Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 10.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Top 3 Series/ BG Manga Club  
АвторMasta Killa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 20:21



1. Hellsing
2. Evangelion
3. Gundam
Така изглежда моята класация-а как биха изглеждали вашите. Лично аз намирам повечето от серииките за лигави и доста детски като се почне от Покемон, мине ес през онзи самурайския как беше Ронин или нещо такова и се завърши със Сейлър Мун, но тези трите определено са доста сериозни, както любимите ми Акира и Ghost in the Shell затова изграждат моя топ 3...
Между другото как ви звучи идеята за нещо като Манга Клуб където да се събираме да зяпаме нови филмета като Castle in the Sky и Wonderfull Days, само левче входа мое величество Masta Killa ще събира таксата за користни цели-ХА-ХА-ХА...!!!
p.s. Кво става тука бе-я живнете малко-на седмица се събират едва една-две нови теми... Айде малко екшън, че измряхте... Баси само аз ли съм тука



Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Masta Killa]  
АвторMasta Killa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 20:25



А да току що се сетих, че в нашия Манга клуб може да измислим нещо като конкурс за Манга комикс или сценарии и най добрите да се пращат директно в Джапан както са го правели вече и на други места по света.



Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Masta Killa]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано06.02.03 21:10



Моите са 4:
1. Saint Seiya
2. Sailor Moon
3. Candy Cаndy
4. Rayearth

Впрочем, трябва да уточниш за кой Gundam става въпрос, защото те са много повече, отколкото би могъл да си представиш. Пък и са различни, което можем да го отдадем на специфичните изисквания през съответните им периоди на появяване.
Това за аниме клуба (наистина почвам да намразвам тази дума "манга" по начина, по който се използва у нас...) вече са го измислили, но май не се стигна доникъде (поне аз не съм чул нищо ново). Трябва да питаш онези от Сектор 10, те и тук идват, така че някой може да ти отговори.
И последно - не си позволявай да говориш на другите user-и с такъв тон, защото няма да е добре за теб. Хората ще пишат само ако искат и когато искат.

singing
"Soldier Dream" - Saint Seiya Opening by Hironobu Kageyama

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Club нови [re: Tomoe]  
АвторMasta Killa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 21:26



Мнението е преместено в "Свободната зона" от Tomoe

Редактирано от Tomoe на 06.02.03 22:41.



Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Masta Killa]  
Автор HellmareМодератор (маниак)
Публикувано06.02.03 22:03



1. Flame of Recca
2. Tenchi Muyo
3. Hyper Police

:< az mai sam serialoman :< ama nishto... Tomoe... zashto - manga e hubava duma :> verno anime zvuchi po nejno ama nishto.
Masta killa - za tebe ne znam kakvo da kaja - ne pravish opredeleno dobro vpechatlenie - tuk horata 'vliza' ne za da se pravqt na veliki :>

Utsusemi no jutsu!

~poof~

Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Masta Killa]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано06.02.03 22:09



Znachi chowek naprawo me ubi. Towa s ezika na ulizata beshe zhiwa klasika. Sled malko shte pochnesh i w rimi da goworish.
Ta po waprosa za Sailor Moon towa e izlishna diskusija. I men si me kefi SM kakto me kefjat i Hellsing i Rurouni Kenshin i Akira i oshte kup anime-ta.
A i kade si tragnal da se fukash che "swaljash mazki". I kwo? Zabil si njakolko tapi p**** i weche se mislish za goljama rabota. Wseki chowek prawi swoja izbor za towa kak da prekarwa wremeto si. Njakoj hodjat po zjala nosht po diskoteki i slushat toja debilen rap. Drugi hodjat na fitnes i "inwestirat w sebe si" ( ajde protiw fitnesa njamam nishto protiw ama kato e s mjarka ). Treti hodjat po planinite da si troshat wratowete. A chetwarti si sedjat pred monitora i si dzhigat igrizi ili gledat anime. Az lichno predpochitam da prawja ot wsichko po malko ( e bez towa s planinite de ), no si e prawo na wseki da reshi.
Gundam nastina sa mnogo serii i zatowa da kazhesh che hareswash gundam e wse edno da kazhesh che hareswash anime.
Dokolkoto znam sektora e zatworen obache shte e po-dobre njakoj zapoznat sas situazijata da se izkazhe po waprosa.

P.s. Tomoe mislja che towa otiwa direktno w Swobodnata Zona.



Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Hellmare]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано06.02.03 22:46



Hellmare: Не става дума за по-нежно звучене. Манга също звучи доста приятно. ^^ Просто използването на думата "манга", когато се има предвид аниме, е немалка грешка, пък и с положението в нашата страна би могло да обърка начинаещите фенове.

Safiir: Съветвам те да не се отклоняваш много от темата.

singing
"Soul Taker" by JAM Project

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано06.02.03 22:54



Wsashnost misleh che i moeto mnenie e za tam :)
Ta da si kazha klasazijkata. Tja zawisi izcjalo ot nastroenieto mi. W momenta e takowa :

1. Ayashi no ceres
2. Trigun
3. Berserk



Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Safiir]  
Автор pns (непознат )
Публикувано06.02.03 23:53



otskoro mi e hobi animeto mnogo ne sam gledal kolkoto vas i ne moga da kaga moite top3 no moga da kaza 4e tomie e prev az otna4alo spomenavah manga i anime pot edin znamentael



Тема Re: Top 3 Series/ BG Manga Clubнови [re: Safiir]  
АвторMasta Killa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.03 00:03



Хей Саафир я кажи нещо по подробно за твоята света троица щото от тях никое не съм чувал. Аз по принцип се кефя на Brutalitet и дълбока психология, затова толко се радвам на Ghost, Hellsing и Akira, обаче ако и твоите топ са в тоя стил с радост ще им дам една врътка. Колкото до тъпите пички-и те заслужават една врътка така че да не заседяваме прекалено дълго пред мониторите а здраво да хванем лостовете, нали момчета? То и дискотеките са затва-развъдник на пички, които отиват там, защото им се...
Иначе и аз обичам природата, и най вече пчеличките ХА-ХА-ХА-ХА-ХА...!!!!!!!
Но да не се отклоняваме от темата.
All my respect Saafir-не те познавам, но мисля, че си точен, както и аз отчасти. Надявам се да пренебрегнеш дребните ми забежки на незнание, защото аз наистина не съм аниме гуру (някои хора славно се кичат с такива названия, все едно са голямата работа), но за сметка на това здраво се кефя, а мисля, че това е достатъчно да бъдеш член на клуба нали така...?


Homocide is Legal
And Death is a penalty
One justyfies the Suicide
When He dies
In his own Liquids
Its the Masta of the Mantis Rapture
Comin at Ya...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.