Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 25.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема malko pomo6 za edonkeyнови  
Автор pns (непознат )
Публикувано27.02.03 22:58



na nqkoi sigorno im e do6lo do gu6a ot mena specialno na safiir no kakvo da se pravi ne moga da se opravq sas tazi programa svalih edonkey2000 i edonkeybot tozi pat uspqh da q potkaram oba4e kato startiram edunkeybot nakraq mi izpisva canot find main edunkey2000 window no mi tregva do tyka dobre mam po4nah da si svalqm edni ne6ta otna4alo po4na da svalq sas 2 k i si vikam 2 2 koi ti gi dava sled tva prekasvai ne6te da po4ne pak da svalq tova go pravi na sqko pskane na programata

ps:ako ne ste vigdali kak blundinka gleda pc moge da doide u nas da videta az kak go gledam i o6te ne6to mnogo malko angliski razbiram ta za tva ne me naso4vaite kam help na programata



Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: pns]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано27.02.03 23:42



Колега, веднага си изтрий тази глупост, дето си я инсталирал и бягай на

да си вземеш WinMX. По-добро от него НЯМА да намериш.
Казвам ти го като човек, който е ползвал KaZaA, Morpheus, Bearshare, WinMX, eDonkey и още няколко такива, чиито имена вече не си спомням. С WinMX можеш да търсиш направо на японски, защото това е програмата, която се ползва от най-много японци. Ако примерно напишеш името на Megumi Hayashibara с латински букви, може да излязат да речем 40 резултата (не съм го пробвал точно с нейното име, казвам примерни числа), но ако го намериш името от някой японски сайт и го copy/paste-ваш в WinMX, ще ти излязат поне 200-300 резултата!!! Същото важи и за анимета, за всичко.
Категорично ти казвам, НЯМА друга такава програма, с която можеш да намериш например над 250 песни на Mitsuko Horie (да, намерил съм ги).
Ако ти трябва за MP3s, това е най-удобната програма. Ако е за видео файлове - също е удобна, но ще трябва да чакаш малко повече, че има опашки от потребители (и това не е проблем, ако си имаш кабелен).
Но пък нямам представа какво точно търсиш. Както каза един аржентинец, с когото си чатих в WinMX докато теглех поредния клип на JAM Project, "other file-sharing programs seem ok, because people do not search for good stuff..."

singing
"Naminori Johny~ cover version" by JAM Project

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: pns]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано27.02.03 23:47



Az ne ti li pratih upatwane kak da se oprawish s edonkey-to? Sorry ako ne sam ama naposledak wse ne mi ostawa wreme. Wapreki che bjah siguren che ti pisah... Kakto i da e. Shtom ne si se oprawil oshte shte ti pratja edin mail s nastrojkite i shte widim kakwo shte izleze.

We need YOU



Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: Safiir]  
Автор pns (непознат )
Публикувано28.02.03 00:04



tomoe 6te e probvam tazi programa safiir 6te 4akam za meil4eto i mersi za barzite otgovori

btw:safiir Witch Hunter Robin ne si uplodnal 25 seriql i ne msa sigoren dali be6e 4 mam vav na4alkoto go davda mnogo razmazano i zabiva playersa ina4e serial4eto e mnogog gotino no samo tazi komputerna animaciq mnogo ne mi se nravi po princip ne gi haresvam taka smeseno klasi4eska animacia sas kmputarna mam mnogo dobre sa go napravili i sa gi sleli mnogo dobre



Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: pns]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано28.02.03 00:37



Molq wi, postwajte tuk po-podrobna informaciq ako moje... zashtoto i az taka i ne mojah da se oprawq s eDonkey2000, pri men prosto ne moje da se swyrje sys syrwyr...
Shte opitam i drugi programi shtom trqbwa

PS MIslq 4e Safiir mi deshe dal adres za igrata GITS w eDonkey , ama do tam zapecnah

PPS Tomoe, 4uwal sym za WinMX 4e q polzwali mnogo w Japonia ama az oswen Dodzo i Domo na japonski dugo ne znam...:P



Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: pns]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано28.02.03 00:42



IMA dosta po gotinki programki ot EDonkey,s neq sym rabotil vednyj i neshto ne mi haresa,ako iskash opitai s WinMX,mojesh da namerish vsi4ko,makar 4e tam ima prekaleno mnogo hora da 4akat za download.i ti shte trqbva da 4akash.Druga dobra programa daje mnogo dobra e IMesh,nqma obhvata na WinMX,no e naistina mnogo stabilna za download.Pone pri men e taka.

by myself,but not alone...


Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: perfect-blue]  
Автор pns (непознат )
Публикувано28.02.03 19:29



task znae6li kolko foruma sam prerovil za malko imfo stava vapros za bg foruma vav data ima golqma tema za emuleto a vav fre.technoto edna mlka za edonkey no i ot dvete ne nau4ih mnogo
a p-b si4ko sas vremetosi stapka po stapka 4e po4vam da se obarkvam 6te probvam si4ko no parvo iskam da doiskosora tova tapo edonkey 4e me e hvanal;o mnogo inat za nego 6a my..................................



Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: pns]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано01.03.03 00:22



zaebavai go be!,Davai sys IMesh.po qko e...i resuma e gotin...

by myself,but not alone...


Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: perfect-blue]  
Автор pns (непознат )
Публикувано01.03.03 18:33



iskma da pitam kakvo e lowid i kakva e tazi registraciq na edynke-to i kakva e razlikata megdu Lite version (free) v1.41 Pro version (registering needed) v1.41

i vav pro4em kakvo pravi tozi bot



Тема Re: malko pomo6 za edonkeyнови [re: pns]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано01.03.03 18:32



Znachi pns towa se otnasja za teb i za wsichki ostanali, koito se interesuwat. Izteglete si poslednata wersija na edonkey ot site-a im. Trjabwa da e 0.45. S neja mozhe da se tegli i ot overnet i njama nuzhda ot nikakwi nastrojki.

We need YOU




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.