Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 29.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Аниме по bTV!нови  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано18.11.03 16:30



Радвам се да съобщя, че по bTV всеки делничен ден от 15:30 часа можете да гледате популярното аниме Shaman King, макар и в американската му версия. Излъчването е започнало от вчера. Промените спрямо оригиналната версия изглежда че не са чак толкова значими (поне досега).
Веднага след Shaman King, от 16:00 часа можете да гледате американската версия на миналогодишното японско super sentai шоу "Ninpuu Sentai Hurricanger" (амер. име "Power Rangers Ninja Storm"). Super sentai is cool. Независимо дали ви харесва или не, японците обожават sentai и всяка година правят нови шоута.

singing
"Ninpuu Sentai Hurricanger" by Hideaki Takatori

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: Tomoe]  
Автор Xero (Flaw)
Публикувано23.11.03 12:28



Уаааа! Не мога да повярвам! Значи на бтв най-накрая им е влязъл ума в главата



So maybe I am bound by fate, a problematic scarring induced by hate...

Редактирано от Xero на 23.11.03 12:30.



Тема Re: Аниме по bTV! [re: Xero]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано30.11.03 16:18



Taka i az se radvam.Znaeh e 6te se slu4i ako nqkoi podade boen vik za anime.
Abe nqkoi pomni li predi vreme pishme na btv da pusnat anime i te ni otgovoriha 4e 6te go vzemat v predvid.
Eto go i dokazatelstvoto.Udarjaha si na dumata.Ne si padam po takuv stil anime osobeno no stra6no mnogo se radvam.
Ta ako togava se bqhte organizirali po-dobre i bqhte steglnali po edin podroben seriozen e-mail moje bi sega 6tqha da pusnat ne6to mnogo po dobro ot tova.No ne vsi4ki bqha skipti4ni i se bqha otkazali ot taq ideq bez da sa se opitali.Az samata pratih e-maili ot 6 ili 7 moi po6ti.Za6to li,za6toto nikoi ne se zae seriozno.Perfect-blue napisa e-mail s trista zora.Mai samo VampireHunter be6e optimisti4no nastroen kato men.
Kakuv e izvoda.Ne se predavai predi da opita6.I tova trqbva da go spazva vseki edin 4ovek.Moje bi tozi skepticizym e provokiran ot jivota v Bulgariq.No ako se samosujalqva6 i mrunka6 cql jivot ni6to nqma da postigne6 taka 4e trqbva da se ocelqva.Mai se vjivqh mnogo i dosta se otklonih ot temata .Sujelqvam oba4e mnogo me e qd 4e nikoi ne prie na seriozno ideqta da pusnat anime po btv ili kanal 1.

A precious one had died,the mourn will never fade.Farewell father.


Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: Tomoe]  
Автор 3aeK (дългоух)
Публикувано05.12.03 13:56



Да! И мноого ме кефи това филмче. Тематиката също, като цяло аз си харесвам неща за шамани, духове и тн. а като е на фона на някакви мистични мъгливи гори, е просто супер



Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: Usagi]  
Автор kkklllkkk (непознат )
Публикувано09.12.03 16:00



abe te ot bTV nadali sa go pusnali tova anime zaradi nqkakvi zritelski pisma ili neshto takova...
te prosto poluchavat nqkakvi filmcheta ot FOX KIDS i gi puskat



Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: kkklllkkk]  
Автор ScannerMan (непознат)
Публикувано14.12.03 11:29



И аз съм песимистично настроен към това, че БТВ са се трогнали от зрителски писма. ФоксКидс блока е воден изключително непрофесионално и обикновено пускат единствено това, което им дават от оригиналния канал, без никакъв смислен подбор. Да не говорим колко често преповтарят сериали просто заради неспособността или нежеланието си да закупят нещо ново. Колкото до самия сериал, той е на средно ниво, можеше нещо по-смислено да пуснат. Гледах го няколко пъти и честно казано, на моменти ми се искаше да бяха взели Pokemon. Повече смисъл имаше в него. (слага си асбестовия костюм за да се предпази от огнехвъргачките).

