Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 18.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано21.02.03 23:22



Siguren sam che na pocheti vseki ot vas mu se e sluchvalo da gleda nqkoe anime, chudeiki se kolko li sa prekalili avtorite s "veselite cigarki".

Neka vseki da oplue tova koeto ne haresva - no da dade i svoite prichini.

Ideqta na tozi post da stane polezen isnstrment za tezi koito se chudqt kakvo da gledat. Prichinata za tova e che edno neshto moze da se haresa na edin , a na drug ne, dokato loshoto obiknovenno si ostava losho, nezavisimo pod kakav udul se pogledne.



Тема Nominaciq No 1 - Pokemonнови [re: lnuYasha]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано21.02.03 23:33



Znachi edno ot nai tupite animeata koito sam gledal e opredeleno Pokemon. Siguren sam che to ima ogromen shans za titlata - nai tupo anime za vsichki vremena. Verno e - kazah da se dadat nqkakvi osnovatelno prichini za vashite nominacii - i vupreki tova az sam nesposoben da go napravq - prosto cqlata istoriq e tolkova absurdna - che ne moga da izmislq i 1 smislen dovod (kak moze da se kaze neshto seriozno po takova anime)...

Vupreki tova sam siguren che vie shte izmislite oshte po - dostoini kandidati za tazi rubrika :)



Тема Re: Nominaciq следващанови [re: lnuYasha]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано21.02.03 23:41



Ами и аз бих казал Покемон, макар че не е чак толкова лошо анимето... Просто трябва да си малко дете, за да го харесаш. Има 5-6 хубави епизоди, но останалото е по-банално и от super robot аниме (хей, да не си помислите, че съм казал нещо лошо за super robot аниметата!).
Обаче анимето, което най-малко ми хареса, определено е Hotel Bitch, защото е hentai, а аз мразя hentai.
Но иначе не са много лошите анимета... Трудно ми е да се сетя за чак толкова лоши. По-скоро има недобре изпипани.

singing
"Power" by JAM Project (JAM has a new member - Masami Okui!!!)

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Nominaciq No 1 - Pokemonнови [re: lnuYasha]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано21.02.03 23:53



Kato podbuditel na anti-pokemon kampaniqta e redno i az da se izkaja nali? Taka... znachi Pokemon Sux e opredeleno meko kazano... To prosto za nishto nestava! Pyrvo trqbva da spomena neopredeleniq janr i banalniq siujet... a bre kak izobshto nqkoi moje da mu se kefi na tva be? Ami che to si e jiva obida za fena na anime!



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано22.02.03 01:26



VOLTRON!mnou sux tva e!ama e i mnou prosto!,otvrat!gadost!tapiend!kuhariq!visokoplaninskata platna skupondrila e po gotina ot tova neshto!
POsle...drugo...am ima typi neshta...gledal sym...ama neshto ne se seshtam...ai ko se setq shte pluq oshte....

by myself,but not alone...


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / VOLTRONнови [re: perfect-blue]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано22.02.03 01:39



E to moje da e adski typo ama ti ne si gleal originalnata versiq... Kolkoto do taq deto v BG sa q davali emi naistina e dostoen sypernik Pokemon! Adski nekadyrno skalypena istoriq, koqto do opredelen etap ne tyrpi nikfo razvite! Pyk i nema ku4ki kryf i unishojenie!

Burn waz 'ere

Roamer, wanderer, nomad, vagabond...



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано22.02.03 10:52



Kakvo she kajete a Soultaker ???
lipsata na logika v animaciqta se nadprevarva s lipsata na logika v siujeta

watashi wa kawatte imasu, watashi wa jitai henka


Тема Oshte edna nominaciqнови [re: lnuYasha]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано22.02.03 15:18



Vupreki che v samoto nachalo oshte si se kazva che tova e "weird anime" i taka natataka - ne smqtam - che tova moze da go otarve ot nominaciqta mu tuka.

Veche se chudite - koeli shte da e tova "zivotno"... ami stava duma za Excel Saga ... i za NEVEROQTNO tupiq /smahnat /bezsmislen/LIPSVASHT suzet. Samata animaciq - ne e tolkova zle ... no suzeta zasmetka na tova q kompensira... Ako sam vi zapalil lubpitstvoto - drupnete si 1 - 2 epizoda i shte se uverite sami (ama da ne drupnete poveche- схте се минете)



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: MeTaLoN]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.02.03 15:29



О, не!.... Как можете да не харесватте super-robot анимета - Go-Lion (Волтрон) и Soul Taker?.......
Super Robot са толкова забавни.

singing
"Soul Taker Opening" by JAM Project

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: lnuYasha]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано22.02.03 15:32



Abe ne moga da se saglsja tuk s teb. Werno che sam gledal samo parwija epizod obache si umrjah ot hilezh. Stawat takiwa absurdni neshta che mozhesh samo da sedish i da im se radwash :) Ma ninam. Na was mozhe i da ne wi hareswa.

We need YOU




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.