Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 29.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано14.05.03 20:58



Shesti praznik na qponskata kultura

Programa
12:30 Otkrivane i predstavqne na ofitsialnite gosti
13:30-13:40 Putqt na 4aq i me4a (4aina tseremoniq i Katori shintoryu)
13:50-14:20 Aikido
14:30-14:50 Origami
15:00-15:30 Kendo

Razglejdane na izlojbite

Bazar (Daritelski fond) - parite shte budat predostaveni na daritelski fond, koito podpomaga detski domove iz tsqlata strana.

Izlojbi
Kaligrafiq
Qponski shah (go)
Ikebana
Qponska hrana
Manga
Anime
qponski igri
qponski elektronni igri
staq za qponski ezik
vetrila
qponski kukli4ki
spisaniq i raznoobrazna informatsiq za Qponiq

Sudeistvie:
Velikoturnovski universitet
Qponsko posolstvo
qponskite dobrovoltsi za sutrudni4estvo v 4ujbina - JOCV
studentski suvet pri VTU

Ako imate vuprosi, pitaite. Ako slu4aino nqkoi se zagubi v Turnovo ili nemoje da ni nameri, moje da mi zvunne na 087664347, no znaite 4e telefona ne e moi i ako sum na lektsii, na rabota ili sum zaeta, nqma da vi otgovorq.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор Deep_Shadow (непознат )
Публикувано15.05.03 12:11



Bunakasai 6te e golqmo subitie, dano doidat mnogo hora, ne 4e mestenzeto mi e tam, ama i az 6e doda ;']. Verno, 4e s golqmo zakusnenie pi6a ama... tui e, kato nqma net.
Ina4e za predi otnosno momi4eto,koeto risuva manga i mom4etata,znam gi, mnogo sa dobri, napravo kato profesionalisti risuvat. Dano doidat pove4e hora, no i ako ne - kolkoto, tolkova.
A Hikaru... Nqma kak da te tursq, na 5 min put si mi ot ku6ti .. Kakto i da e, sus sigurnost 6te e strahotno tazi godina na Bunkasai, kakto vsqka predhodna.



Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Deep_Shadow]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано15.05.03 23:20



Blagodarq za hubavite dumi
Vsi4ko ve4e e po4ti gotovo. Plakatite sa razlepeni, pokanite sa razdadeni, programata e gotova, samo deto nikoi neshte da vodi praznika na qponski (zashto li?) Ta v kraen slu4ai az shte go vodq I oshte vednuj da napomnq...ne zabravqite fotoaparatite!

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор Mamoru (san)
Публикувано17.05.03 03:39



Eto edin pyt i az da pi6a w toq forum :PP O6te ne znam sys sigurnost no mislq da doida i da se nakefq kato horata :)) Nqkoi 6te nosi li animeta za razmqna da znam dali i az da wzimam moite? S netyrpenie 4akam da se zapoznaq s drugite fenowe najiwo



Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Mamoru]  
Автор Deep_Shadow (непознат )
Публикувано17.05.03 11:41



Zna4i, Mamoru, dokolkoto znam vsi4ki 6te si nosqt anime za zapis i razmqna,no Hikaru 6te moje da zapisva samo ako IMA vreme, a na neq v momenta i pu6i glavata po taq podgotovka. NO vse pak, vzemi si animetata, sigurno 6te ima razmqna.
Pone az dokolkoto znam, a ti kato doide6 znae6 li kak da stigne6 do mqstoto?



Тема Re: Bunkasai 2003 VTнови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано17.05.03 12:30



Съжалявам, но вече мога със сигурност да кажа, че няма да дойда. Само след броени дни имам абитуриентска и съм ужасно зает с най-различни ангажименти.
Но дори и да бях дошъл, нямаше да се включа в аниме трансфера, така че няма да загубите нищо от мен.
Приятно прекарване!

Virgo Shaka, Saint Seiya


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.