Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 19.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нека задам един въпрос.  
Автор Hadoryu (Anime no kami)
Публикувано09.05.03 23:30



Замислих се след като прочетох един поуст на Томое. Има ли аниме общество в България, или само си хабя слюнката като се пеня в защита на интересите му? Вие ми кажете, смятате ли че вие сте хора които искат едно и също, имат близки интереси, и се интересувате от качеството на отношението което ще има към вас обществото, ако се обособите като социална група?

=======================
Bite me!


Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Hadoryu]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано10.05.03 00:15



Aa, Riyu, не си прав. ^__^ Моите интереси вече не включват някакво дело за кауза, тъй че няма нужда да хабиш слюнка и да се пениш да ги защитаваш. Но пък много хубаво защити новите ми интереси, като получих днеска пакета с дисковете - виж, така е по-удачно да си защитаваме интересите. ^___^

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Tomoe]  
Автор Hadoryu (Anime no kami)
Публикувано11.05.03 00:39



Ако никой не си направи труда да отговори, наистина ще започна да си мисля, че си напълно прав в този случай, Томое.

=======================
Bite me!


Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Hadoryu]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано13.05.03 21:20



mi... obshtestvo e neshto golqmo - to go ima no opredeleno ne e na edno mqsto. a za sliunkata... samo da ne pruskash v/u mene :)

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Hellmare]  
Автор Atmos_Fear ()
Публикувано21.05.03 02:07



misla 4e e o6te rani4ko da se govori za takiva ne6ta. No ima napuni kato gledam ima

- Make it your own way and they will respect you -


Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Hadoryu]  
Автор Deep_Shadow (utsuki)
Публикувано21.05.03 11:57



Mi... az 6e si kaja napravo, 4e za men takova ne6to nqma, vseki ima razli4ni interesi i ne moje da ima "anime ob6testvo" i da ima napuni, nqma da ima uspeh, 6toto tui nare4enoto "anime ob6testvo" e nazepeno na mnogo malki grupi4ki s razli4ni interesi, spored men nqma kak da se obosobi takava sozialna grupa poradi rediza pri4ini - neshodstvo v predpo4itaniqta, moje bi dori i finansovi vuzmojnosti i t.n. Hubavo bi bilo vsi4ki da sa edinni otnosno anime, no ne sa. Nqkoi anime po4itateli kato se suberat po4vat da se razpraqt koi kolko diska imal i taka... Whatever. Dosta sum skepti4na,no kakvo da se pravi. Ako ne se napravqt usiliq ot vsi4ki nikoga nqma da ima edinnost, a nqma izgledi za takiva opiti. Pone spored men. Vuzmojno e da gre6a.



Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Deep_Shadow]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано21.05.03 14:28



Deep_Shadow: Според мен по-скоро грешиш, защото така както го каза, излиза, че по света не може да съществуват аниме конвенти. А аз дори снощи гледах един дълъг списък на планирани аниме конвенти и фестивали за тази година в много държави и трябва да ти кажа, че само в Америка (където определено има най-разностранни интереси, поради многото фенове) си имат няколко големи фестивала (по региони на държавата) и канят всякакви гости, включително и много японци-създатели на аниме.
С други думи, различните интереси не могат да са реална пречка за обединение на фенове, според мен.

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Tomoe]  
Автор Atmos_Fear ()
Публикувано22.05.03 15:42



Kvi razli4ni interesi kvi 5 leva bre hora. Tamoe da opredeleno e taka no az edinstveno vijdam nekvi revnostni puberi ala Pokemoni koito sa s goliamo samo4ustvie bez pokritie.

Ima naistina dosta seriozni hora koito se interesuvat ot tezi ne6ta no edva li se poznavat po mejdu si. Az pone si misla 4e ima naistina hora koito da sformirat gorespomenatoto ob6testvo no taka i taka ne se polu4ava poradi nai razli4ni pri4ini.

Salor Moon fans, Pokemon Fans kill em all ( bzzzzzzzzik bre )

- Make it your own way and they will respect you -


Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Atmos_Fear]  
Автор Atmos_Fear ()
Публикувано22.05.03 15:49



Tuk e prieta slednata formula ( e sigurno i v drugi strani e taka no tuk e napravo ujas) : "az u4a iaponski=az se interesuvam ot anime= az gledam anime= az tursia anime= az sam anime profesor=az razbiram anime" koeto e meko kazano sme6no da ne kaja tragi4no. Tragi4no 6tot posle takiva psevdo prof4eta se izkazvat nepodgotveni na nepravilni mesta. Tova e se edno da kaja "az u4a angliiski=az se interesuvam ot filmi= az gledam filmi= az tursia filmi= az sam filmov kritik ( i to nai dobria)" pha ae molia ti se, tova e jalko.

Az gledam na takiva hora prosto kato Useri ( a te sa si tova ) Da gledat da govorat i da praat ko iskat :P Aaagh kill em all


In good animation we trust "( aka Bugs Bunny and 3mata glupaci )"

- Make it your own way and they will respect you -


Тема Re: Нека задам един въпрос.нови [re: Atmos_Fear]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано23.05.03 05:24



Това към Hikaru ли е адресирано? Ако е така, моля оправяйте си проблемите с лични бележки или на друго място, а не тук.

Virgo Shaka, Saint Seiya


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.