Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 09.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Sakura Wars  
Автор pns (непознат )
Публикувано25.10.02 22:52



predi aipi bqha obevili 4e 6te izliza na vhs Sakura Wars nqkoi znaeli ne6to za mogo,vav pro4em dali e izlenal



Тема Re: Sakura Warsнови [re: pns]  
АвторMangaBoy (Нерегистриран)
Публикувано29.10.02 11:27



Ne e izljazlo. Pone az dokolkoto znam.
Za kakvo stava duma da znam dali da go teglja i dali si struva?



Тема Re: Sakura Warsнови [re: MangaBoy]  
Автор pns (непознат )
Публикувано29.10.02 13:41



qponiq godinata e 1926 -15-tata ot vladi4estvoto na imperatora Tai6o.V stolicata Tokio,otvad hagled iziskan givot,tleqt zlove6ti komflikti.Te sa predizvikani ot mytipali 4ydovi6ta Kyoma.igrata e sasdadena po popylqrnata igra "Sakura wars".az li4no ne sam q 4yval taq igra,i ako ne e taina ot kade 6te drapne6 filma



Тема Re: Sakura Warsнови [re: pns]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано29.10.02 17:54



Sakura Taisen si ima i serial. Aipi samo film-a li shte puskat?



Тема Re: Sakura Warsнови [re: Safiir]  
Автор pns (непознат )
Публикувано30.10.02 10:10



Vav kino xita ne davat nikakava dryga informaciq za filma,trqbva6e da izlene septemvri,i na prili4na cenae oba4e.Az rabotq vav videoteka i rpi nas imame stilag na aipi sas kaseti za rpodagbi no filma nesanigo noseli,moge nqkade drygade da sa go dostavili.



Тема Re: Sakura Warsнови [re: pns]  
Автор OnimenoKyo (Nasty bastard)
Публикувано17.11.02 15:00



Obiknoveno ne kazvam nishto za neshto,koeto li4no ne sam gledal,no vi suvetvam da poglednete reviewto na site :



V kategoria action/sakura wars ,predi da ste tolkova razvulnuvani!

Kikimasendeshitaka?Kazenokoe!

Тема Re: Sakura Warsнови [re: OnimenoKyo]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано17.11.02 22:18



Прощавай, но ако аз вярвах на всички review сайтове по Интернет, досега щях да съм гледал само Evangelion.
Ето защо не чета чужди reviews.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Sakura Warsнови [re: Tomoe]  
Автор JcDBG (Rurouni)
Публикувано18.11.02 07:06



Napulno sum suglasen s teb Tomoe.Po prizip ne e hubavo da sudish za neshto,dokato ne go gledash lichno.Spored men daje i nai-glupavoto anime zaslujava shans.Kto se porazrovih iz review site-ovete vidyah razli4ni mneniya,no
vsi4ki byaha na mnenie 4e istoriata e bezmislena.Ot druga strana vsi4ki hvaleha kolko dobre e narisuvano!Ami ima samo edin na4in za realna otzenka - da go gledame!

If it doesn't kill me,it only makes me stronger.


Тема Re: Sakura Warsнови [re: JcDBG]  
Автор JcDBG (Rurouni)
Публикувано19.11.02 21:58



Nai-nakraya drupnah purviyat episod na tui 4udo!E,oste ne sam go gledal no ste go upload-na za da mojete da go gledate vie!Enjoy!

If it doesn't kill me,it only makes me stronger.


Тема Re: Sakura Warsнови [re: JcDBG]  
Автор pns (непознат )
Публикувано22.12.02 13:35



nai nakraq punaha za prodagba tozi filmv4era go vidqh av vedna videoteka cena 11.99 mai e filma no ne znam dali 6te go ima za podnaem nqkade




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.