Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 09.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Tomoe]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано23.02.03 10:46




Stranno shto ama ne podkrepi dovodite si s argumenti. li4no az nqmam nishto protiv syshtestvuvaneto na takiv tip animeta kat Soultaker, nqkoi se shte go kefi, no li4no az ne sym izkukyl tolkoz 4e da go razbiram tova .... anime? i pak she kaja 4e dvete neshta s koito se slavqt animetata kucat (spored men pak)


Singin` Skakalec - Hipodil

watashi wa kawatte imasu, watashi wa jitai henka


Тема Re: Oshte edna nominaciqнови [re: Safiir]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 07:14



Да те светна, Саф, плота е адски вкусно нещо! Само че ти никога не си го виждал и незнаш...

burn waz 'ere



Тема Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: lnuYasha]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 07:38



Добре! Баста ма' нигаз! Сега като че ли на мен се пада (ако не се пада ваш проблем) да обобщя ваще хитри съждения...
Първо: Покемон. А ве не помня кой се беше изказал, че е правено само за малки деца... Ама прав е човека, за малки деца е пра'ено... за малки деца на по годинка две дет биха се кефили и на прясно нарисуваната картинка на един първокласник (виждал съм и вервайте грозни са). А колкото до това дали ние не сме прекалено зрели за него, бе, хентай РУЛЗ!

Второ: А ве определено бих казал, че никой не може да сложи Ева и Волтрон под един знаменател... Ама тва да ми казваш, че всичко в което има много стомана е яко... БААААА! Ако обичаш големи стоманени вибратори може и яко да ти се стори, ама... Син коментариос, амигос... Колкото до "Конника..." бе и аз му се кефих, признавам... за около първите пет минутки... а за Хиксъл Съгъ, мога да кажа, че даже правописа ми е по - добър от нея... и въпреки това ако някой наистина мисли че не е нужен сюжет в аниме да си лапне триметровия и да стъпи три крачки напред две надясно и още една напред... без да пада ако може...
Сега да спомена и за Волтрон Резаната версия... а ве това две думи нема по - въпроса - Волтрон Съкс абсолютно и безапелационно...
Следва Соултейкър, дето незнайно защо не е споменато от вас (визирам всички взели участие) въпреки че е наистина солиден пример за това как едно аниме може да си тече без всъщност да знаеш кво тече (май миФката в банята тече 'ма нИ съм сигурен)...

Аре тва моето обобщение по темата... ако някой има да добави нещо да е по - кратък от мен че ме мързи да чета (и да слагам запетаи).

Ариаааааааа

Познайте кой беше тук



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: burning_bronx]  
Автор Usagi (RebornSerenity)
Публикувано24.02.03 11:58



Sakura Wars-BuLaMa4
Slayers...mi da si kaja kato gledah filma i ne 6ta da go 4uq ve4e
kolkoto do robotite nqkoi kaza za Evangelion i tovame izdrazni Evite ne sa roboti te sa jivi su6testva imat du6i...i o6te ne6to tuka samo sme6ni animeta li se obsujdat ili animeta vaob6te?
az obi4am animeta s dalbok smisal i solidna depresiq ..psihariiki deto da mi burkat v mozuka
kolkoto do igri4kite az 6se kefa na obiknovenni SM i DBZ igri4ki
drugo ne se se6tam ZoMbiEs
rest in peace


Watashi wa ai to seigi no seera fuki bishoujo senshi seeraa muun.Tsuki ni kawatte oshiokyo!


Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: Usagi]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 13:38



Ареееееее! Тука сгафи честно... Специално за теб ще наруша традицията си да поуствам само по 2 неща на ден... Така... Започвам с Евите които въпреки, че си имат душа (бафти и кървавата душа не и пука за горките врагове и за вдовиците им и за 15 деца които остават сирачета) си се водят за Супер Роубът аниме. ТОЧКА.

Тук не се коментират смешни анимета... О НЕ! Аз обичам смешните анимета като Ранма и Голдън Бой (лично аз предпочитам ГБ шот има по'ече секс). Тука става въпрос за сериозни анимета които по една или друга причина са толкоз тъпи и некадърни, че от тях и подложка за кафе не става... ФИН.

