Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 30.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Tomoe]  
Автор pns (новак)
Публикувано09.04.03 22:28



moge i daima na nqko animete amam sa malko ti mnogo barzo se otkaza ot pisaneto ili mogebi se razo4arova ot neogames spisanito da znae6 4e vinage e hybavo da pro4ete6 za dadeno anime to dage da si go gledal i da ti bilo nai golqmoto razo4orovaniq i da ne tie harealo izob6to vinagi si ima nugda ot informaciq apak kato e na bg e o6te po hybavo
ps:aaaaaaaaaaaaaaaa 6te darpam y6i barzo da si napisal nqkoi dryga statiq za otricarelno vreme 4e lo6o hihi



Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Hellmare]  
Автор pns (новак)
Публикувано09.04.03 22:43



zna4i hell tova ne zna4i na tebe ne ti e haresalo film4eto i tie tapo to trebva da e tapo i na si4ki apak 4e e decko kakvo lo6o ima vav tva az obi4am da geldam decki film4eta maikami sa6to gleda animacionni filmi na disny i ne samo na dysny tezi filmi sa napraveni da zabavlqvat i da razpuskat horata 6to, i vazrastni khora se smeqt na tqh i razpuskat kakvo lo6o ima vav tva a tova ozna4ava 4e fil4eto naistina e naprraveno sas stil drygo sigorno si gledal star ros nevidima zaplaha i tie haresal filma bil prezna4en za po malkata alditoriq sq 6te vi izlaga mam mai be6e ot 9-12 ili 10-15 godi6na kazva producenta i bil mnogo o4iden 4e mnogo po golqmi hora sa go gledali filma i to ne po vednag taka4e nemi govori za dcki filmi
az li4no ne moga da kagq za db ni6to no 6tom sa mu napravili tolkova serii zna4i ima za6to kaot izgledam 6te ti kaga da li e tolkova hybava kakto kazvat si4ki ili za mene 6te razo4orovabniq vav pro4em az sam lgedal nqkolko epizoda mam ne znam koi to4no nema da kaga golqma dyma mama sa yvlekatelni



Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: pns]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано09.04.03 22:46



Hellmare: Ами не съм на твоето мнение, но това не пречи. ^__^ Жалкото е само, че името на Akira Toriyama се свързва най-вече с DB сагата, когато това далеч не е най-доброто му творение. Ама от комерсиализма всичко си пати. А пък това че било за по-малки... е, хайде сега, като сме пълнолетни трябва да гледаме само секс и ужаси ли??? (тук Masta Killa вече приглася: "Yes! Yess!!" ^___^) Както стана ясно с награденото с Оскар аниме на Ghibli, не е нужно да правиш аниме за големи, за да се хареса то и на големите.

pns: Да, бе, аз да не съм тука някакъв аниме репортер. Предпочитам да пиша за това, което аз харесвам, а другите рядко харесват това, за което аз пиша. ^___^

singing
"Glass Labyrinth" by Megumi Ogata

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Tomoe]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано10.04.03 09:02



hehe - kazah che na men mi e tupo i che ne go haresva i kazah koito e na sushtoto mnenie da zpaovqda - koito ne e - da si razmenim nqkoi druga pliunka ^_^ demek da posporim :) nikoga ne sam iskal da si nalagam mnenieto za kakvoto i da bilo. qvno ste me razbrali nakrivo :> sega dano sam qsen. hehe

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Hellmare]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано10.04.03 12:26



Никога не съм твърдял, че си налагаш мнението. ^__^ Пък и предпочитам да не "обменям плюнки". ^o^

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Tomoe]  
Автор pns (новак)
Публикувано10.04.03 20:28



aide adie tova ne e opravdanie ti si pi6i za kakvo tie interesno i kakvototie na dy6ata pak golqma rabota 4e nqkoi ne go haresva
i izkustvoto na davince ne bilo oceneno dokato e bil giv taka4e ne se opravdavai



Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: pns]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано10.04.03 20:32



Това като заплаха за скорошно покушение срещу творческата ми особа ли да го разбирам?

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Hellmare]  
Автор pns (новак)
Публикувано10.04.03 20:34



da qsenni no az da te pitam ozob6to haresvaliti darzost i krasota ili prosto iska6 da pospori6



Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: Tomoe]  
Автор pns (новак)
Публикувано10.04.03 20:45



malko razbarkano pi6a i sigorno no mogete da mi razberete misalta prosto iskah da kaga 4e ti si pi6i za kakvo to si iska6 i kakvoto na sareceto i si gi ka4vai statiiti vav net gornala pak koto ne gi haresva da ne gi 4ete tva e



Тема Re: Dragon Balls VS Durzost i krasotaнови [re: pns]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано13.04.03 23:38



heh :> prosto otbelqzvam fakt ^_^ ne sporq che animeto moje i da e hubavo ama ... e tashak

Utsusemi no jutsu!

~poof~


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.