Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 19.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Kupuvam mangaнови  
Автор Mixman (непознат )
Публикувано18.04.03 19:45



Kupuvam manga na vsichkite mu tam nositeli - dvd, vhs, vcd, divx...
za kontakti stefan_chernev@abv.bg



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: Mixman]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано18.04.03 21:06



Манга, моляяяяя!! Хайде на мангата! Хубава манга продавам, днес съм я набрал! Мангааааа! Манга, моляяяяяя! Купете си, беее! Евтино я давам, на килограм, на метър, на литър, на каквото искате, бреееее! Хайде на прясната мангаааа! Всякакви носители имааам! Манга на DVD, на VHS, на VCD, хайдееее! Най-нов вид носител на манга имам - Divx, никой не го е виждал, ама евтино ви го даваааам! Който разбира, тука се спираааа! Хайде на мангатаааа!


OK, дотук с шегичките. Сега малко уточнения:
1. Манга на CD можеш да видиш, но на VHS и DVD едва ли. ^_^
2. Манга и аниме са две различни работи. Предполага се, че говориш за аниме.
3. Съмнявам се, че тъй се продава. Имаш ли нещо за trade?
4. Аз преди да пиша в един форум обикновено прочитам някои съобщения в него. ^_^
5. И все пак този носител DivX ме заинтригува. ^^

Иначе добре дошъл! Нещо по-специално ли търсиш?

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано18.04.03 21:32



Mda. Ne bih mogal da go kazha po-dobre :)
Inache njama da namerish njakoj, kojto da prodawa anime zashtoto ako razbera, che ima takaw chowek prosto shte go ubija. Edno e da si pokriwash razhodite za cd-ta i zapis sawsem drugo e da pechelish pari ot usilijata na drugi hora.



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: Tomoe]  
Автор Mixman (непознат )
Публикувано18.04.03 22:09



Като за начало добре заварил!

Явно опитът ми е бил несполучлив, затова ще карам наред...
2. Да, прав си, говорих за аниме
3. Да, нещо за trade имам, но са неща, които лесно могат да се намерят
4. Аз по принцип за първи път пиша във форум, но от 3 месеца следя какво се пише в този и намерих само уклончиви отговори на въпроса с намирането на anime-то
5. Това не го коментирам, защото ме е ясно, че си разбрал какво имам предвид...

Иначе посрещането беше страхотно и не търся нещо специално; бих приел всичко, със изключение на това, което имам...



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: Tomoe]  
Автор Mixman (непознат )
Публикувано18.04.03 22:11



Плюс това се очаква, че хората, които си общуват тук, гледат въпросната анимация и в редки случаи я притежават...



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: Mixman]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано18.04.03 23:03



Ами уклончиви, защото трудно се намира аниме, това е България все пак, какво очакваш?
А това, което се предполага (което го спомена) наистина си остава само в сферата на предполагаемото. ^__^
И все пак не би било честно да ти продават аниме, пазари се само за дисковете да плащаш.

singing
"Time Diver" by Akira Kushida

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: Mixman]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано19.04.03 01:25



Zdrasti, nali imashe edna tema w koqto stana wypros to4no za razmqna na ANIME. nqkakwi spisaci se razmotawaha i t.n. Hellmare kaza 4e q e mahnal po molba na awtora i tolkoz
Shto se otnasq za pokupka na anime i manga, stiga da imash poznat s VISA kart, ne mislq 4e e problem ^_^w amazon naprimer iama strashmo mnogo neshta

Predi wreme ot Sector10 mi kazaha 4e ewentoalno pri tqh moje da se pory4a neshto ot 4ujbina no nqmalo jelaeshti i shte e skypo ako ne se syberat powe4e hora...

kolkoto do pritejawaneto - kakwoto izteglq se pishe po CD, samo deto imah ManMachineInterface na HDD-to, puk to wze 4e mu se izgybi fata i sega sym w traor, nqkoj ako znae progranka koqto da poprawq NTFS , molq da drasne dwa reda



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: TASK]  
Автор ice_flames (непознат )
Публикувано19.04.03 03:29



Pyrvo dve ne6ta iskam da kaja
ednoto e 4e ideqta za razmqnata na anime si e li4no moq tova 4e nqkoi si e re6il 4e sled kato sym mu q spodelil moje da q slaga v postove fyf razni forumi ne e 4estno os6te po malko 4e ne e razbral ideqta mi
kakto i da e
mainata ima na plagiatite v kanala i vyv foruma
vtoroto e 4e manga i anime naistina mnoogo trudno se namirat vyv bg i nai 4esto tova koeto se nameri po ftp-ta i tn si e uploadnato ot anime i manga fenove i hora koito iskat i drugi da imat dostyp do tova koeto imat i te
za syjalenie az sym s modem i uploadvaneto na anime mi e adski truden vypros
imam dosta ftp-ta i zasega sym v proces upload a 6to se otnasq za trade na anime
nemoje6 da nameri6 istinski anime i manga fen koito da ti vzeme pari za tova
po skoro bi ti gi dal samo sre6tu pari za pokrivane amortizaciqta na zapisva4kata i cd-tata(videoto - VHS) a da i ne mi govorete 4e trudno se namira anime na vhs!!!
ne ste si pory4aliu ne sym vi go zapisal !!! principno mojete da mi vidite listata na http:\\free.data.bg\chemichal\ tyrsete si tam na mqsto 6toto ne pomnq ve4e razpolojenieto na failovete si :)
a da i m/u drugoto ot kyde si (bi trqbvalo da popitam ) 6toto ako si ot vn ili vt ili shumen moje da ti dam da vzeme6 vsi4ko koeto imam no pri uslovie 4e i ti se vklu4i6 v tyrseneto i downloada na anime :) i zapomni EXCHANGE a ne TRADE :)



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: ice_flames]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано19.04.03 06:58



Abe ice_flames. Kakwo iskash da kazhesh che idejata za razmjana e twoja? To pak mnogo trudno da se seti chowek che naj-dobrija nachin za uwelichawane na neshto kato anime e chrez obmen s drugi hora. Ajde mnogo me izwinjawaj ama e smeshno da goworish za plagiastwane i taka natatak. I az sam razmenjal anime s drugi, obache teb za praw pat te wizhdam, za praw pat te chuwam.



Тема Re: Kupuvam mangaнови [re: ice_flames]  
Автор Mixman (непознат )
Публикувано19.04.03 09:56



Не, не съм от този регион. От София съм. А при мен проблемът с down/upload-а е голям, защото съм с Dial-Up. Но ако все пак някои се интересува мога да му напиша какво имам. А и не смятам, че намирането на anime в БГ е толкова трудно, защото наи-малкото на free.techno-link-а има поне 30-40 заглавия. Относно Аmazon там само гледам и въздишам поради простата причина, че едно DVD e около 18 паунда




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.