Колкото до това което ти харесваш - нищо против! Освен че искам да видя как точно ти бъркат в мозъка (много съм любопитен да знаеш)...

burn waz 'ere



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: Usagi]  
Автор burning_bronx (непознат )
Публикувано24.02.03 13:41



Така и забравих да спомена за СЕкИра УорЗ и Слейрс Дъ Тъпият Филм.
Ми прости са кво да напрая... Не може всички анимета да са перфектни... Нали за тва е тая тема?! А също така да ти кажа да кажеш що са прости ...
Не си обяснила разбираш ли та най-добре го направи!


burn waz 'ere



Тема Re: Oshte edna nominaciq - Обобщениенови [re: burning_bronx]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано24.02.03 13:57



Вярно е. По официалному Evangelion се води super robot аниме. И на мен много не ми харесва така, но това е положението.

Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор burning_bronx (Blade of Fire)
Публикувано24.02.03 18:22



Утре пост-вам номинациите за Ботъм 3 - Най - скапаните анимета. Ако искате сега е времето да защитите това аниме което НЕ ИСКАТЕ да е в списъка... пък в списъка ще са всички споменати анимета които не са били защитени... АРЕ!

burn waz 'ere


Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: lnuYasha]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано25.02.03 03:33



Takaaa....az nemislq 4e ima anime, koeto da sum zapo4nala da gledam i da ne sum go dovurshila, zashtoto mi se e storilo tupo. Vinagi doglejdam animetata dokrai, dori da ne mi haresvat osobeno. Vse pak hora sa se trudili nad tqh.
Spored men, ima si anime za vseki vkus, za vseki 4ovek, i nemoje da se haresva vsi4ko ednakvo, zashtoto vseki e razli4en. Naprimer ima hora, koito ne haresvat Evangelion, predstavqte li si? Ima i takiva, koito ne haresvat Akira, ako ne mi vqrvate, vijte tuk


Osven tova, bih kazala, 4e mnogo zavisi ot nastroenieto. Ako sum tujna, gledam tujno anime, no ako iskam da se razveselq, gledam smeshno...ima mnogo varianti tuka.
Ta da se vurna na 'loshite' animeta. Ima i hora, koito ne obi4at hentai, kakto i takiva, koito neobi4at prekomernoto nasilie, koeto se sreshta dosta 4esto v anime, naprimer Fist of the North Star, Violence Jack, Apocalypse Zero, Lily Cat. Za nqkoi nqmat mnogo smisul, a drugi im se kefqt, otnovo zavisi ot individa.
Ima i sulzlivi animeta, deto nishto ne struvat, taka shte kajat drugi. Naprimer Windaria. A kato 4etoh edin drug forum, nai-otvratitelnoto anime e amerikanskata versiq na Sailor Moon, dublirana na Shwedski, sus finlandski subtitri. E !!!!! Tova ve4e ne moga da si go predstavq, no naistina zvu4i ujasno! 4ak trupki me pobivat...
A za Pokemon, smqtam 4e e izlishno da govorq. Imashe i nqkakvi Riding Bean i M.D. Geist, ama ne si spomnqm mnogo, sigurno shtoto ne sa mi napravili dobro vpe4atlenie.
Zashto vuobshte go pisah tva v 3 4asa prez noshtta i to po4ti piqna? Ama kakto i da e, moje bi trqbva da ima i tupi animeta, za da moje hubavite da izpukvat oshte pove4e...taka de, to si e priroden zakon, za da ima hubavo, trqbva da ima i losho


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!

Тема Re: BOTTOM 3 SERIES / Klasaciq za nai loshite animetaнови [re: Hikaru]  
Автор MeTaLoN (шугийоша)
Публикувано25.02.03 05:30




tova koeto iskashe da kaje Hikaru predpolagam e 4e nqma smisyl ot takyf topik li se vodi ne znam. Mai she q povtorq ama ima animeta za vsi4ki harakteri i vkusove koito ne mu haresva ... heh nali.

watashi wa kawatte imasu, watashi wa jitai henka



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.