Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 20.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема vuprosнови  
АвторWARGREYMON (Нерегистриран)
Публикувано26.01.03 23:12



Abe hora, znaete li ot kude moga da si smukna seriite na neon genesis evangelion (po vuzmojnost na nqkakuv razbiraem za men ezik - angliiski ili nemski)



Тема Re: vuprosнови [re: WARGREYMON]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано26.01.03 23:38



Waw free.techno-link-a gi ima powecheto. Wapreki che ne sa s mnogo dobro kachestwo kato gledam ama wse e neshto.
http://free.techno-link.com/rewot/Manga%20Anime/Neon%20Genesis%20Evangelion/



Тема Re: vuprosнови [re: Safiir]  
АвторWARGREYMON (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 14:54



10x!!! Ve4e si drupnah purviq epizod, no s taq moq dial up vruzka na 3.0k max... :(
kato si izkaram kabel, ostanaloto. o6te vednuj 10x!



Тема Re: vupros [re: WARGREYMON]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано31.01.03 18:03



Ами и аз имам въпрос - приблизително каква е скоростта на теглене от free.tecno-link.com? Никога досега не съм го използвал, пробвах случайно избран файл, но ми се вижда доста бавно (поне за моята връзка). Та, каква е горе-долу скоростта?

singing
"Gatchaman no Uta~ Animetal version" by Eizou Sakamoto

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: vuprosнови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано31.01.03 20:19



Az sam na 64K cable i ot tam mi tegli s okolo 25-26 KB/s sredno. Koeto wsashnost dalech nadwishawa wazmozhnostite na kabela ama nali e bg peering :) S kolko teglish ti?



Тема Re: vuprosнови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано31.01.03 20:38



Ами под 2k, което е съмнително, като се има предвид, че из Интернет тегля с около 35-40k. Но може сървърът да е зает - ще опитам пак утре. Може и от моя provider да е - той по принцип не обича еднакво всички български сайтове.
Не че имам нещо кой знае какво за теглене, де (горе-долу почти нищо не ме заинтригува от нещата, които видях), само питах за информация.

singing
"A Piece of the Sun" by Masaaki Endou

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: vuprosнови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано31.01.03 21:05



Chestno kazano ot free.techno-link-a ili teglish na max ili waobshte ne teglish, koeto naj-werojatno oznachawa che provider-a ti neshto ne mu hareswa. I drugi hora sa mi kazwali che free.techno-link-a im warwi bawno taka che jawno e chesto sreshtan problem :(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.