Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 27.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Vampire animeнови [re: Fritz]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.01.03 18:23



За Hellsing мнението ми е, че има доста добра сюжетна идея, опропастена от безхаберен режисьор. Ако това аниме беше преди 10-15 години по същия този сценарий, щеше да изглежда съвсем различно, щяха да акцентират повече върху чувствата, емоциите,... ама така или иначе онези години са безвъзвратно загубени.
Както и да е, анимето бе по-скоро приятно за гледане, въпреки песимистичните ми очаквания. Обаче трябва да отбележим факта, че цялото аниме се гради само и единствено на двама герои и техните озвучители - Arukard и Integral (съответно seiyuu-тата са Jouji Nakata и Yoshiko Sakakibara). Всички останали герои са много слаби и едноизмерни, а озвучителите им - безинтересни дебютанти.
Впрочем, в продължение на една по-стара дискусия по въпроса, това съвсем не е най-добрата роля на Yoshiko Sakakibara, истински щастлив е само този, който я е чул като Nehelenia. ^____^

singing
"Seventh Moon" by MIO

"ARAYASHIKI: Death is not the final stage." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Vampire animeнови [re: Tomoe]  
Авторbondagekitten (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 00:38



woo, Nehelenia-samaaa!!*dances around doing the Crazy-Mushroom-dance-cheer, throwing a chibi Nehelenia plushie to every person in the er "room"* Support thy Queen of Darkness and Beuty mwaahah-*coughcough*...*trips over a plushie laying on the floor*...itai....o.x;;;..........*Nehelenia plusjie: "-_-;;Baka yaro."*...<_<; Plushies can...talk?

Mmmm.Da, tova si beshe cisto waste of time.-.-; Feel free to smack me.

~Hel



Тема Re: Vampire animeнови [re: bondagekitten]  
Авторtypodemonw/aspork (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 00:39



*beauty o.o;;;........



Тема Re: Vampire animeнови [re: Kyuuketsuki Hantaa]  
АвторMasta Killa (Нерегистриран)
Публикувано25.01.03 19:53



Hellsing e немалко як сериал също и Vampire Hunter D и Blood-имам всички серии на трите неща както и четири филма по последните две-radoslavkolev@yahoo.com



Тема Re: Vampire animeнови [re: Masta Killa]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано25.01.03 21:57



Chakaj malko che tuk se obarkah. Kak taka imash 4 filma po poslednite dwe? Vampire Hunter D i Vampire Hunter D Bloodlust sa 2 filma i kato slozhim Blood The last Vampire stawat 3. Wjarno che shtjaha da prawjat prodalzhenie na Blood ama ne sam chul da sa go pusnali weche.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.