Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 14.06.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано29.03.03 01:24



Znachi tova e porednoto predlozenie za sreshta (ili redovni sreshti) na manga/ anime fenove. Shte izchakam da se prochete tova ot malko hora (shte iskam da pishete neshto - ako ste saglasni) ... kato se posaberat malko hora tuka - shte pochna da govorq za tova i v #manga i nakraq zaedno shte izberem data i mqsto - taka che da sa udobni za maximalen broi hora.

Za momenta pone az planuvam tazi sreshta(sreshti) da sa v SOFIQ. Ami tova e. Principno - ochakvam tova da stane sled okolo 4-5 sedmici

Aaa da - zabravih da napisha - ne stava duma za sreshta ot nacionalen mashtab - a samo za hora ot Sofiq ili koito imat put nasam po vremeto na sreshtata.

Редактирано от lnuYasha на 27.03.03 22:42.



Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: lnuYasha]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано27.03.03 20:22



Ако кажа, че мразя софиянци, ще ми се обидят някои хора, дето всъщност не ги мразя... Затова ще кажа само, че няма да стане така. Мислите само за себе си.
Пък и това за ежемесечните срещи... мислиш ли, че точно аниме ще се обсъжда на такива чести срещи?

singing
"Macross" by Yoshiki Fukuyama

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: Tomoe]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано27.03.03 22:45



Stavashe duma - hora s takiva interesi da se saberat i da obsuzdat.... kakvoto namerqt za interesno. Plus tova vse ot nqkade trqbva da se pochne. Ako ima edno mqsto koeto se znae ot horata i vreme koeto se znae....vseki shte si hodi kogato iska. No vse ot nqkade trqbva da se po4ne.

Ako nqma zelaeshti dostatachno - sreshtata prosto nqma da se sastoi - prosto i qsno :)



Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: lnuYasha]  
Автор supudo (nobody)
Публикувано28.03.03 11:20



prosto ne moga da si predstawia manga fenowe da se sreshtnat i da si goworiat za manga
po-tochno ne moga da si predstawia che she si goworiat za manga - kak ne znam si koi naprawil ne znam si kakwo i taka prichinil ne znam si kakwo ili pobedil ne znam si koi :))))
ne che mi se struwa tupo, no mislia che ima i po-dobri neshta da se prawiat - primerno da se gledat anime-ta, ili da se pie :)))



Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: lnuYasha]  
Автор Masta Killa (аниме психопат)
Публикувано28.03.03 19:24



Верно, че малко не звучи-да се съберем и да се гледаме в очите и да си говорим за Манга. Най-добре да го съчетаем с друга приятна дейност като е...е на к...и... Днес е петък вечер-време за любов-и аз съм се отправил право към публичния дом... Предлагам там да чукнем срещата пък аз ще ви запозная с прекрасните дами на сестра Тереза, пък после разговорите сами ще си потекат ХАХАХАХХАХА...
п.с. Томое-и аз мразя майни ама не го казвам на всеослушание нали? МЕРИ СИ ПРИКАЗКИТЕ!!!



Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: Masta Killa]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано28.03.03 19:55



Masta Killa: Не мисля, че си в положение да ми заповядваш.

InuYasha: Явно съм се объркал. Мислех, че имаш предвид нещо като anime конвентите, дето ги правят в другите страни, ама вярно, че тук е България и няма как да стане. Sorry, отплеснах се малко в идеализъм.

singing
"Pyururiku Pyururiku" by Mitsuko Horie

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Mislq che greshno ste me razbraliнови [re: Tomoe]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано28.03.03 21:06



Mislq che greshno ste me razbrali. Az ne sam kazal da se sabirame i da govorim za manga. Nii si sa sabirame nqkade kadeto moze da se pravi i drugo...(vsushnost dneska iznikna 1 ideq kade) i si pravim i govorim za kakvoto ni doide na akula...a vse shte se nameri neshto - siguren sam.

Kakto kazah stava duma za sreshta na manga/anime fenove - a ne s cel da se obsuzda tochno i samo tova....proso sreshta - ostanaloto shte is doide s vremeto



Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: lnuYasha]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано29.03.03 01:24



ami tova e mnogo got naistina kato ideq - imam chuvstvoto che samo vuv varna ne mojem da se organizirame - vse se subirame po nqkolko choveka... ako ima nqkvi snimki ot sreshtite - prashtaite gi s data i moje obqsneniq :>

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: EJEMESE4NA SRESHTA NA MANGA/ANIME FENOVETEнови [re: Hellmare]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано31.03.03 02:59



Аз съм ходила на срещи във Варна, София и тук в Търново. Затова мога да кажа, че винаги се обсъжда манга и аниме, колкото и да не ви се вярва. Няма как просто....има хора, които само за това мислят

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Mai taka nqma da stane - taka che....нови [re: Hikaru]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано31.03.03 03:19



Mai shte se minava na personalna agitaciq... v kanala sha va sabera edin po edin




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.