Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 02.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема За Златната ера в аниме  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано15.11.03 00:37



Хайде сега да бъдем добри и послушни деца и да прочетем какво ни е написал чичо John в неговата най-нова статия за Златната ера в аниме индустрията:


А сега да прочетем още веднъж последния абзац. Хайде пак. И отново. Докато хубаво го наизустим.
John обича да казва прости работи със сложни думи, но мисля че в случая на всички е ясно каква е основната му теза. И тя съвсем не е плод на лично мнение.

singing
"Uchuu Keiji Gavan" by Akira Kushida

Hades, Saint Seiya

Тема Re: За Златната ера в анименови [re: Tomoe]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано30.11.03 16:28



Oooo ne go poznavam tova mom4e oba4e govorim na ob6t ezik.:)
razdvam se da razbera 4e ne sum edinstvenata koqto use6ta totalnata razlika mejdu starite i novite animet-a.
estestveno na men mi haresvam mnogo pove4e "starata 6kola" kakto kazva p-b.
tova mi napomnq za tejkata sudba na bg anime fenovete...osobeno na tezi koito haresvat stari animeta za6toto sa o6te po trudni za namirane.

A precious one had died,the mourn will never fade.Farewell father.


Тема Re: За Златната ера в анименови [re: Usagi]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано30.11.03 18:21



Именно. Да си поплачем заедно...

singing
"Towa no Mirai" - Rurouni Kenshin OVA Ending by Eizou Sakamoto with Animetal

Saint Seiya Tenkai, February 2004!

Тема Re: За Златната ера в анименови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано04.12.03 17:30



eiii bravo,mnogo pravilno si go e napisal 4oveka,napravo vse edno 4e az go pisha,
aman ot segashnite bokluci,deto zalivat televiziite sys animeta,praveni za edna sedmica i pretupani naburzo

because the world owes me nothing....


Тема Re: За Златната ера в анименови [re: Usagi]  
Автор _Neo_ (Lord)
Публикувано14.12.03 19:22



Не всички се намират трудно... Например от тези, които John е споменал Vampire Hunter D сигурно няма фен, който да го няма. Akira мисля също... Аз например имам Nausicaa from the Valley of the Wind... и така... Поне моето впечатление е такова...



Тема Re: За Златната ера в анименови [re: _Neo_]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано14.12.03 22:00



Различно е, това са пълнометражни филми. Със сериалите (а според мен през 1980-те сериалите са по-добрата част, заедно с OVA сериите) нещата не стоят така.

singing
"Beroberoba" by MoJo

Saint Seiya Tenkai, February 2004!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.