Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 26.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Bunkasai 2003 VTнови  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано01.05.03 00:21



Bunkasai 2003
Imam udovolstvieto da vi suobshtq, 4e tazi godina vuv Veliko Turnovo otnovo shte organizirame Bunkasai. Bunka - kultura, sai - praznik. Veche za poredna shesta godina az, moite kolegi i sensei shte organizirame tova subitie. Dosta obmislqhme za datata i nakraq se sprqhme na 18 mai, poneje 17 se okaza raboten den. Vse oshte se uto4nqvat administrativni podrobnosti, otnosno pomeshtenieto i horata, koito shte angajirame za tazi tsel ot samiq universitet. Tazi godina praznikut shte se provede v sportnata zala na Velikoturnovski universitet " Sv.sv Kiril i Metodii". Ostanalite podrobnosti vse oshte se douto4nqvat i za tqh shte pisha po-natatuk.
Ako nqkoi ima vuprosi da pita. Shte otgovorq, ako mi e po silite. Vsi4ki sa dobre doshli i vhoda e svoboden.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано26.04.03 14:50



Хм, датата наистина не ми е от най-свободните. Не мога да кажа дали ще дойда все още. Ще видим...
Има ли нещо като програма?

singing
"221B Senki" by Ichiro Mizuki and Kinnikushojotai

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Tomoe]  
Автор ice_flames (непознат )
Публикувано26.04.03 15:57



ZA PROGRAMATA NEZNAM NO OPREDELENO SE O4ERTAVA DOSTA QKO RAZMENQNE NA ANIME :)
e sega po spokoino :) ako hikaru iska6 moje da organizirame gledane na anime v nqkoi ygyl na zalata :)
opredeleno oba4e az 6te doida den ili dva po rano v zavisimost ot tova kak 6te se razbera tam s moite hora
taka 4e bih mogyl da vi pomagam v podrejdaneto na zalata
ako nqkoi ima predlojeniq za samiqt praznik PITAITE HIKARU :)



Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: ice_flames]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано27.04.03 01:28



Tomoe, programata vse oshte q glasim i ne e gotova, no tova,koeto zavisi ot men moga da vi go kaja oshte sega. A to e: zaduljitelno shte ima anime (daje i na bulgarski ezik, koito jelae), manga i qponska muzika. Za animeto tazi godina shte napravq vsi4ko vuzmojno da go pusna na TV, a ne na pc monitor. Da vi kaja 4estno...NQMAM TURPENIE!

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано27.04.03 02:26



Оооо, аниме на български!!! Ама аз отдавна си мечтая да стана озвучител! ^o^ Имам си таланта, нали ще ме вземеш за няколко роли? ^______^
Японска музика? Ако ти трябва Anison, само кажи. Имам няколко гигабайта с песни и колкото искаш видеоклипове.

singing
"Araburou Tamashii" by Ichiro Mizuki and Koji Hayama

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Tomoe]  
Автор Chi Tenshi (FallenAngel)
Публикувано27.04.03 15:13




nqma li da ima ne6to podobno azi godina ama po drugo vreme ???? ili ako ne tazi godina to nqkoq druga ?!?!??!?!?!?!?
(kak moje men vse kat me nqma da stavat qkite raoti )



Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Chi Tenshi]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано27.04.03 18:12



Tомое имах предвид аниме с бг субтитри, не друго. За песните, ами донеси като искаш, нямам нищо против, защото имаш страхотна колекция. Chi Tenshi, празника го правим всяка година, но е само един ден.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор ice_flames (Ледено Горящ)
Публикувано30.04.03 13:49



ima li ve4e qsnaprograma ?
kakvo 6te kaje6 ako si domykna celiqt komputer?
kolko vreme 6te e podgotovkata?
ako doida v petyka 6te mojeli da se uredida se syberemza da poobmenim malko anime ili 6te go ostavim za sybota?
za sybota kakvi sa planovete?



Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: ice_flames]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано01.05.03 00:21



ice_flames vse oshte nqma ofitsialna programa, no shte se postaraem neshtata, koito gi imashe minalata godina da gi ima i sega + drugi raboti. Zavisi koi shte prieme pokanata ni.
Kakvo shte nosish si e tvoq rabota, no neznam zashto ti e tsql komp. Podgotovkata si e nasha rabota.
Za zapis na animeta sum vinagi gotova stiga da imam vreme.
Vse oshte e rano da imam to4no opredeleni planove, no predpolagam, 4e shte e kato minalata godina.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор Arale (непознат )
Публикувано03.05.03 11:48



Ем..да..като миналата година звучи добре, но простете невежеството ми... а тези, които не са били миналата година и изобщо си нямат идея как ще е..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.