Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 30.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема One Piece  
Автор Rhaenys (future doctor)
Публикувано31.05.06 13:35



До съвсем скоро бях от хората на мнение, че аниме и манга са неща, които излизат от хоризонта на възрастта ми. Докато буквално не се "залепих" за One Piece (тогава осъзнах колко мнОООООго греша).

В Япония и Европа това е една от най-известните и гледани/четени манга/аниме.

Та затова се чудех чете/гледа ли се в БГ One Piece?

Hotto iteo.


Тема Re: One Pieceнови [re: Rhaenys]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано31.05.06 14:28



Освен евентуално някой, който го гледа по немските телевизии.
Прави ми впечатление, че смятащите себе си за "хардкор" аниме фенове много не си падат по mainstream заглавия.
Иначе на мен никак не ми харесва дизайна на One Piece.

singing
"Tsubasa" by Minako Honda

Aitai, ima sugu aitai... aenai, sorenara shinitai... dakitai, subete wasuretai...


Тема Re: One Pieceнови [re: Rhaenys]  
Автор Nimeriya (превъплащенка)
Публикувано05.06.06 18:04



Попадала съм на него по немската ТВ. Ама е доста грозничко и ме дразни, та не съм се заглеждала много, много за какво иде реч!



[url=http://vsdi.net/count][img]http://vsdi.net/count/me/i/meter-ru73589.png[/img][/url]

Тема Re: One Pieceнови [re: Nimeriya]  
Автор Rhaenys (future doctor)
Публикувано07.06.06 12:06



Всъщност засега има щест трансформации в графиките на героите. Не мога да твърдя, че последните са най-хубави.

И защо не си "падат по mainstream заглавия"? Това което се продава добре задължително е лошо, а?

Hotto iteo.

Тема Re: One Pieceнови [re: Rhaenys]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано07.06.06 17:31



Mainstream аниметата са или детски, или за колекционери (от сорта на moe-явлението).
"Хардкор" otaku-вците обикновено си падат по различни неща, а специално пък нашенските предпочитат анимета за по-възрастни.

singing
"Atsukurushiize" by Ichiro Mizuki

Aitai, ima sugu aitai... aenai, sorenara shinitai... dakitai, subete wasuretai...


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.