Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 23.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Kъде мога да си намеря филми?  
Автор NlZMO (ADI DA BIKER)
Публикувано07.11.02 00:23



Здравейте!Не съм много навътре в нещата но мангата ме кефи и затова можете ли да ми кажете къде мога да си намеря касетки(VHS)?

NO FEAR


Тема Re: Kъде мога да си намеря филми?нови [re: NlZMO]  
АвторVampireHunter (Нерегистриран)
Публикувано16.11.02 15:21



Ako si ot sf ili ima6 pyt nasam mga da ti dam ne6ti4ko



Тема Re: Kъде мога да си намеря филми?нови [re: NlZMO]  
Автор perfect-blue (непознат )
Публикувано21.11.02 01:43



am..ot men...imam nqkvi 30-40 kaseti s animeta deto mi se motat v nas...kazvai adres da ti gi prashtam...bazikam se...ne gi davam.:)



Тема Re: Kъде мога да си намеря филми?нови [re: perfect-blue]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано21.11.02 08:06



Zashto ne wzemesh da gi hwarlish na diskowe? Otnositelno lesno stawa. Samo ti trjabwa edno tuner-che i si gotow.

Редактирано от Safiir на 21.11.02 08:06.



Тема Re: Kъде мога да си намеря филми?нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано21.11.02 11:51



Ами предполагам, че tuner-ите не растат по дърветата.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Kъде мога да си намеря филми?нови [re: Safiir]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано21.11.02 16:42



vsyshtnost..az ot diskove sym gi hvyrlql na videokaseti....nqmam pc u nas....edno e da gi zqpqm v kluba,zaobilen ot pishtqshti lapetii..drugo e v nas s edna tava pyrjeni kartovki.nal' tyi?ima tam desetina kaseti,na koito animetata gi nqmam na cd-ta...no shte gi namerq i tqh...

by myself,but not alone...


Тема vhs...cd...dvd...next?нови [re: Tomoe]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано21.11.02 16:54



pravilno predpolagash...ima edni mnogo gotini mesta,kadeto prodavat tv tuneri,prodavat i videokarti s tv tuneri,koeto e mnogo po gotino :).no edno e da hvyrlqsh ot cd na vhs,drugo ot vhs na cd...imam predvid ka4estvoto i natovarvaneto na procesora.

by myself,but not alone...


Тема Re: vhs...cd...dvd...next?нови [re: perfect-blue]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано21.11.02 17:47



Hmm. Tuk si praw. Ako pc-to ti ne e moshtno naistina shte stane trudno. No inache tunerite ne sa osobenno skapi. Moja maj che za 50 leva go wzeh. Ne che e koj znae kakwo chudo na tehnikata ama warshi rabota :)



Тема Re: vhs...cd...dvd...next?нови [re: Safiir]  
Автор perfect-blue (SuperBeast)
Публикувано21.11.02 23:16



e...mda.ne e koi znae kakvo..vse pak ot tuner do tuner ima razlika..ina4e tv out-a e kade kade po evtin - +5 $ kym videokartata.edno priqtel4e si vze pc bez monitor i si go vklu4i kym televizora..ne kato pri monitor naistina,no pak vyrshi rabot,ako nqamsh pari za monitor...az mislq na pyrvo vreme taka da napravq.

by myself,but not alone...


Тема Re: vhs...cd...dvd...next?нови [re: perfect-blue]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано22.11.02 08:12



Mezhdu drugoto towa e mnogo dobro reshenie. I az imam edin prijatel, kojto taka napraw samo che negowija telewizor e njakade kam 30-tina inch-a. No pak go polzwa glawno za gledane na filmi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.