Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 09.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animeta  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано21.02.03 23:22



Siguren sam che na pocheti vseki ot vas mu se e sluchvalo da gleda nqkoe anime, chudeiki se kolko li sa prekalili avtorite s "veselite cigarki".

Neka vseki da oplue tova koeto ne haresva - no da dade i svoite prichini.

Ideqta na tozi post da stane polezen isnstrment za tezi koito se chudqt kakvo da gledat. Prichinata za tova e che edno neshto moze da se haresa na edin , a na drug ne, dokato loshoto obiknovenno si ostava losho, nezavisimo pod kakav udul se pogledne.



Тема Nominaciq No 1 - Pokemonнови [re: lnuYasha]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано21.02.03 23:33



Znachi edno ot nai tupite animeata koito sam gledal e opredeleno Pokemon. Siguren sam che to ima ogromen shans za titlata - nai tupo anime za vsichki vremena. Verno e - kazah da se dadat nqkakvi osnovatelno prichini za vashite nominacii - i vupreki tova az sam nesposoben da go napravq - prosto cqlata istoriq e tolkova absurdna - che ne moga da izmislq i 1 smislen dovod (kak moze da se kaze neshto seriozno po takova anime)...

Vupreki tova sam siguren che vie shte izmislite oshte po - dostoini kandidati za tazi rubrika :)



Тема Re: Nominaciq следващанови [re: lnuYasha]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано21.02.03 23:41



Ами и аз бих казал Покемон, макар че не е чак толкова лошо анимето... Просто трябва да си малко дете, за да го харесаш. Има 5-6 хубави епизоди, но останалото е по-банално и от super robot аниме (хей, да не си помислите, че съм казал нещо лошо за super robot аниметата!).
Обаче анимето, което най-малко ми хареса, определено е Hotel Bitch, защото е hentai, а аз мразя hentai.
Но иначе не са много лошите анимета... Трудно ми е да се сетя за чак толкова лоши. По-скоро има недобре изпипани.

singing
"Power" by JAM Project (JAM has a new member - Masami Okui!!!)

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Nominaciq No 1 - Pokemonнови [re: lnuYasha]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано21.02.03 23:53



Kato podbuditel na anti-pokemon kampaniqta e redno i az da se izkaja nali? Taka... znachi Pokemon Sux e opredeleno meko kazano... To prosto za nishto nestava! Pyrvo trqbva da spomena neopredeleniq janr i banalniq siujet... a bre kak izobshto nqkoi moje da mu se kefi na tva be? Ami che to si e jiva obida za fena na anime!



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано22.02.03 01:26



VOLTRON!mnou sux tva e!ama e i mnou prosto!,otvrat!gadost!tapiend!kuhariq!visokoplaninskata platna skupondrila e po gotina ot tova neshto!
POsle...drugo...am ima typi neshta...gledal sym...ama neshto ne se seshtam...ai ko se setq shte pluq oshte....

by myself,but not alone...


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / VOLTRONнови [re: perfect-blue]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано22.02.03 01:39



E to moje da e adski typo ama ti ne si gleal originalnata versiq... Kolkoto do taq deto v BG sa q davali emi naistina e dostoen sypernik Pokemon! Adski nekadyrno skalypena istoriq, koqto do opredelen etap ne tyrpi nikfo razvite! Pyk i nema ku4ki kryf i unishojenie!

Burn waz 'ere

Roamer, wanderer, nomad, vagabond...



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано22.02.03 10:52



Kakvo she kajete a Soultaker ???
lipsata na logika v animaciqta se nadprevarva s lipsata na logika v siujeta

watashi wa kawatte imasu, watashi wa jitai henka


Тема Oshte edna nominaciqнови [re: lnuYasha]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано22.02.03 15:18



Vupreki che v samoto nachalo oshte si se kazva che tova e "weird anime" i taka natataka - ne smqtam - che tova moze da go otarve ot nominaciqta mu tuka.

