Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 30.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?  
Автор BurzuMayhem666 (Capricorn)
Публикувано15.08.03 21:14



???

Satanic DeathBlackMetalGrindHartcore!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?нови [re: BurzuMayhem666]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано16.08.03 00:57



Ако имаш предвид Hotaru Tomoe, тя е Sailor Saturn в "Sailor Moon".

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?нови [re: Tomoe]  
Автор BurzuMayhem666 (Capricorn)
Публикувано16.08.03 11:44



Еми сигурно нея съм имал предвид.И за какво се разправя в тоя филм?

Satanic DeathBlackMetalGrindHartcore!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?нови [re: BurzuMayhem666]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано16.08.03 20:09



Ами сигурно няма да ти хареса много... За едни момичета, които се превръщат на Sailors с магическа сила и ходят да побеждават лошите.
Общо взето, трябва да си в известна степен фен на shoujo (анимета за момичета), за да харесаш Sailor Moon.

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?нови [re: Tomoe]  
Автор BurzuMayhem666 (Capricorn)
Публикувано17.08.03 00:22



Прав си няма да ми ареса много.

Satanic DeathBlackMetalGrindHartcore!!!!!!!!!!!!


Тема Re: Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?нови [re: BurzuMayhem666]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано19.08.03 14:10



Za takuv film ne znam,no ako go downloadne6 nqma se razsurdq ako go prati6 nasam.

Znam samo za 4etirite specials:Amy-chan no hatsukoi!,Haruka&Michiru's Return!The Ghostly Puppet Show.Chibiusa's Adventure!The Dreaded Vampire Castle.

Ako nqkoi nameri i downloadne tezi serii molq da mi gi prati na cd ot blagodarnost 4e sum gosvetnala za tqh!

p.s.don't be mad i'm just a desparate fan of sailor moon(vse pak nqma da otkaja da mi gi pratqt)

A precious one had died,the mourn will never fade.Farewell father.


Тема Re: Какъв е тоя филм "Sailor Saturn"?нови [re: Usagi]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано19.08.03 14:22



Ти ги каза 4, пък ги изреди 3.
Значи, има три специални епизода (локализирани в средата на 4-та част) и един специален кратък филм (защото другите три са пълнометражни филми).
Краткият филм е Ami-chan no Hatsukoi, все още го имам тук някъде в много лошо RealPlayer качество. Не е нещо кой знае какво, като един епизод все едно, но си има собствен лош герой (героиня - Bonone).
Специалните епизоди са три. В първия Luna разказва на Chibiusa историята на Usagi от началото на анимето досега. Това е ретроспективен епизод със стари кадри.
Вторият е за Haruka и Michiru, те се борят с една марионетка и ако не ме лъже паметта, се оказва че това е поредното чудовище на Zirconia и Amazone Trio - те също участват в епизода.
Третият епизод е за един вампир (вампирка май), дето ходи и смуче енергията на хората - мисля че също беше чудовище на Zirconia от цирка. В крайна сметка го побеждават със Sailor Special Garlic Attack - това е адски смешно, ядат чесън и му дъхват.

Hades, Saint Seiya

Тема Iskam "Sailor Saturn"!;)нови [re: Tomoe]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано20.08.03 13:32



Tui qsno kaji dali gi ima nqkude za download.Interesuvat me Sailor Moon Super S Specials-Haruka&Michiru's Return!The Ghostly Puppet Show.Chibiusa's Adventure!The Dreaded Vampire Castle.

Amy's first love go imam a 3-te pulnometrajni sum gi gledala po rtl2 i su6to gi imam no na kaseta.(kolko sujelqvam 4e ne sum gi gledala s originalno ozvu4enie-nemskoto e pulen maskarad )

A precious one had died,the mourn will never fade.Farewell father.


Тема Re: Iskam "Sailor Saturn"!;)нови [re: Usagi]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано20.08.03 13:43



Съжалявам, незнам дали ги има някъде за директен download. Можеш да пробваш в AnimeFantasia или с някоя друга P2P програма.
За немските озвучители на SM - да не ги коментирам изобщо... Бяха тотално разменили гласовете на Nehelenia и Galaxia, което си е истинска подигравка с любимите ми ветерани seiyuu-та Yоshiko Sakakibara (Nehelenia) и Mitsuko Horie (Galaxia).

singing
"God Mars" by Mitsuko Horie and MIO at Super Robot Spirits 2003

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Iskam "Sailor Saturn"!;)нови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано21.08.03 08:48



Usagi sledvashtiq put kato idvash do VT mi se obadi pak. Az imam vsi4kite tiq neshtitsa. Ami-chan no Hatsukoi mi e na mpg fail, a ostanaliten rm. Znam 4e e gadno, ama samo az si znam kak sum se sdobivala s tqh! (s lyubov, hahahah)

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.