Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 23.06.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема bTV - отново подигравка с нас  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано19.01.04 13:41



Колеги аниме-фенове,
от многоуважаемата телевизия bTV спряха Shaman King тамам по средата, но за сметка на това пуснаха ново аниме в невероятния праймтаймен пиков час от 6.30 сутринта. (Сега, да си призная, че в момента като пиша няма още 15.30 следобяд и незнам дали не го дават и тогава... но се съмнявам, сутрешният блок е различен от следобедния). Иначе анимето е Mushrambo (TOEI, 2000), с американско име Shinzo. Поне от това, което съвсем случайно видях, има разни нелоши дизайни на героите (не се учудвам; TOEI за мен винаги са били връх, колкото и да са комерсиални).
Явно от bTV смятат, че ранното ставане е полезно за здравето. На всички, които желаят да го гледат - приятно събуждане; аз обичам да си поспивам до късно. ^_^
И дотук моля с хвалбите по адрес на bTV, че те се вслушвали в нас и изпълнявали молбите ни, и дрън-дрън-дрън.

singing
"Ryuusei Gattai! Victory Mars" by Shinichi Ishihara

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано25.01.04 02:24



4e ti da si se nadqval na neshto...vse pak tva e BG televiziq, puk i az oshte ot samoto na4alo bqh na mnenie 4e nikoi ne ni e 4ul molbite i pro4ie. Az sushto spq do kum 13, 14 4asa tui 4e...shte si gledam anime na pc-to.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано25.01.04 19:47



Права си, за съжаление.
Но поне на мен ми става едно такова срамно, като си комуникирам с аниме феновете от чужбина и като разберат, че съм от България: "Ооо, незнаех, че и в България аниме е станало популярно"; и аз: "Ами не е."
Или пък: "А как стои положението с популярността на J-rock в България?"
"Ами никак..."

singing
"Ooi Hokkaido~ I'm a Hokkaido Man" - Sapporo Beer commercial by MoJo

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано27.01.04 03:37



haha, pozdravqvam te s Utada Hikaru - Fly me to the moon (demek endinga na Evangelion, ama v neino izpulnenie).

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано27.01.04 11:57



Мерси. Незнаех, че има такъв кавър.

singing
"Hana Matsuri" by MoJo

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано07.02.04 22:38



oh - spokoen sam - pone znam sega che ne sam edinstveniq koito obicha da si pospiva - hora ako shtete mi vqrvaite, ama si lqgam v 12 i stavam v 10 - naposleduk ne moga da se naspq s 10 chasa san ;< a kolkoto to btv... ne znaeh che sa ni izpalnili molbata ;) az v interes na istinata lichno sam pratil ot moita poshta okolo 30tina maila - mislq che i dosta drugi hora sa go naprail - tormozeh gi vzeki den s po 1 mail ama na dali e imalo efekt :> pri tqh vsichko zavisi kolko pari sha spechelqt - za tui puskat animeta za bebeshori - ne neshto seriozno -- eto na AXN sega sha puskat nqkakvo anime ;> sha sloja tema za da kaja data i chas ^_^ sashto i po hbo sa svetnaha i davaha po-predniq mesec metropolis i digimon :> januari ne znam ko sa davali... abe hora - v Bulgaria sme ^_^

a kolkoto za animeto v bulgariq - ima go no e v sqnka :)

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор mushrambo_samurai (непознат )
Публикувано09.02.04 11:16



Sega stana po lo6o:pusnaha starite serii na Kralq na 6amanite,a sprqha Shinzo koeto be6e mnogo po dobro.Az kazwam da sydim btv.



Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: mushrambo_samurai]  
Автор jann_lz (непознат )
Публикувано15.02.04 13:12



Ami 6te gi sydim q!Te napravo prekalqvat!Az kato vidqh 4e pak sa pusnali Shaman King bukvalno padnah ot legloto...to biva, biva, ama tva e mnogo!I pak v toq pikov 4as!!!Da bqha pone pusnali novi serii ama ne!Prodaljavat da ni se podigravat!!!



Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: jann_lz]  
Автор mushrambo_samurai (samurai)
Публикувано15.02.04 17:03



Мразя БТВ.Как можаха да спрат Щинзо след катоп оставаха три серии до края на първия сезон?

"I am mushrambo,the ultimate samurai."


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано18.02.04 15:23



ще го спрът ми...знаеш ли каква сметка за телефона имам да им звъня на БТВ-то да им викам да го спрът,и те зеха 4е го спряха,и после ква сметка имах следващият месец,когато им звънях 4е само съм се бъзикал. кекеке:))))

because the world owes me nothing....


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: perfect-blue]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано18.02.04 21:09



LOL!!!

singing
"Yoake no Michi" - Dog of Flanders Opening by Kumiko Osugi

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор little_fairy (Prizrachna)
Публикувано16.04.04 23:56



е не про4етох вси4ки мнения защото ме мързеше.може и някой да е писал тва дет ще пиша тъй сори предварително ако повтарям някой:)
Шинзо го даваха и следобед по едно жреме ама в 3 и 30 което ми беш адски неудобно а сериала доста ме изкефи(за което доста хора ми се 4удеха,странно защо) и така и не разбрах как свърши.да не говорим 4е не съм могла и да го следя постоянно.но няма да се у4удя ако и него са го спряли нейде по средата,което е адски тъпо.някой все пак ако знае ще ми каже ли как свърши?
ина4е съм виждала само един 4овек рисунки манга и определено много се изкефих.а и има един клип към Gravity of love na Enigma които май също е и е страхотно.само 4е то е компиотърна анимация.предполагам си има разликите:)


I hate to look into those eyes and see an ounce of pain


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: little_fairy]  
Автор mushrambo_samurai (samurai)
Публикувано18.04.04 13:17



Шинзо наистина го спряха преди края.доколкото знам остваха още няколко серии от първия сезон,обаче аз съм горд да кажа,че имам на видеокасета всички давани досега серии.

"I am mushrambo,the ultimate samurai."


Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор wolverine112 (непознат )
Публикувано22.01.11 22:02



sq shte pitam za edno anime davaha go odavna po BTV mojebi predi 6-7 godini.ta v animeto se govoreshe za edni hora koito sa zasednali na 1 ostrov ili planeta ne sam siguren i tam ima dinozavri i za da gi opravlqvat teq dinozavri im slagat nekvi chasti demek gi robotizirat oba4e na tva mqsto ima i drugi hora i izbuhva kavga i te zapo4vat voina ne6to takoa ta ako nekoi mi kaje imeto an taq animaciq 6e sam mnogo blagodaren





Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: Tomoe]  
Автор 3лия Xaмcтep (Hamster God)
Публикувано31.01.11 12:09



Шаман кинг и аз го гледах хД Но сменихме смените в училище и не можеше вече. И Югио също. И Покемон. Всъщност сега не е толкова голям проблем, след като 98% от аниметата могат най-спокойно да се свалят отнякъде...


ニヨニヨ

Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: 3лия Xaмcтep]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.02.11 10:43



по Супер7 дават некви, което е добре.



Тема Re: bTV - отново подигравка с наснови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор 3лия Xaмcтep (Hamster God)
Публикувано02.02.11 21:25



Мда, оттам реших да гледам Darker Than Black (заглавието е преведено като "Светът на мрака". Фейл.)
Но дават само DTB, FMA (първи сезон лол) и D. Gray Man ~ И понякога Пон Поко (ЕНОТИ! Хаха, Медзумару и Годзумару от Нурамаго крещяха Пон поко, за да се правят на еноти хД) и още едно-две филмчета. Пак е нещо, де.


ニヨニヨ


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.