Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:49 10.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ot kade moje da se kupiнови  
Автор Hi Fi (Sofia)
Публикувано13.03.03 21:29



Iskam da popitam ot kade moje da si kupia takiva filmcheta zashtoto varianta sas svalianeto e malko nerentabilen

1000 Watt in my Car and i feel like Dr. DRE :)))


Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: Hi Fi]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано13.03.03 21:37



От Япония! 100% гаранция! ^______^
Тук не може да се намери аниме в оригинал.

singing
"Anime Janai" by Hironobu Kageyama

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Ot kade moje da se kupi [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано14.03.03 00:06



atomoe,az mislq 4e spomenah vednyj,no ti si prospusnal,ne se i samnqvam...ima edno dvd deto moje da se kaje 4e e izvestna stepen original-Metropolis.az mislq,4e 4oveka po skoro pitashe dali nqkoi ,koito ima cd-ta sys svaleni animeta ne bi se syglasil da mu prodade izvestno koli4estvo.takiva neshta.Ne zabelqzah da e upotrebil nqkade slovosy4etanieto "аниме в оригинал".

When I Walk,I Walk Alone,When I Fight,I Fight Alone,When I Die,I die Alone.blue]


Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: perfect-blue]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано14.03.03 00:12



Ами не съм пропуснал, но не съм гледал Metropolis и незнам дали е оригинал или не. Предполагам, че е онова, което го рекламират на гърба на "Benkyou!".

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: Hi Fi]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано14.03.03 13:35



ХАХААХАА това да не е някакъв виц???



Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: MeTaLoN]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано14.03.03 18:23



i dobre be,kakvo mu e tolkova lo6oto na dvd ripa?ili na vhs-kite?shte kajete razdelitelnata sposobnost i ka4estvototo,mi hubu be,kato mi nameri nqkoi originalno dvd i si go pusne na 19-in4oviqt monitor,prepdolagam shte se misli za golqma rabota,v blajenno nevedenie,4e ima qponski fenove v yapoiniq,deto si gledat animetata na videosteni dva na tri metra.

When I Walk,I Walk Alone,When I Fight,I Fight Alone,When I Die,I die Alone.blue]


Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: perfect-blue]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано14.03.03 19:05



Абе, ти на мен ли ги говориш тези работи? Аз, който си гледам аниметата в RеalPlayer и WMV формат??? Същият аз, който съм гледал аниме по кодирани френски и италиански телевизии??? Ами това че последните два епизода на Evangelion от видеокасетата ми изобщо нямат цвят?
Изобщо, тези неща с качеството съвсем не са най-важни.

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Ne se karaite be hora :)нови [re: Hi Fi]  
Автор Hi Fi (Sofia)
Публикувано15.03.03 10:48



Az naistina imah predvid da si kupia ot niakoi cd za da vidia za kakvo stava duma
ako e vazmojno razbira se

1000 Watt in my Car and i feel like Dr. DRE :)))


Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: Hi Fi]  
Автор gi4a (непознат )
Публикувано14.04.03 16:42



Mogat da se kupjat izvun BG, no 4isto novi nikak ne sa evtini. Mnogo prjatni ceni ima na 2-nd hand Vhs i DVD. Az imam okolo 25 originalni vhs i 5 dvd izvestna 4ast ot tjah sa na japonski s english subtitles. Mojat suvet e ti4ai i si kupi Princess Mononoke ima go po magazinite za 10 lv. na VHS ili za sushtite pari moje da se nameri na dvd Metropolis. Taka shte vidish dobri filmi s dobro ka4estvo i s BG titri.



Тема Re: Ot kade moje da se kupiнови [re: gi4a]  
Автор pns (новак)
Публикувано14.04.03 19:22



gi4a ot kade si kupuva6 2toraka dvd
koi sa dvd




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.