Veche se chudite - koeli shte da e tova "zivotno"... ami stava duma za Excel Saga ... i za NEVEROQTNO tupiq /smahnat /bezsmislen/LIPSVASHT suzet. Samata animaciq - ne e tolkova zle ... no suzeta zasmetka na tova q kompensira... Ako sam vi zapalil lubpitstvoto - drupnete si 1 - 2 epizoda i shte se uverite sami (ama da ne drupnete poveche- схте се минете)



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: MeTaLoN]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.02.03 15:29



О, не!.... Как можете да не харесватте super-robot анимета - Go-Lion (Волтрон) и Soul Taker?.......
Super Robot са толкова забавни.

singing
"Soul Taker Opening" by JAM Project

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: lnuYasha]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано22.02.03 15:32



Abe ne moga da se saglsja tuk s teb. Werno che sam gledal samo parwija epizod obache si umrjah ot hilezh. Stawat takiwa absurdni neshta che mozhesh samo da sedish i da im se radwash :) Ma ninam. Na was mozhe i da ne wi hareswa.

We need YOU



Тема Re: Tomoe i SR animetataнови [re: Tomoe]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано22.02.03 17:43



Йо, Томое! А ве много си прав ве! Супер Робът аниметата са велики! К'во като никой не ги гледа 'щото за нищо не стават? Велики са ти казвам!
Верно от време на време през цялото време човек се чуди за к'во става въпрос в тая тъпотия, ама това не пречи да са на първо място (за жалост май само в наш'та класация обаче)! Айде със здраве да си гледкаш некадърно нарису'ани роботи...

burn waz 'ere



Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Safiir]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано22.02.03 17:48



Саф! Не знам къде си расъл мой човек ама ако там се съди колко е добро анимето по тва колко се хилиш, май големи хентай фенове се въдят там...

познай кой!



Тема Re: Tomoe i SR animetataнови [re: burning_bronx]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.02.03 18:00



Съгласен съм, че са много тъпи и банални, но не можеш да им се наситиш.
Както се изразява авторът на един много готин сайт за super robot анимета, "просто не можеш да не харесаш двадесетметрова купчина желязо, която трепе всичко наоколо".
Нещо като tokusatsu сериите Goranger (Power Rangers) и Kamen Rider (Маскираният пришълец). Падам си по този банален тип герои-спасители на вселената.

Редактирано от Tomoe на 22.02.03 20:45.



Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Safiir]  
Автор lnuYasha (непознат )
Публикувано22.02.03 19:12



Smeshni da, ama izgledai epizodite do 6 , prosledi plot-a i mi kazi za kakvo stava duma... osven tova che accross iskat da prevzemat sveta... :) - naistina shte sam blagodaren ako mi obesnish kak to4no se razviva suzeta , zashtoto az ne razbrah...



Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: lnuYasha]  
Автор Hadoryu (Anime no kami)
Публикувано22.02.03 20:40



Доколкото съм чувал нещо за Excel Saga, то е че е напълно абсурдно, като това е извора на комедията му. Не бързайте да подценявате никое аниме което не разбирате или просто не ви е по вкуса. Все пак, Dragon Half може да не е много логично, но е едно от най-смешните неща които съм гледал.

Колкото до Super Robot аниметата, прибързвате да обобщавате, че те не струват. Ами RahXephon, Evangelion, Sakura Wars.. Има още много, който не мисля, че бихте поставили под същия знаменател.

Bite me!


Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Hadoryu]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.02.03 20:47



Sakura Wars по официалному не се води super robot аниме.

Редактирано от Tomoe на 22.02.03 20:48.



Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Tomoe]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано22.02.03 21:11



Abe we4e opredeleno sym nawit da widq za kakwo stawa wypros w Excel Saga, samo zaradi komentarite i da se obedq li4no... ei towa e na4ina da nakarqsh nqkogo da gleda neshto! - kato wkarash dwa polojitelni i dwa otricatelni komentara po wyprosa... :)



Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: TASK]  
Автор Spiner (Hittokiri)
Публикувано23.02.03 01:42



имам една приятелка в италия , дето е луда по Excel Saga , казва че било veeery freaky !
Ina4e , ne mislia che e redno da se kazhe che Pokemon e tupo anime , to prosto e napraveno za deca , estestveno che na niakoi po "zrial" niama da mu haresa
A Super Robot сериите няма две мнения ! РУЛЗЗЗ , с тях съм израснал приятели :) Transformers , Gundam 0083 (май ) когато го пускаха в Руссия , Макрон и т.н. Е наистина , как да не се кефиш на една многометрова купчина желязо дето трепе всичко ? (Волтрон съкс , определено)
Хмм , а като най-тъпо аниме .... еми , незнам , не мога да се сетя .

