Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 05.05.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Тема Koni4iua(????????)нови  
Автор the_ghost (gotin)
Публикувано11.08.04 22:17



Zdraveite,Anifans.
Zna4i as givea v Germany i gledam redovno RTL2 i sam goliam fan na Manga.Ta as
skoro 6te idvam kqm BG i da vi pitam pri vas ima li RTL2?Nadiavam se da ima.
I iskah da vi pitam za tezi serii dali gi ima v BG ili dali ste 4uvali za tiah?

Inuyascha,Digimon,Beyblade,DragonBall,Detektiv Conan,Jeanne,One Piece.Za Yu-Gi-Oh 4uh 4e go ima no za mene
to e tqpo.

Редактирано от the_ghost на 11.08.04 22:32.



Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: the_ghost]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано12.08.04 00:03



"Konnichiwa" е по-добре.
Не мога да кажа за RTL2, защото нямам кабелна, но по въпроса за сериалите - да, чували сме ги, друг е въпросът колко от тях сме гледали... От следните единствено Beyblade и Yu-Gi-Oh ги има в България, в американски версии, разбира се.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: Tomoe]  
Автор the_ghost (gotin)
Публикувано12.08.04 12:06



I Yu-Gi-Oh sam gi gledal vsi4kite i Beyblade sam gi gledal vsi4kite.Ne sa ot nai gotinite.Ama Detektiv Conan,One Piece ili Inuyascha sa si The Best.Abe pri vas udriazani li sa serii te 6toto tuka e ad.Edna seriia e okolo 17 minuti.Tolkova szeni gi niama.




Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: the_ghost]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано12.08.04 12:42



Ами не съм забелязал, но щом са американските версии - вероятно да.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: Tomoe]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано12.08.04 13:39



hehe, vsyshnost v Bylgaria animeto si go dobivame po drugi nachini, razbira se ima hora, koito gledat RTL2, az niama kak, nito TV imam nito razbiram nemski.
Po bylgarskite televizii polojenieto e tragichno, sega se chaka Sailor Moon da go pusnat po Nova televizia, no nikoi oshte ne znae podrobnostite.
Kato si doidesh v Bg hvashtash kompa, informirame te otkyde da teglish i gledash anime kolkoto ti dusha iska ^_^

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: Star_Virgin]  
Автор vessko (новак)
Публикувано12.08.04 16:52



RTL 2 го даваха по кабелните, но преди година, година и полувина почти всички кабелни оператори, престанаха да разпространяват немскоезичните програми...и така секна потокът от ”прясна” телевизионна продукциа към България.
Яд ме е за RTL 2, защото тамън бяха докарали Detective Conan до средата и изгубих възможност да го гледам...а му бях голям фен.

Пишеш Inuyasha...и него ли са го пуснали? Мда...сега има още една причина да съжалявам.
Не че ги няма някои серии и тук, ама тегленето стрива пари, а това аниме е доста серии...



Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: vessko]  
Автор the_ghost (gotin)
Публикувано13.08.04 12:22



Esenta puskat po RTL2 novite serii na Conan.As mnogo iskam dagi gledam.

http://www.lorenor-zorro.com/opnews/images/media/gifs/19.gif


Тема Re: Koni4iua(????????) [re: the_ghost]  
Автор vessko (новак)
Публикувано13.08.04 17:05



Ми гледай...може после да ги попреразкажеш после ...

А за това, че сериите са по 18 минути...то без интрото, аутрото, айкетча и обясненията, какво се е случило в предишния епизод трябва да са толкова дълги.
Едва ли могат да режат еднакво време от всяка серия, защото едва ли във всяка серия има толкова сцени за изрязване.
Според мен не се реже нищо, защото самите заглавия са предимно non-violence.

Редактирано от vessko на 13.08.04 17:12.



Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: vessko]  
Автор the_ghost (gotin)
Публикувано14.08.04 13:46



4ovek nemzite regat vsi4ko Animeta serii filmi VSI4KO

http://www.lorenor-zorro.com/opnews/images/media/gifs/19.gif


Тема Re: Koni4iua(????????)нови [re: the_ghost]  
Автор vessko (новак)
Публикувано15.08.04 18:26



Да, знам че режат, но в заглавията за които говорим, май няма нищо, кето да се налага да бъде изрязано.
Като си дойдеш тук, дръпни някой аниме епизод, който помниш добре (примерно от Ranma 1/2) и ще видиш, дали липсва нещо.

Предполагам, че голямото рязане е паднало в Hellsing и Silent Mobius (за които съм чувал, че ги дават по немскоезичните канали).




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.