Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 01.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molba  
АвторAyanami (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 18:44



Iskam da pomolq nqkoi ako ima Shamanic Princess i Himiko Den da mi gi zapi6e.



Тема Re: Molbaнови [re: Ayanami]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано26.01.03 14:08



Znachi Himiko Den go ima Safiir, az izgledah polovinata epizodi, na real video format mislia che biaha.. kolkoto do Shamanic Princess i az super mnogo se interesuvam ot nego, edin priatel tegleshe niakvi serii, tuka vidiah che niakoi imashe 1-2 ot tiah... ako chuete neshto obadete se...

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: Molbaнови [re: Star_Virgin]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано26.01.03 14:16



Safiir go ima ama ne w momenta. Oshte ne sam se razbral s Toxic Green koga da se widim che da mi go warne. Pak i kakto me e trashnal virusa skoro maj njama da stane :( Gomen



Тема Re: Molbaнови [re: Safiir]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано26.01.03 14:27



Kakto izglejda vseki ima nqkakuv problem i neshto pre4i. Az imam Himiko Den vsi4ki epizodi, asf i avi format......oba4e (vinagi ima oba4e nali)...nqmam zapisva4ka. Hontou ni sumimasen.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Molbaнови [re: Hikaru]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано26.01.03 15:25



Emi ewentualno do sedmiza-dwe taka ili inache shte trjabwa da gi wzema i ako dotogawa njakoj ne mozhe da gi zapishe shte burn-wam az.
Kolkoto do shamanic princess ako me ubedite che e dostatachno gotino mozhe da go pusna da se tegli sled kato swarsha s Witch Hunter Robin :)



Тема Re: Molbaнови [re: Ayanami]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано27.01.03 14:37



Znachi ako wsichko mine po plan bi trjabwalo da wzema Himiko den w srjada taka che ako iskash mi prati mail da se razberem za zapiswaneto.



Тема Re: Molbaнови [re: Safiir]  
АвторAyanami (Нерегистриран)
Публикувано28.01.03 12:35



Za zapisva4kata i az imam takuv problem :) no imam i o6te edin-nqmam i net ^_^
Ina4e Shamanic Princess mislq 4e e dobro anime.Tq me interesuva pove4e ot Himiko Den.Za purvi put pomnq 4e gi vidqh v animanga.com i posle zapo4nah da tursq info-ta da vidq za kakvo stava duma za6toto mi haresaha kak sa narisuvani.
Safiir blagodarq 4e izqvqva6 jelanie da se zaeme6.



Тема Re: Molbaнови [re: Ayanami]  
Автор Ayanami (Rei)
Публикувано28.01.03 12:56



Toku 6to si registrirah nik-a.
Iskam da popitam nqkoi gledal li e Vampire Wars i Tokyo Revelation?


If I die I can be replaced.Sayonara.


Тема Re: Molbaнови [re: Ayanami]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано30.01.03 00:40



mejdu drugoto.. ako te interesuva kachila sym edno klipche ot Shamanic princess okolo 5 minutno eto na tozi adres: free.techno-link.com/Eliks
pesenta se kazva Master of the wind. na grupata Manowar e...

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.