Knowing my heart , the flowers weep and the wild birds cry.


Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Spiner]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано23.02.03 01:55



Тук да добавим и Sei Jyuushi Bismarck ("Конникът и звездните шерифи") - който смята, че е лошо, явно не го е гледал достатъчно.
Оо, Gundam 0083! Веднага почвам да пея песента на MIO от Opening-а - "Men of Destiny".
Иначе Super Robot е голяма мания в Japan. Все още продължават да правят такива анимета. От няколко години насам правят и едни видео игри "Super Robot Wars", които представляват следното: събрали са в едно всички известни super robot герои - от Mazinger, Transformers, Voltron, Gundam, абе всички - и можеш да си избираш герой и да се биеш срещу другите с него. Тези игри са доста, всяка година излизат нови. И тази година ще има. Пък да не говорим за постоянните концерти на Super Robot Spirits, които пеят всички известни песни от този тип анимета още от 1972 насам.

singing
"Men of Destiny" - Gundam 0083 Opening by MIO

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: lnuYasha]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано23.02.03 03:30



Plot? Kakaw plot? Towa jade li se? I kak e? Wkusno li e?
Towa bi trjabwalo da otgowarja na waprosa ti. Pak i koj e kazal che za da e edno anime prijatno za gledane trjabwa da ima sjuzhet?

We need YOU



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Tomoe]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано23.02.03 10:46




Stranno shto ama ne podkrepi dovodite si s argumenti. li4no az nqmam nishto protiv syshtestvuvaneto na takiv tip animeta kat Soultaker, nqkoi se shte go kefi, no li4no az ne sym izkukyl tolkoz 4e da go razbiram tova .... anime? i pak she kaja 4e dvete neshta s koito se slavqt animetata kucat (spored men pak)


Singin` Skakalec - Hipodil

watashi wa kawatte imasu, watashi wa jitai henka


Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Safiir]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 07:14



Да те светна, Саф, плота е адски вкусно нещо! Само че ти никога не си го виждал и незнаш...

burn waz 'ere



Тема Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: lnuYasha]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 07:38



Добре! Баста ма' нигаз! Сега като че ли на мен се пада (ако не се пада ваш проблем) да обобщя ваще хитри съждения...
Първо: Покемон. А ве не помня кой се беше изказал, че е правено само за малки деца... Ама прав е човека, за малки деца е пра'ено... за малки деца на по годинка две дет биха се кефили и на прясно нарисуваната картинка на един първокласник (виждал съм и вервайте грозни са). А колкото до това дали ние не сме прекалено зрели за него, бе, хентай РУЛЗ!

Второ: А ве определено бих казал, че никой не може да сложи Ева и Волтрон под един знаменател... Ама тва да ми казваш, че всичко в което има много стомана е яко... БААААА! Ако обичаш големи стоманени вибратори може и яко да ти се стори, ама... Син коментариос, амигос... Колкото до "Конника..." бе и аз му се кефих, признавам... за около първите пет минутки... а за Хиксъл Съгъ, мога да кажа, че даже правописа ми е по - добър от нея... и въпреки това ако някой наистина мисли че не е нужен сюжет в аниме да си лапне триметровия и да стъпи три крачки напред две надясно и още една напред... без да пада ако може...
Сега да спомена и за Волтрон Резаната версия... а ве това две думи нема по - въпроса - Волтрон Съкс абсолютно и безапелационно...
Следва Соултейкър, дето незнайно защо не е споменато от вас (визирам всички взели участие) въпреки че е наистина солиден пример за това как едно аниме може да си тече без всъщност да знаеш кво тече (май миФката в банята тече 'ма нИ съм сигурен)...

