Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 07.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови  
Автор jann_lz (Илюзия...)
Публикувано02.04.04 23:59



МРАЗЯ ДА ЗЛОРАДСТВАМ, НО НЕ МОГА ДА СЕ СДЪРЖА ДА НЕ КАЖА:
КАЗАХ ЛИ ВИ???
ЕТО НА!!!УСПЯХМЕ!!!НЕ ЗНАЯ КОЛКО ОТ ВАС СА ПИСАЛИ ПИСМА ДО NTV, НО ВЪВ ФОРУМА КЪДЕТО ОТИДОХ, POST-НАХ ЕДНА ТЕМА И ВЕДНАГА ЗАПОЧНАХМЕ ДА ОБСЪЖДАМЕ КАКВО ДА ПИШЕМ!!!НА ТОВА ВИКАМ АЗ ФЕНОВЕ!!!И УСПЯХМЕ!!!NTV СА ПОДПИСАЛИ ДОГОВОР ЗА SAILOR MOON!!!УСПЯХМЕ, РАЗБИРАТЕ ЛИ???


My life is simple but I love it!


Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: jann_lz]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано03.04.04 01:43



OK, сега се успокой и обясни спокойно, защото нищо не разбрах.
В какъв форум си отишла? И какъв договор са подписали? С кого?
И няма защо да "злорадстваш". Аз не съм врагът. Това че видимо не изпитвам силни емоции съвсем не означава, че въпросът не ме вълнува и че не съм писал писма още отпреди години.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: Tomoe]  
Автор jann_lz (Илюзия...)
Публикувано03.04.04 10:47



OK, СЕГА ЩЕ ОБЯСНЯ.СНОЩИ БЯХ ТОЛКОВА РАЗВЪЛНУВАНА, ЧЕ МАЙ НИЩО СВЪРЗАНО НЕ СЪМ НАПИСАЛА.НАЛИ ВИ ПОДКОКОРОСВАХ ДА НАПАДАМЕ НОВА ТВ?АМА ПОСЛЕ СЕ ОТКАЗАХ, ЩОТО ВИЕ НЕ ВЯРВАХТЕ ЧЕ ЩЕ СТАНЕ.ТОГАВА ВЛЕЗНАХ В ЕДИН ДРУГ ФОРУМ, POST-НАХ ЕДНА ТЕМА И ПОЧНАХМЕ ДА ОБСЪЖДАМЕ КАКВО ДА ПИШЕМ НА НОВА ТВ.ПИСАХМЕ, ПРАВИХМЕ КАКВОТО ПРАВИХМЕ, И НАКРАЯ Г-ЖА НАДЯ КОСТОВА НИ СЪОБЩИ, ЧЕ НОВА ТВ СА ПОДПИСАЛИ ДОГОВОР ЗА SAILOR MOON.УСПЯХМЕ!!!
P.S.:НАДЯ КОСТОВА Е ГЛАВЕН РАДАКТОР КИНО И МЕЖДУНАРОДНИ ПРОГРАМИ В НТВ, ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ

My life is simple but I love it!


Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: jann_lz]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано03.04.04 12:00



Разбирам, но искам по-конкретни отговори, ако може. Ето и конкретни въпроси:
Кой е форумът, в който си влязла? Моля, дай линк. От особена важност е да знам.
От още по-голяма важност е да знам дали договорът е подписан с Япония или с Америка. Коя версия на Sailor Moon са закупили, според г-жа Надя Костова?
Моля, отговори и тогава ще мога да реагирам на събитието.

singing
"Pegasus Fantasy" - Saint Seiya Opening by Make-Up

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: Tomoe]  
Автор jann_lz (Илюзия...)
Публикувано03.04.04 14:21



Не знам!Ей, на!Г-жа Костова ни е написала ей това:
"Zdravejte!
Ne sme porednata TV, kojato ne se interesuva ot vashata manija, no ne sme i televizijata, kojato shte podchini izcjalo i samo na neja.Nestata trjabva da sa uravnoveseni!
Toku-shto podpisahme dogovor za SAILOR MOON-nadjavame se da e takav uspeh kakyvto ochakvame.
Pozdrav,
Nadia Kostova
Gl. Redaktor KINO I MEZHDUNARODNI PROGRAMI na NTV"
Е, какво да ти кажа...само това знам...пресъздадох ти писмото й със правописа и всичкото...друга инфо нямам!
Ако разбера нещичко, ще ти кажа

My life is simple but I love it!


Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: jann_lz]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано03.04.04 14:28



Моля дай ми адреса на форума, в който си писала.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: Tomoe]  
Автор jann_lz (Илюзия...)
Публикувано03.04.04 15:16



Защо???

My life is simple but I love it!


Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: jann_lz]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано03.04.04 16:00



Защото го искам. Защото трябва да знам. И защото няма никаква причина да не ми го дадеш.
Отново моля за адреса на форума.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!! [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано04.04.04 01:10



Ako sa vzeli amerikanskata versiq, shte e nai-golqmata podigravka za fenovete, zashtoto USA versiqta e edna ot nai-golemite gavri sprqmo animeto, vsledstvie na koeto ot originala na Sailor Moon ne e ostanalo po4ti nishto sled: promqnata na imenata (s izklyu4itelno glupavi), rqzaneto na mnogo stseni, slivaneto na 2 epizoda v edin, premahvaneto na tseli epizodi, dopulnitelno dobavqne na kakvi li ne neshta samo i samo da izglejda kolkoto se moje po-amerikansko i zali4avaneto na vsi4ki qponski nadpisi, bukvi i vuobshte vsi4ko svurzano po nqkakuv na4in s Qponiq i tn. Dano ne sa go napravili, zashtoto shte e otvratitelno! Samo kato si pomislq i zle mi stava! Nqma da moga da ponesa da gledam edno ot lyubimite mi animeta v takuv vid! Ne blagodarq, shte si go gledam v original! Molq se da sa vzeli nqkoq druga versiq!

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: SAILOR MOON ПО NTV!!!!!!!!!!!нови [re: Hikaru]  
Автор jann_lz (Илюзия...)
Публикувано04.04.04 14:35



Ами, ние доста плюхме против американската версия и предложихме оригинала(японската), но тъй като беше съмнително че ще подпишат с Япония(защо пък да не подпишат?), предложихме полската версия...за френската не сме и помисляли, щото е само 4 сезона, остава незавършено...ти остави версията...помислял ли си какъв кошмар ще е дублажа???Напоследък тази мисъл много ме тревожи...

My life is simple but I love it!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.