Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 11.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Hades!!!нови  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано10.11.02 12:25



Вече са излезли първите два OVA eпизоди на Saint Seiya Hades и ако случайно някой ги намери някъде, нека да ми съобщи. Давам мило и драго да ги видя!

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Hades!!!нови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано11.11.02 00:56



Tomoe v kazaa namerih samo Saint Seiya Hades OVA Opening i e okolo 47 MB, koeto ozna4ava dosta hubavo ka4estvo.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Hades!!!нови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано11.11.02 22:38



Това по-вероятно е един от двата trailer-а на Hades.
Като че ли избързах с търсенето - епизодите засега само и дават по телевизия SkyPerfect в Япония, а реално на DVD ще почнат да излизат от Януари, предполагам, че чак тогава ще могат да се намерят в хубаво качество.
Което не значи, че вече ги няма. Първите два епизода бяха излъчени в Япония в Събота, а в Неделя някои френски фенове вече ги бяха намерили, изтеглили, изгледали и ги коментираха. Голяма работа е това Интернета! ^_^ Аз също успях да намеря един линк със запис от първия епизод, ама засега съм видял само Opening-а, който е толкова красив, че нямам думи!!!! Впрочем, всеки от тези OVA епизоди има по два Opening-а, следващи един подир друг - старият от 1986 и новият (по-красивият). Не бях виждал досега друго аниме да има 2 Opening-а.
Все пак много благодаря! Всяка информация ми е ценна. ^_^

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Hades!!!нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано11.11.02 22:52



Mislja che ima dobri shansowe do sedmiza dwe da ima anglijski sub po irc. Ako iskash shte porazpitam tuk-tam koga shte go pusnat?



Тема Re: Hades!!!нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано11.11.02 23:42



Thnx, но ми трябва сигурен линк, пък и IRC дори не съм виждал.
Тегленето от online file-sharing програми не е за мен. Друго нещо си е да го има на някой сайт и да си го теглиш когато поискаш.
В момента всички StS сайтове по света са особено развълнувани, тук-там почват да се появяват някои неща, мисля, че скоро все пак ще може да се намери от някой сайт.
Eто малко screenshots от новия Opening, ако някой се интересува:


И все пак е много по-красив, отколкото се вижда на картинките.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Hades!!!нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано12.11.02 09:52



Ewentualno mozhe togawa da izchakash dokato go izteglja az i sled towa da go upload-wam na free.techno-link ama towa oznachawa naj-rano sled mesez. Drugija wariant e kogato dojda waw Warna prez dekemwri togawa da se widim i da ti go dam na disk. Estestweno mozhe i sam da si go tarsish i e dosta po-werojatno da uspeesh da go po-barzo :)



Тема Re: Hades!!!нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано12.11.02 11:29



Мерси за помощта. ^__^
Искам да изчакам още няколко седмици и ако се отчая прекалено много и не мога да намеря тези епизоди никъде, може и да ползвам услугите ти.
Трябва доста сериозно да се отнасям към въпроса, защото от TOEI са планирали най-малко 13 епизода (а останалите 26 ще ги направят ако първите 13 имат успех).

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Hades!!!нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано13.11.02 22:02



Trilium fansubs sa pochnali da rabotjat warhu hades. Samo ne znam dali shte badat na frenski ili anglijski ama maj shte e na frenski. Losho za tija, koito ne go znajat ( heh za shtastie az ne sam ot tjah :P ).
Eto go site-a : http://www.trilium.fr.st/



Тема Re: Hades!!!нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано13.11.02 23:13



Френската гилдия на фенове ме разочарова страшно много. Въпреки, че те са най-многобройни и са най-страстните фенове на Saint Seiya (във Франция това аниме се нарежда на второ място след Eva), всъщност се оказаха страшно егоистични. Те веднага намериха новите епизоди и почнаха да си ги предават един на друг, но по таен начин, така че никой друг из Интернет да не може да изтегли файловете. Добре че случайно един се отплесна и остави цял ден и половина сървъра си включен, че бразилците и италианците докопаха първия епизод и сега го има на почти всички големи сайтове, дори в момента си го тегля. Тоест, първата жертва падна. Макар, че е записвано от телевизор и звукът се чува много слабо, но е по-добре от нищо.
Вторият епизод французите все още го крият.
Opening-а е невероятно красив, певицата е Yumi Matsuzawa (тя пее и Opening-а на Nadesico, "You Get to Burning"). Ако изобщо някой се интересува от него, аржентинците вече го направиха на MPG


За fansub-а на Trilium - за съжаление не мога да разбирам всичко на френски -_-. Но пък аз съм чел мангата на Hades () и мога да гледам епизодите дори и без субтитри. Прекрасно знам какво говорят.
Още веднъж благодаря, наистина всяка информация ми е полезна. ^_^

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya

Тема Re: Hades!!! [re: Tomoe]  
АвторWARGREYMON (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 18:03



Ei hora ot kude moga da si namerq po-starite 4asti na Saint Seiya otdavna iskam da gi gledam no ne moga da gi otkriq




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.