Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 27.04.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема bTV - отново подигравка с нас  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано19.01.04 13:41



Колеги аниме-фенове,
от многоуважаемата телевизия bTV спряха Shaman King тамам по средата, но за сметка на това пуснаха ново аниме в невероятния праймтаймен пиков час от 6.30 сутринта. (Сега, да си призная, че в момента като пиша няма още 15.30 следобяд и незнам дали не го дават и тогава... но се съмнявам, сутрешният блок е различен от следобедния). Иначе анимето е Mushrambo (TOEI, 2000), с американско име Shinzo. Поне от това, което съвсем случайно видях, има разни нелоши дизайни на героите (не се учудвам; TOEI за мен винаги са били връх, колкото и да са комерсиални).
Явно от bTV смятат, че ранното ставане е полезно за здравето. На всички, които желаят да го гледат - приятно събуждане; аз обичам да си поспивам до късно. ^_^
И дотук моля с хвалбите по адрес на bTV, че те се вслушвали в нас и изпълнявали молбите ни, и дрън-дрън-дрън.

singing
"Ryuusei Gattai! Victory Mars" by Shinichi Ishihara

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано25.01.04 02:24



4e ti da si se nadqval na neshto...vse pak tva e BG televiziq, puk i az oshte ot samoto na4alo bqh na mnenie 4e nikoi ne ni e 4ul molbite i pro4ie. Az sushto spq do kum 13, 14 4asa tui 4e...shte si gledam anime na pc-to.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано25.01.04 19:47



Права си, за съжаление.
Но поне на мен ми става едно такова срамно, като си комуникирам с аниме феновете от чужбина и като разберат, че съм от България: "Ооо, незнаех, че и в България аниме е станало популярно"; и аз: "Ами не е."
Или пък: "А как стои положението с популярността на J-rock в България?"
"Ами никак..."

singing
"Ooi Hokkaido~ I'm a Hokkaido Man" - Sapporo Beer commercial by MoJo

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано27.01.04 03:37



haha, pozdravqvam te s Utada Hikaru - Fly me to the moon (demek endinga na Evangelion, ama v neino izpulnenie).

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано27.01.04 11:57



Мерси. Незнаех, че има такъв кавър.

singing
"Hana Matsuri" by MoJo

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано07.02.04 22:38



oh - spokoen sam - pone znam sega che ne sam edinstveniq koito obicha da si pospiva - hora ako shtete mi vqrvaite, ama si lqgam v 12 i stavam v 10 - naposleduk ne moga da se naspq s 10 chasa san ;< a kolkoto to btv... ne znaeh che sa ni izpalnili molbata ;) az v interes na istinata lichno sam pratil ot moita poshta okolo 30tina maila - mislq che i dosta drugi hora sa go naprail - tormozeh gi vzeki den s po 1 mail ama na dali e imalo efekt :> pri tqh vsichko zavisi kolko pari sha spechelqt - za tui puskat animeta za bebeshori - ne neshto seriozno -- eto na AXN sega sha puskat nqkakvo anime ;> sha sloja tema za da kaja data i chas ^_^ sashto i po hbo sa svetnaha i davaha po-predniq mesec metropolis i digimon :> januari ne znam ko sa davali... abe hora - v Bulgaria sme ^_^

a kolkoto za animeto v bulgariq - ima go no e v sqnka :)

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор mushrambo_samurai (непознат )
Публикувано09.02.04 11:16



Sega stana po lo6o:pusnaha starite serii na Kralq na 6amanite,a sprqha Shinzo koeto be6e mnogo po dobro.Az kazwam da sydim btv.



Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: mushrambo_samurai]  
Автор jann_lz (непознат )
Публикувано15.02.04 13:12



Ami 6te gi sydim q!Te napravo prekalqvat!Az kato vidqh 4e pak sa pusnali Shaman King bukvalno padnah ot legloto...to biva, biva, ama tva e mnogo!I pak v toq pikov 4as!!!Da bqha pone pusnali novi serii ama ne!Prodaljavat da ni se podigravat!!!



Тема Re: bTV - отново подигравка с нас [re: jann_lz]  
Автор mushrambo_samurai (samurai)
Публикувано15.02.04 17:03



Мразя БТВ.Как можаха да спрат Щинзо след катоп оставаха три серии до края на първия сезон?

"I am mushrambo,the ultimate samurai."


Тема Re: bTV - отново подигравка с нас [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано18.02.04 15:23



ще го спрът ми...знаеш ли каква сметка за телефона имам да им звъня на БТВ-то да им викам да го спрът,и те зеха 4е го спряха,и после ква сметка имах следващият месец,когато им звънях 4е само съм се бъзикал. кекеке:))))

because the world owes me nothing....



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.