Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 02.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Kyuuketsuki Hantaa]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано26.02.03 08:54



O da Wedding Peach
zabravih da kaja i Angel Cop 0_o



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: burning_bronx]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано26.02.03 11:27



Abe, na mene Slayers mi haresa (gore-dolu), sywsem normalno anime...
Oba4e imashe edno - Nausikkaa from the m*** s* ili neshto takowa, ei towa ne mojah da razbre za kakwo stawa wypros pres 45 min i taka i ne go izgledah, puk i kato stil na risunkata prili4a na detski draskanici w srawnenie s nqkoj neshta sys sredno ka4esto ^/\^

PS
Pokemoni noje da gledat deca kum 5-6 g.wyzras, ama tuka auditoriqta e pone х3 пъти по-възрастна :) (поправете ме ако греша)
Освен това Конникът и звезните шерифи ми беше изключително ТЪПО (защо ли ?!) изобщо по темета за 15 метрови роботи май има най-много 5 работи ,които си струват - всичко останало е повторение...



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Usagi]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано26.02.03 11:43



В това Angel Cop за какво става въпрос защотоо го май го имаше във free.techno-link - струва ли си да тегля ?0_0?



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: TASK]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано26.02.03 17:06



NEeeeeeeeeeeeeeee qzuk za disk4eto na koeto 6te go zapi6e6.Drupni ne6to deto si struva napr. Street Fighter 2 :) ma ti sigurno si go drupnal ve4i.



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Usagi]  
Автор TASK (неосъществен)
Публикувано26.02.03 19:13



Ami ne sym :) puk i si misleh 4e TEKKEN shte mi haresa powe4e (samo 4e ne znam kude go ima) - igrata pone e mnogo po-dobra (s nqkolko porqdyka po-dobra!)



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: TASK]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано26.02.03 21:46



Takaaaa. Zasluzhawash da badesh izgoren na klada! Bazikam se estestweno :) No fakt e che po-dobra serija fighting igri ot SF njaaaaaaamaaaaaaa! Tekken-a e absoljutno gola woda w srawnenie s SF-a. Edinstwenite, koito mogat da se srawnjawat s SF sa fatal fury i KOF.
No inache opredeleno SF 2 the movie e dalech po-dobro ot Tekken-a. I towa go kazwam ne samo kato fen na SF.

We need YOU



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: burning_bronx]  
Автор supudo (nobody)
Публикувано27.02.03 12:09



"плитка" сюжетна линия, наивни разсъждения, куца анимация...
не ми хареса как бяха намесили демони и "японски" богове - будисти ли, шинтуисти ли...

Редактирано от supudo на 27.02.03 12:16.



Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: supudo]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано28.02.03 07:35



Класира се, въпреки че боговете, демоните и различните му там религии са си основно нещо в повечето анимета...

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: TASK]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано28.02.03 07:40



Според повечето ми japan-ски познати Nausicaa си е жива класика, ама тъй като си българче ;] . И все пак прав си, че е доста трудно разбираемо без свестен synopsis... Моя съвет е ако ще гледаш аниме от този жанр да се спреш на Мононкито...

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Safiir]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано28.02.03 07:42



Street Fighter RULZ

burn waz 'ere



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.