Аре тва моето обобщение по темата... ако някой има да добави нещо да е по - кратък от мен че ме мързи да чета (и да слагам запетаи).

Ариаааааааа

Познайте кой беше тук



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: burning_bronx]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано24.02.03 11:58



Sakura Wars-BuLaMa4
Slayers...mi da si kaja kato gledah filma i ne 6ta da go 4uq ve4e
kolkoto do robotite nqkoi kaza za Evangelion i tovame izdrazni Evite ne sa roboti te sa jivi su6testva imat du6i...i o6te ne6to tuka samo sme6ni animeta li se obsujdat ili animeta vaob6te?
az obi4am animeta s dalbok smisal i solidna depresiq ..psihariiki deto da mi burkat v mozuka
kolkoto do igri4kite az 6se kefa na obiknovenni SM i DBZ igri4ki
drugo ne se se6tam ZoMbiEs
rest in peace


Watashi wa ai to seigi no seera fuki bishoujo senshi seeraa muun.Tsuki ni kawatte oshiokyo!


Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: Usagi]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 13:38



Ареееееее! Тука сгафи честно... Специално за теб ще наруша традицията си да поуствам само по 2 неща на ден... Така... Започвам с Евите които въпреки, че си имат душа (бафти и кървавата душа не и пука за горките врагове и за вдовиците им и за 15 деца които остават сирачета) си се водят за Супер Роубът аниме. ТОЧКА.

Тук не се коментират смешни анимета... О НЕ! Аз обичам смешните анимета като Ранма и Голдън Бой (лично аз предпочитам ГБ шот има по'ече секс). Тука става въпрос за сериозни анимета които по една или друга причина са толкоз тъпи и некадърни, че от тях и подложка за кафе не става... ФИН.

Колкото до това което ти харесваш - нищо против! Освен че искам да видя как точно ти бъркат в мозъка (много съм любопитен да знаеш)...

burn waz 'ere



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: Usagi]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 13:41



Така и забравих да спомена за СЕкИра УорЗ и Слейрс Дъ Тъпият Филм.
Ми прости са кво да напрая... Не може всички анимета да са перфектни... Нали за тва е тая тема?! А също така да ти кажа да кажеш що са прости ...
Не си обяснила разбираш ли та най-добре го направи!


burn waz 'ere



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: burning_bronx]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано24.02.03 13:57



Вярно е. По официалному Evangelion се води super robot аниме. И на мен много не ми харесва така, но това е положението.

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано24.02.03 18:22



Утре пост-вам номинациите за Ботъм 3 - Най - скапаните анимета. Ако искате сега е времето да защитите това аниме което НЕ ИСКАТЕ да е в списъка... пък в списъка ще са всички споменати анимета които не са били защитени... АРЕ!

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано25.02.03 03:33



Takaaa....az nemislq 4e ima anime, koeto da sum zapo4nala da gledam i da ne sum go dovurshila, zashtoto mi se e storilo tupo. Vinagi doglejdam animetata dokrai, dori da ne mi haresvat osobeno. Vse pak hora sa se trudili nad tqh.
Spored men, ima si anime za vseki vkus, za vseki 4ovek, i nemoje da se haresva vsi4ko ednakvo, zashtoto vseki e razli4en. Naprimer ima hora, koito ne haresvat Evangelion, predstavqte li si? Ima i takiva, koito ne haresvat Akira, ako ne mi vqrvate, vijte tuk


