Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:12 27.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ммм, хубаво клипче! ^^нови  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано24.07.03 01:23



Не че го заслужавате (харесва ми да съм лош с вас ), но намерих едно наистина красиво кратко клипче от OVA 11 на Saint Seiya Hades и ми се дощя да публикувам линка. На всичкото отгоре, това е специално бонус видео от OVA-та, което присъства само в DVD-версията (а не когато даваха OVA-та по телевизията). Не е единственото бонус видео, но ми се струва най-доброто от всички останали.


На мен ми харесва най-много използваната background мелодия, в случая тя е "Angelus, the Bells' Prayer".
Линкът може и да не работи скоро, така че който превари, той натовари.
А, впрочем, клипчето има субтитри на френски, за който разбира езика.

Hades, Saint Seiya

Тема Въпроснови [re: Tomoe]  
Автор The lmmortal French Fries (gourmand)
Публикувано24.07.03 04:54



хммм...както е тръгнало, благодарение на наш'те чудни софийски кабелни оператори, ще пропусна RECORD OF LODOSS WAR на Akinori Nagaoka....

досега честно казано не съм гледал фентъзи аниме. имам само една преведена манга не средновековен сюжет...

та напоследък предимно за роботски и детски манги/аниме се говори в клуба...малко повече инфо за фентъзи?

avec Moutarde de Dijon


Тема Re: Въпроснови [re: The lmmortal French]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано24.07.03 13:15



Ахам, това е основателна причина да не се осланяш на кабеларките в очакване на аниме.
Ами фентъзи анимета има доста, но зависи какъв точно тип фентъзи предпочиташ. Например, Slayers също се води фентъзи, но е по-скоро комедия.
Record of Lodoss War - предполагам, че за OVA сериите от 1990-та говориш, а не за онази подигравка, TV сериите от 1997. Лично мен RoLW не ме впечатли особено, защото... ами както пише в някои сайтове, това е просто едно анимирано RPG. Е, ако точно това ти харесва, значи е за теб. ^^
Не съм съгласен обаче, че се говори за super-robot и "детски" (това пък откъде-накъде?...) анимета в клуба.

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Въпроснови [re: The lmmortal French]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано25.07.03 15:48



mda - Lodoss Wars e tochno kato rpg - mnogo mi haresa :). Drugoto koeto mi idva naum e Hack Sign - animeto e interesno - tova e edna igra deto horata se logvat kato fighters,mages,thieves... :) i igraqt kato tursqt sukrovishta - nedostatuk na animeto: MNOGO BAVNO SE RAZVIVA DEISTVIETO :) no e mnogo qko narisuvano. Moje da probvash Berserk(cool e) ili puk uf ne znam :) lodoss si e qko :)

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: Въпрос [re: Hellmare]  
Автор The lmmortal French Fries (gourmand)
Публикувано04.08.03 00:12



хммм... това е хубаво :) два противоположни отговора...не че особено се интересувам от конкретния стил аниме, ни ми се стори, че е малко игнориран тук

thanks за инфото

avec Moutarde de Dijon


Тема Re: Въпроснови [re: The lmmortal French]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано04.08.03 16:50



tochno za tova che ne sme na edno mnenie sme super ;) tova znachi che kato vzemem dadeno reshenie shtom i dvamata sme suglasni s nego znachi e max obektivno :) osobeno ako e za daden chovek ili nqkoi tema :) az sam po-mekoshav de ^_^

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: Въпроснови [re: Hellmare]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано04.08.03 20:46



^_^""

Hades, Saint Seiya

Тема Re: Ммм, хубаво клипче! ^^нови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано07.08.03 18:53



auuuuu! na nego mu haresva da byde lo6! s nas!a po dupeto sh'ma slqpash li be,bate?

because the world owes me nothing....


Тема Re: Ммм, хубаво клипче! ^^нови [re: perfect-blue]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано07.08.03 19:01



Ей! Блу! Я не бъди лош с момчето! К'во като е садо-мазо? Всеки си има предпочитания нали знаеш . Няма се подиграваш с човека ами ще му подариш един комплект камшици за рождения ден.

burn waz 'ere



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.