Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 28.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Crying freeman  
Автор Ronia (несериозна ;))
Публикувано29.03.04 11:20



zdraveite ;)

kato nachalo se izvinqvam za latinicata si, na tozi komp samo BDS, s koito shte pisha posta 5 chasa...

predi 7-8 godini sigurno po nqkoq zabutana kabelna televiziq gledah edno anime, spomnqm si che togava strashno mi haresa, no ne znaeh kak se kazva za da go namerq po-kysno. predi nqkolko dni kolega sybra otkyslechnite mi spomeni i se seti kak se kazva ;) ta filmcheto e Crying Freeman.

gledali li ste go? haresva li vi? dali shte se razocharovam kato go gledam sled tolkova godini, shte se okaje li che ne e chak tolkova..? mojete li da mi kajete otkyde bih mogla da si go svalq?

blagodarq predvaritelno ;)



Тема Re: Crying freemanнови [re: Ronia]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано29.03.04 13:02



За Crying Freeman знам толкова малко, че чак ме е срам.
Чувал съм, че има и игрален филм, а явно има и OVA епизоди, защото знам със сигурност, че Shigeyasu Yamauchi, един от моите любими режисьори, е режисирал тези епизоди.
Убеден съм, че някога съм виждал нещо такова из free-тата, трябва да потърсиш. Известно име е в България; все някой ще го е качил.
И защо пък да се разочароваш като го гледаш "след толкова години"? Дори напротив, трябва да ти стане много приятно.

singing
"Yami no Yume" from Rayearth by Megumi Ogata

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Crying freemanнови [re: Ronia]  
Автор Alegra (...)
Публикувано31.03.04 08:50



Филма съм го гледала, но само игралната версия...мога да кажа, че е фантастична, филма е направен така, че да изглежда като аниме и е направен перфектно...продукцията е френска, актьорите също са много добри...

играе главната роля...изобщо препоръчвам го на всички... можете да го дръпнете от тук:

Приятно гледане

Редактирано от Alegra на 31.03.04 08:53.



Тема Re: Crying freemanнови [re: Ronia]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано04.04.04 01:30





Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!

Тема Re: Crying freemanнови [re: Hikaru]  
Автор vessko (непознат )
Публикувано14.05.04 15:57



Навремето бяха излезли на легални VHS-ки (тогава легални значеше пиратки с красиво отпечатани обложки) 5 от 6-те серии (без 4-та).
Аз така го гледах това аниме. Не го харесвам особено (въпрос на личен вкус), но е много по-добро от игралния филм. Всъщност игралният филм пресъздава само първата серия.
Ако го потърсиш сред старите видео колекционери...може би ще намериш само първите 3 епизода (5 и 6-ти ги издаде на една касета, друга фирма при това доста по-късно).
Чух че някой имал ДВД-тата и щял да ги рива и превежда на български всичките 6 серии...но засега е стигнал май само до 1-ва.



Тема Re: Crying freemanнови [re: Ronia]  
Автор Jentaro-Mishima (непознат )
Публикувано12.07.05 05:24



Аз съм фен на книгите по принцип,но и филма е страхотен...отдавна си търся анимационните серии(линка по-горе на бачка,ох защо е в тоя бъгнат сайт).имам бит комет фаил за шестте серии обаче не знам как се цъка ако някой ми обясни откаде да намеря такава програма ше го дам на сички.

п.с. всички заинтересовани (или които могат да помогнат) да ми пишат на:jentaro@abv.bg!

Редактирано от Jentaro-Mishima на 12.07.05 05:25.



Тема Re: Crying freemanнови [re: Ronia]  
Автор Selene (Death Dealer)
Публикувано12.07.05 18:10



Хъх! Да знаеш случайно на БГ как го превеждат? Под това име нищо не ми говори! СРАМ!

So much to live for... So much to die for...


Тема Re: Crying freemanнови [re: Ronia]  
Автор gicha (непознат )
Публикувано06.06.06 15:00



Imam gi i 2te versii i igralnata i animeto na originalni VHS nositeli. o.atanassov1@abv.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.