реклама,в вестниците има реклама. Какво ло6о има в това да ИМА РЕКЛАМА...

Ето изложих своята теза...

Кажете какво мислите вие. Да махна ли този подпис или не?
(абе и да не го махна 6тяло да има"редактиране"



kefish me 6te ti zwynna.


Тема Re: Дразни ли ви подписа ми...нови [re: STOiMiRa]  
Автор Члeн1 (OOW)
Публикувано24.11.03 08:19



по това мисля е изписано много в клубовете на дира
щом подписа ти не е нецензурен , както и не флудиш клубовете с цел да се чете комерсиалния ти подпис ,няма проблем мисля ..
може би наистина е голям като размер и това пречи не само на тези с ограничен трафик , а така и на тези които са на диалъп. ако имаш възможност редактирай картинката , като и намалиш размера , сложи я на свой акаунт във фрий уеб сървър и готово :)
не смятам че по-някакав начин това е анти-дирбг действие, факта че влизаш в тези клубове , генерираш трафик и им гледаш рекламите искаш или не е достатъчно про-действие
а относно редактирането - ако не си падаш по словото и неговите прояви в дира мисля няма от какво да се опасяваш :)

RULEZ!

Тема Re: Дразни ли ви подписа ми...нови [re: STOiMiRa]  
Автор шapeнo чopaпчe (NAFTEX)
Публикувано24.11.03 11:56



mi ne , men ne me drazni , ni6to lo6o nqma.



Тема ПЪЛНИ ГЛУПОСТИнови [re: STOiMiRa]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано24.11.03 21:59



Т'ва за рекламата няма да го коментирам.
Аз плащам интернета си на количество трафик и в интерес на истината е доста ограничен. Но картинката, която ползваш за сигнатура е само 47 206 байта. Което е приблизително 47 килобайта. Ако човек види 20 твои мнения, заради тази картинка ще му отидат 940 (!) килобайта. Е, питам аз, много ли е това?! При все, че вероятността да отворят 20 твои мнения е почти нулева. На всичкото отгоре съм виждал юзъри с много по-обемни сигнатури.
Аз лично като посетител в клубовете на дир.бг не се чувствам нито неуважен, нито незачетен.

Едно въпросче само...от администрацията на дир.бг ли получи тази забележка?



Тема Re: ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ [re: spider4o™]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано25.11.03 05:30



Не знам ника който отправи забележката каква роля играе в форума на дир.бг...

член1 - знае за какво става дума, защото в темата откъдето е въпросния цитат (в нашия клуб - в критики и предложения) - му отговори...

Искам да благодаря за подкрепата ви...



kefish me 6te ti zwynna.

Редактирано от STOiMiRa на 25.11.03 05:33.



Тема Re: ПЪЛНИ ГЛУПОСТИнови [re: STOiMiRa]  
Автор Radis (умник)
Публикувано25.11.03 19:13



Аз по принцип съм на нелимитиран интернет, но и да бях, пак нямаше да ми пречи. Картинката не е кой знае колко голяма.



Тема Първо:нови [re: STOiMiRa]  
Автор Дaмянckи (инж.-куфражист)
Публикувано25.11.03 23:35



веднъж като се е отворила таз ми ти картинка, тя вече е в кеша на Уиндоуса, по-точно файлчетата на картинки, които се записват на харддисковете ни, за да се отварят по-бързо следващия път страничките. Така че т'ва не се преизнава като довод, поне от Мен ;-)

Че е голяма шарена картинка и не стои готино, факт е, ама ако на тебе ти стои готино що ли питаш?! ;-) Прави каквото ти е кеф, пък да става к'вото ще ;-)

А и мой'то сигнатура е една... ама в нещо не съм бил а кеф кат' съм си я писал и така си и остана ;-)

ГЕНЕРАЛЕН ИЗВОД: Don't to Пуук You


Hate hate hatred for all
No matter what you believe
Don't believe in you - and that's true


Тема Re: ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ [re: spider4o™]  
Автор Члeн1 (Undead)
Публикувано26.11.03 03:10



само да доуточня няколко работи ..
картинката веднъж щом е в кеша на компютъра , повече не се тегли ..или поне се тегли веднъж на 15 отваряния да речем(зависи от настройките на браузера)
ами не съм те виждал из форумите където въпросния човек е активен и не е от администрацията :)))))))
а така бих искал да решим въпроса за модератора - в доста по-малки и инактивни форуми имат по два че и повече модератора , а и ми писнаха глупостите на Мулето , както се опасавям и от бъдещ спам - виждал съм те в доста клубове , знаеш за какво говоря. така че предлагам да изберем един или два модератора - теб или стоимира и да си говорим за господарите на ефира , а не за подписи в дира , или за мулето и неговите идиотизми :)
Аз гласувам за да бъде модериран клуба .
за първи модератор посочвам Стоимира
за втори (ако има нужда от такъв) избирам spider4o™

RULEZ!

Тема правилно [re: Члeн1]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано26.11.03 11:24



аз лично си трия всички cookies и затова ми се зарежда всеки път, но това няма значение.
Та, за модерирането. Съгласен съм, че Господари на ефира не трябва да става като клуб "Телевизия" (пък и не само там), където е пълно със спамери, ненужни теми и субекти като МУЛЕто. Мисля, че скоро ще плъзнат теми със сексуалните наклонности на водещите, както и желание за съвукупление с майките им и т.н. Така че съм ЗА.



Тема Ново: Подписът е сменен.нови [re: STOiMiRa]  
Автор STOiMiRa (Zueko-podobno:))
Публикувано27.11.03 05:37



We4e sym s now po-malak (mislq) podpis.

Но за да се спази рекламния тон, разбира се пак е свързан с предаването...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.