Osven tova, bih kazala, 4e mnogo zavisi ot nastroenieto. Ako sum tujna, gledam tujno anime, no ako iskam da se razveselq, gledam smeshno...ima mnogo varianti tuka.
Ta da se vurna na 'loshite' animeta. Ima i hora, koito ne obi4at hentai, kakto i takiva, koito neobi4at prekomernoto nasilie, koeto se sreshta dosta 4esto v anime, naprimer Fist of the North Star, Violence Jack, Apocalypse Zero, Lily Cat. Za nqkoi nqmat mnogo smisul, a drugi im se kefqt, otnovo zavisi ot individa.
Ima i sulzlivi animeta, deto nishto ne struvat, taka shte kajat drugi. Naprimer Windaria. A kato 4etoh edin drug forum, nai-otvratitelnoto anime e amerikanskata versiq na Sailor Moon, dublirana na Shwedski, sus finlandski subtitri. E !!!!! Tova ve4e ne moga da si go predstavq, no naistina zvu4i ujasno! 4ak trupki me pobivat...
A za Pokemon, smqtam 4e e izlishno da govorq. Imashe i nqkakvi Riding Bean i M.D. Geist, ama ne si spomnqm mnogo, sigurno shtoto ne sa mi napravili dobro vpe4atlenie.
Zashto vuobshte go pisah tva v 3 4asa prez noshtta i to po4ti piqna? Ama kakto i da e, moje bi trqbva da ima i tupi animeta, za da moje hubavite da izpukvat oshte pove4e...taka de, to si e priroden zakon, za da ima hubavo, trqbva da ima i losho


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!

Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Hikaru]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано25.02.03 05:30




tova koeto iskashe da kaje Hikaru predpolagam e 4e nqma smisyl ot takyf topik li se vodi ne znam. Mai she q povtorq ama ima animeta za vsi4ki harakteri i vkusove koito ne mu haresva ... heh nali.

watashi wa kawatte imasu, watashi wa jitai henka


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Hikaru]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано25.02.03 06:33



Верно, че обикновено всичко зависи от вкуса на човека ама си има и анимета дет' 'ептен за нищо не ста'ат... Ще класирам тая версия на Сейлърите шот наистина звучи зле...

burn waz 'ere

Редактирано от burning_bronx на 25.02.03 06:43.



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: MeTaLoN]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано25.02.03 06:40



А ве им си за всички вкусове ама има и такива дето не са за никой вкус и точно в това е смисъла на тая тема(топик). Ако някой наистина харесва някое от "оплютите" анимета може да го заяви и да ИЗТЪКНЕ ПРИЧИНИ! Защото ако не си забелязал и това се опитваме да направим - да показваме защо дадено аниме струва или не струва... Така например човек който е на определен трефик веднага ще види, че филма Слейърс е тъп, че трябва да внимава за финландски субтитри на Сейлър Муун и т.н.
Смисъл от критика винаги ще има!

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: burning_bronx]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано25.02.03 07:34



Смисъл от основателна критика - да! Но бедни злословия - не!



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор supudo (nobody)
Публикувано25.02.03 12:53



Tokyo Revelation...



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: supudo]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано25.02.03 13:04



Ако го предлагаш трябва да дадеш причина пич...

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: MeTaLoN]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано25.02.03 13:08



Това че понякога се изказвам по - нецензурно или некултурно не означава, че не съм готов във всеки един момент да защитя позицията си. Извинявам се ако си останал с такова впечатление. Просто Покемон наистина ме изкарва от нерви, наистина мисля, че орязаната вересия на Волтрон не става за нищо, че Ева е супер роубът, че епизодите на Слейърс са по - добри от филма (не всички) и т.н. (ако съм пропуснал нещо съществено кажи).

burn waz 'ere


Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: burning_bronx]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано25.02.03 16:48



plitki po smisal Sakurata e zdravo pretupana prez celiq film povtarqt edni i su6ti ne6ta se edno gledam sapunka ama ot nai penlivite 6tqh da pukna ot skuka dokato go izgledah nikva trupka nqkoi samo si e risuval qvno dokato scenarista si e piel kafeto i e pu6il cigarkite
abe koito ne go haresva si znae prosto a bulama4avi
a koito gi haresva...gorkite zabludeni du6i *_*
e ne iskam da obidq niki de

Редактирано от Usagi на 25.02.03 17:08.



