Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:56 01.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kenshin OVA  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано21.11.02 17:24



4 serii po 24 min.The veri best.edno ot nai qkite animeta koito sym gledal.Nqma mqsto za sravnenie sys TV seriite ili movietata.Veliko.







....oreva...kimio....mamoru....TOMOEEEE!!!!!!!!!!!!!!!................

by myself,but not alone...


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: perfect-blue]  
Автор JcDBG (Rurouni)
Публикувано21.11.02 21:31



Suglasen zatova go uploadnah na adress:
http://rack3.free.evro.net/server13/Kenshin/

Mnogo e dobra tazi OVA.Enjoy!

If it doesn't kill me,it only makes me stronger.


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: perfect-blue]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано21.11.02 22:16



Тук не мога да се съглася с едно нещо - OVA епизодите са 5, а не 4.
Иначе аз съм гледал само първата, ама нещо не ми хареса - прекалено много насилие, за което не видях оправдание.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано21.11.02 23:10



he...he-he...he-he-he...-MUHEHEHEHEHEHEH!!!!!!!!..TOVA E edno ot nai qkite animeta syjdavani nqkoga...i OAVta sa samo 4 epizoda...ima oshte 2 epizoda v koito deistvieto se razviva sled 4-tata OAV,no te ne sa kym originalnite 4 serii...gledal sym gi,vqrvai mi.....kolkoto do opravdanie na nasilieto.....ne znam kakvo sa celeli syzdtelite na animeto,i me samnqva 4e nqkoga shte razbera kakvi misli sa se vyrteli v glavite im...no prez tozi period ot istoriqta na qponiq..kak da se izrazq...mai tova koeto gledash v OAV-ata e bilo neshto 4esto sreshtano...mai drynkam gluposti,a?

by myself,but not alone...


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: JcDBG]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано21.11.02 23:18



kaji mu na tomoe....az si znam 4e e mnogo qko..

by myself,but not alone...


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: perfect-blue]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.11.02 00:10



Хм, знаех, че 5-тата OVA е различна от останалите, но незнаех, че има и 6-та... Хммммм, трябва да спра да вярвам на онзи сайт, информацията му е твърде стара. >_<
Да, и друг път са ми казвали, че анимето е издържано от исторически план, обаче... явно не ми харесва този период от историята им. ^^""

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано22.11.02 14:01



e,tova 4e ne ti haresva,ne e pri4ina da ne e edno ot nai dobrite animeta.nali taka?

by myself,but not alone...


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано22.11.02 14:07



e,i na men ne mi haresvat 6-7 veka ot nashata istoriq,no ne moje vsi4ko da e perfect....nari4a se realnost...

by myself,but not alone...


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: perfect-blue]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано22.11.02 22:08



Прав си, всеки има право на мнение. Пък и аз не съм гледал останалите OVA епизоди, така че по-добре да не се изказвам за анимето.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Kenshin OVAнови [re: perfect-blue]  
АвторMayuko (Нерегистриран)
Публикувано23.11.02 11:49



Absoliutno suglasna sum s teb! Kenshin e neshto veliko - i animeto i istoriqta!!! KENSHIN wa kawaii desu yo!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.