Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 01.07.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аниме по фритатанови  
Автор тepминaтop.Ы (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 23:49



Здравейте. Кажете къде има качени някви хубави сериали, ама да са със добро качество. Примерно аз като съм луд фен на Cowboy Bebop (толкова луд, че ми текат сълзите като гледам последната, а и не само, серия) много ми се иска да ги гледам на някво хубаво качество, а пари за кредитна карта няма. Пък и като тръгна да тегля от Kazaa някое прлично 200 кило(мега)грамово файлче и ония скапаняци ме режат.
Поздрави!

Yoko Kanno and The Seatbelts - Pushnig the Sky


Тема Re: Аниме по фритатанови [re: тepминaтop.Ы]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано30.08.03 08:40



Emi ima po vsi4ki free-ta i v techno-to i v data.bg samo trqbva da dadesh search. Do kolkoto znam i v www.arenabg.com ima.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Аниме по фритатанови [re: Hikaru]  
Автор тepминaтop.Ы (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 12:25



Абе на арената има същото тъпо качество дето и аз го имам. Ама аз си намерих WinMX и сега си дърпам каквото си искам.
ТНАпХ все пак

Yoko Kanno and The Seatbelts - Pushnig the Sky


Тема Re: Аниме по фритатанови [re: тepминaтop.Ы]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано30.08.03 15:16



Ако незнаеш как да търсиш на японски в WinMX, няма смисъл да го ползваш. Да не мислиш, че това е програма за западняци?

singing
"Eternal" by Shinichi Ishihara

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Аниме по фритатанови [re: Tomoe]  
Автор тepминaтop.Ы (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 14:29



Само не мога да разбера кво се превземаш толкова. За какво ми е да търся на японски като си намирам спокойно и на английски, проблемът е, че не иска да сваля като хората и това няма нищо общо с японския език.

Yoko Kanno and The Seatbelts - Pushnig the Sky


Тема Re: Аниме по фритатанови [re: тepминaтop.Ы]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано31.08.03 15:11



Много просто. Ако в WinMX търсиш дадено нещо на английски и получиш да речем 20 резултата, то за същото нещо, но написано на японски, ще получиш 200+ резултата.
Освен това ти трябват и едни работи, наречени OpenNap сървъри, ммдаа.
Кажи какъв ти е проблемът с тегленето. Ползвам WinMX от най-първите му версии и смятам, че всичко по тая програма ми е известно. Мога да помогна.

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Аниме по фритатанови [re: Tomoe]  
Автор тepминaтop.Ы (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 23:25



Здравей,
Нагласил съм всичко както трябва - OpenNap сървърите са на AnimeFantasia, намерих си каквото ми трябва, но не искаше да тегли, по едно време се сетих, че може да искат да шерна нещо, та направих го и тръгна, свалих към 40МВ, но после почна да ми излиза Timed out (waiting fo network reply...), а иначе съм вързан в мрежата, даже проверявам whois човека, от който трябва да тегля и работи, но само това.

Yoko Kanno and The Seatbelts - Pushnig the Sky


Тема Re: Аниме по фритатанови [re: тepминaтop.Ы]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано01.09.03 00:33



Значи, в AnimeFantasia трябва да share-ваш. Иначе ще те банват.
От време на време в техния сървър се случва така, че трансфера при теглене внезапно спира и след няколко минути липса на активност (разбирай трансфер), тегленето се прекратява. Това е default функция на WinMX - ако има липса на активност за няколко минути, автоматично се прекъсва връзката. Това е по модел на WinMX Network сървърите, но там такива работи не се случват. Лошото е, че в AnimeFantasia се случва (само понякога!) и там въпросната функция на WinMX ти издава съобщението за Timed Out. Решението е абсолютно просто: кликваш с левия бутон и избираш Retry. Тук има опасност да те върне в края на опашката, но аз ти препоръчвам да пращаш бележка на user-а да ти поднови тегленето (с учтива молба). Ако е там и ако е нормален човек, ще го направи.
Общо взето, твоят проблем не е никакъв проблем според мен (ако го разбирам правилно). Ползвай си програмата без притеснения.
Ако искаш някога да ме питаш нещо по WinMX онлайн - аз съм вечер в AnimeFantasia с username micchi_fan. Отиди в Hotlist, там има опция Add User и ме намери.

singing
"Nandomo Nandomo" by Shinichi Ishihara

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Аниме по фритатанови [re: Tomoe]  
Автор тepминaтop.Ы (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 20:28



Благодаря ти, човече, ако имам проблем пак, ще се свържа с теб.

Yoko Kanno and The Seatbelts - Pushnig the Sky


Тема Re: Аниме по фритатанови [re: тepминaтop.Ы]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано01.09.03 20:34



И да не забравя: никакви firewalls/routers заедно с WinMX. Ако имаш такива ужасийки, забрави, че можеш да ползваш WinMX на едно място с тях. Просто не става.

Hades, Saint Seiya


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.