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Hikaru]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано25.02.03 16:54



Hikaru i az pravq taka kolkotoi da sa mi tupi gi doglejdam dokrai



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор Kyuuketsuki Hantaa (Dee)
Публикувано25.02.03 18:11



"Kickers" i "Wedding Peach" 6toto sa typi parodii.Pyrvoto na Captain Tsubasa,
vtoroto na Sailor Moon.
Hikaru kakvo ima6 protiv Riding Bean we.Men pyk me kefi...pi4a si ima gotina kola i gotina madama i go gyrmqt v glavata mejdu o4ite i ni6to mu nqma.
Byrzi i Qrostni anime variant :>
Soultaker ne sym go gledal ama ako go pliuete samo za6toto e stranno i obyrkano
i ne mejete da otkriete smisyla v nego 6to ne pliuete i Lain togava?!?
Voltron Sux ? E, kogato go davaha za pryv pyt vsi4ki v moeto u4ili6te bqha podiveli po nego ... me too :)



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: Usagi]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано25.02.03 18:56



Samo da pitam. Za koj film na Slayers stawa wapros?

We need YOU



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Kyuuketsuki Hantaa]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано26.02.03 08:54



O da Wedding Peach
zabravih da kaja i Angel Cop 0_o



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: burning_bronx]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано26.02.03 11:27



Abe, na mene Slayers mi haresa (gore-dolu), sywsem normalno anime...
Oba4e imashe edno - Nausikkaa from the m*** s* ili neshto takowa, ei towa ne mojah da razbre za kakwo stawa wypros pres 45 min i taka i ne go izgledah, puk i kato stil na risunkata prili4a na detski draskanici w srawnenie s nqkoj neshta sys sredno ka4esto ^/\^

PS
Pokemoni noje da gledat deca kum 5-6 g.wyzras, ama tuka auditoriqta e pone х3 пъти по-възрастна :) (поправете ме ако греша)
Освен това Конникът и звезните шерифи ми беше изключително ТЪПО (защо ли ?!) изобщо по темета за 15 метрови роботи май има най-много 5 работи ,които си струват - всичко останало е повторение...



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Usagi]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано26.02.03 11:43



В това Angel Cop за какво става въпрос защотоо го май го имаше във free.techno-link - струва ли си да тегля ?0_0?



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: TASK]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано26.02.03 17:06



NEeeeeeeeeeeeeeee qzuk za disk4eto na koeto 6te go zapi6e6.Drupni ne6to deto si struva napr. Street Fighter 2 :) ma ti sigurno si go drupnal ve4i.



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Usagi]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано26.02.03 19:13



Ami ne sym :) puk i si misleh 4e TEKKEN shte mi haresa powe4e (samo 4e ne znam kude go ima) - igrata pone e mnogo po-dobra (s nqkolko porqdyka po-dobra!)



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: TASK]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано26.02.03 21:46



Takaaaa. Zasluzhawash da badesh izgoren na klada! Bazikam se estestweno :) No fakt e che po-dobra serija fighting igri ot SF njaaaaaaamaaaaaaa! Tekken-a e absoljutno gola woda w srawnenie s SF-a. Edinstwenite, koito mogat da se srawnjawat s SF sa fatal fury i KOF.
No inache opredeleno SF 2 the movie e dalech po-dobro ot Tekken-a. I towa go kazwam ne samo kato fen na SF.

We need YOU



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: burning_bronx]  
Автор supudo (nobody)
Публикувано27.02.03 12:09



"плитка" сюжетна линия, наивни разсъждения, куца анимация...
не ми хареса как бяха намесили демони и "японски" богове - будисти ли, шинтуисти ли...

Редактирано от supudo на 27.02.03 12:16.



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: supudo]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано28.02.03 07:35



Класира се, въпреки че боговете, демоните и различните му там религии са си основно нещо в повечето анимета...

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: TASK]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано28.02.03 07:40



Според повечето ми japan-ски познати Nausicaa си е жива класика, ама тъй като си българче ;] . И все пак прав си, че е доста трудно разбираемо без свестен synopsis... Моя съвет е ако ще гледаш аниме от този жанр да се спреш на Мононкито...

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Safiir]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано28.02.03 07:42



Street Fighter RULZ

burn waz 'ere



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.