]



Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: 3aeK]  
Автор VampireHunter (Dee)
Публикувано14.12.03 14:56



gledal sym samo edin epizod dosega i da si priznaq ni6to ne razbrah, no geroite
mi haresvat :)
Usagi moje da ne e to4no ot tipa animeta, koito haresva6 no si struva da se vidi.
6tom edin ot kandidatite za Shaman King e gotov da jertva karierata si zaradi
edno malko mom4e i prez cql edin epizod mu e gadno, 4e go e obidil tova vse
pak e ne6to, nali ? :)



Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: VampireHunter]  
Автор _Neo_ (Lord)
Публикувано14.12.03 17:59



Някой да е очаквал да пуснат нещо култово (и скъпо) по Btv и изобщо по нашите телевизии, след като аз не съм виждал аниме по наще телевизии от години... Всъщност не съм сигурен дали изобщо съм виждал. Така че и това е нещо като за начало, но след като свършат въпросните епизоди може да се разбере дали са го пуснали, за да проверят почвата за такъв тип анимация или просто са нямали нищо хубаво под ръка.
Аз лично тая надежди да се популяризира по този начин малко аниметата в Бг...



Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: _Neo_]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано22.12.03 14:42



Davali sa po bg televizii animeta.Naprimermalkata memol, angel deteto na cvetqta,prikliu4eniqta na bosko,konnikut i zvezdnite 6erifi, voltron,mononoke, pokemon,i dosta drugi sigurno koito ne sum zasi4ala ili sa izlu4vani po bg programi koito nqmam.tui 4e ima go animeto v bg no nikoi ne go smqta za ne6to specialno.


kolkoto do tova dali sa dali fox kids sa dali shaman king na btv moje i taka da e no nali purvo nqkoi trqbva da go poiska.
tui 4e ne iskam da 4uvam podobni skepti4ni izqvleniq pove4e.tova e na4in da izbqga6 ot istinata 4e nqkoi e ugodil na anime fenovete v bg vednuj.
tezi koito pra6taha pisma polu4iha otgovor ot btv 4e iskaneto ni 6te bude prehvurleno v sekciq filmi i 6te bude vzeto predvid.mislq 4e shaman king e dokazatelstvoto.nqma smisal da se pravim na mu4enici sled kato nqkoi ni e zabelqzal.tova e samo na4aloto.
pojelavam s idvaneto na novata godina mnogo uspeh i re6itelnost v osu6testvqvaneto na na6ata ob6ta me4ta - anime v bulgariq.

A precious one had died,the mourn will never fade.Farewell father.


Тема Re: Аниме по bTV!нови [re: Usagi]  
Автор Min_Ho (непознат)
Публикувано23.12.03 06:06



Da vzema i az da se vkliu4a v"v foruma nay-posle.^to li ne s"m go pravil po-rano?
/pitam se sam/.Shaman King si e gotino Anime ot malko nad srednata kategoriq,no 6te se gleda,za6toto nqma po-dobro v momenta,Nadqvam se ,4e za v b"de6te tova 6te s promeni.
Davali sa i dr. da dobavq Nepobedimiq Seydzan,edno det ne mu hvanah imenceto,no be6e za nqkakvi motoristi det nakraq se zbiha s edin ogromen,ama naistina ogromen kran.
P.S.
Za6to mi sprqha RTL II,za6to ve4e nqma SCI-FI CHANEL.Gledali li ste Iumruk"t na severnata zvezda.Prosto me razbi togava,kakto kogato gledah za p"rvi p"t Anime na edin rojden den o6te v osnovnoto u4ili6te.
AAAAAAAAAAA iskam si Animeto,may pak 6e si pusna da gledam Ghoust in the shell.
P.P.S.
Sorry,4e se otplesnah,no may imah rojden den /kolko e 4as"t/v4era i ne moga da se opravq o6te.Trqbva da si pot"rsq o6te diskove s Anime.Za6to se namira tolkova trudno be hora?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.