Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 28.04.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Тема Nqkoi ima li Saint Seiya?нови  
Автор WARGREYMON (непознат)
Публикувано12.03.03 11:48



Abe q kajete, nqkoi ima li purvite serii na saint seiya i bi li mogul da mi gi zapi6e na cd? gotov sum da platq, kolkoto e nujno.



Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya?нови [re: WARGREYMON]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано12.03.03 12:28



Ако незнаеш, оригиналните серии ги няма с английски субтитри. ^__^ Все пак това аниме едва сега ще почва в Америка и никой англоговорящ не се е интересувал от него досега. За сметка на това епизодите могат да бъдат намерени в италианска, испанска, френска и португалска версия. Отиди на

, там имат всичките 114 серии, но не си спомням от коя версия точно. Качеството не е идеално, ама ти какво искаш - DVD-тата на това аниме излизат едва сега, досега се е продавало само на видеокасети.
А ако говориш за Saint Seiya Hades, имам ги всичките до епизод 10 включително, който излезе в Япония в Събота. ^___^ (тоест, само 10 са направили досега, иначе ще са поне 26 общо) Имам и мангата на Hades, преведена на английски. Както и целия soundtrack във WMA формат (това са над 14 албума).

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема :(((нови [re: WARGREYMON]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано13.03.03 03:15



WARGREYMON, начи залата се затваря за неустановено време. Тъй чи ще ти кажа един телефон ... а и мейл имам (виж инфото на регнатия ми профил от форума или инфото на ника ми от IRC) ко искаш аниме, става ли??

KO vidish Megatokyo mu kaji da pishe na maila mi
sigurno she me ubie ko razbere 4e sym mu izpo4upil kutiite na diskovete


Редактирано от MeTaLoN на 13.03.03 03:19.



Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya? [re: Tomoe]  
Автор WARGREYMON (непознат)
Публикувано14.03.03 16:12



Ei TOMOE, na nqkoi saitove v internet gledah seriite s angl. sub. ne sum probval da svalqm, za6toto s moqta vruzka tova ne e vuzmojno.
a i da te pitam - nemska versiq ima li?



Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya?нови [re: WARGREYMON]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано14.03.03 17:57



Да, знам тези сайтове, това са:
www.zodiacknights.com
www.cdzbr.net
www.saint-seiya.host.sk
www.saint-seiya.com.ar

Не съм ти ги препоръчал, защото:
1) Някои от тях вече си махнаха епизодите заради Hades
2) Единствено първият сайт прави проект за превеждане на епизодите на английски и до момента са стигнали едва до тридесет и някой си, става доста бавно
3) преводите са ОТВРАТИТЕЛНИ - не стига, че променят цели реплики, ами сменят и наименованията (поамериканчват ги): вместо Saints - Knights, вместо Cloths - Armours; но най-отвратителното е, че превеждат атаките. Например, трябва да си много откачен, за да преведеш атаката на DeathMask - Seki Shiki Mei Kai Ha - като "Death Waves", не че е грешно, но това просто не се превежда, то е нещо като Kamehameha. Или пък най-големия абсурд с атаката на Shiryu - Rozan Sho Ryu Ha - която я видях под името "Ascending Dragon from the Waterfall of Rozan". Голям смях падна!
Епизодите ги няма в немска версия, понеже анимето не е било никога излъчвано в Германия (не забравяй, че Германия е сравнително "нова" страна, що се отнася до откриване на аниме света).
Не ми е ясно какво точно си гледал от Saint Seiya, но ако случайно имаш някакви въпроси по сюжета, мога да ти помогна.

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya?нови [re: Tomoe]  
Автор [Mecha]Warrior ()
Публикувано14.03.03 20:03



Определено успя да ме заинтересуваш в Saint Seiya! Сега ако можеш да кажеш url от където да сваля мангата...


Кръв и пепел!

Редактирано от [Mecha]Warrior на 14.03.03 20:06.



Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya?нови [re: [Mecha]Warrior]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано14.03.03 20:34



Да, този адрес го знаят всички. Той е

.
Цялата манга е 28 танкубона и никога не е официално излизала на английски. Няма никакъв начин да я намериш. Преведоха и сканираха само 10-те танкубона от Hades, но не ги слагат целите за download, защото са около 180 MB. Е, аз ги имам, ама да четеш само Hades без предишните части си е истинска загуба на време.
За съжаление, у нас всичките епизоди на StS може да са гледали само хората, които разбират полски и са били редовни зрители на RTL7 навремето.

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya?нови [re: Tomoe]  
Автор WARGREYMON (непознат)
Публикувано16.03.03 12:11



Kolkoto do seint seyia ne sum gledal ni6to (screen shots i oppening/ending ne se broqt) i zatova popitah za purvite serii. ot opit znam 4e kato hvane6 edno anime ot sredata i ni6to ne razbira6 i ti se struva zverski tupo. pove4eto animeta trqbva da se gledat otna4alo.



Тема Re: Nqkoi ima li Saint Seiya?нови [re: WARGREYMON]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано16.03.03 13:51



Ами Hades дори не е средата, това е краят на историята. ^__^
Напълно те разбирам, обаче. И аз много искам да гледам някои стари анимета, които е абсолютно невъзможно да бъдат намерени.

Virgo Shaka, Saint Seiya


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.