Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:04 18.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Saita na posolstvoto  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано02.10.02 14:47



Posolstvoto na Qponiq v Bulgariq ve4e ima svoi ofitsialen web sait. Moje da go posetite, ako jelaete:
www.bg.emb-japan.go.jp


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Saita na posolstvotoнови [re: Hikaru]  
Автор ..::piks::.. (jugger)
Публикувано03.10.02 19:35



mnogo blagodarq!!


•fish•doesen't•think•coz•fish•know•everything•


Тема Re: Saita na posolstvotoнови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано03.10.02 22:55



Hikaru-chan, имаш ли представа какво по-точно ще се показва на тази J-pop презентация на 8 Ноември в НДК?
Дали дават поканите лесно?
Така се случва, че само няколко дена след въпросната дата (8 Ноември) имам рожден ден и смятам, че бих могъл да си направя много хубав подарък, ако отида на това мероприятие. ^__^
Ако имаш някаква информация - ще съм благодарен да я науча.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Saita na posolstvotoнови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано05.10.02 00:36



Tomoe dnes spetsialno pitah Oguri-sensei (moq sensei) za tova i toi mi kaza, 4e shte e za izpulniteli, koito v momenta sa izvestni v Japan, koeto me navede na misulta,4e shte sa nqkoi novi. No drugo nemojah da razbera, puk i toi neznaeshe. Az sushto mnogo iskam da otida i to to4no na tazi prezentasiq, zashtoto i az mnogo obi4am j-pop. Zatova az ve4e si vzeh pokana ot qponskiq tsentur v Turnovo. Samo 4e tuka sa ni pratili mnogo malko...mai samo 2 i neznam dali shte moga da vzema i drugata, prosto...sigurno nqma da mi q dadat. Zavisi ot tova dali nqkoi drug shte hodi i ako ne hodi shte q vzema. A puk i to nali vidq kakvo pisheshe na site, 4e ako ima svobodni mesta shte puskat i hora bez pokani. V kraen slu4ai shte te vkaram s moita pokana, ama.........abe shte go izmislim;p
Napravo nqmam turpenie da otida (koeto ne e sigurno oshte de, no shte napravq vsi4ko vuzmojno) i da se vidq nai-nakraq s teb i sus Star_Virgin. O kakuv kef...fans+j-pop=


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Saita na posolstvotoнови [re: Hikaru]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано05.10.02 02:01



Всъщност, аз не харесвам J-pop. Предпочитам аниме музиката (тоест, аниме певците). Щом става въпрос за съвсем нови и млади изпълнители, това означава, че съвсем няма да ги харесам, ама хайде сега... на харизания кон не се гледат зъбите, нали? Като ще е J-pop презентация в България, изобщо няма място за капризи. Така че ще се радвам на каквото и да е.
Благодаря ти много за предложението, но ще се опитам да си намеря покана от София. Зала 2 на НДК е достатъчно голяма, така че би трябвало да има доста покани на разположение (затова ми е чудно как така в Търново са оставили само 2 ???).
О, незнаех, че и Елица (Star_Virgin) ще ходи. Супер.
Ами това е засега. Ако ми издействат покана, както са ми обещали, ще ти съобщя. ^^

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Saita na posolstvotoнови [re: Tomoe]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано05.10.02 15:04



Ok Ok Tomoe razbrano, ako se vidim vsi4ki, kakto go planuvame sega shet e super. Naistina....Az neznam kolko e golqma zala 2, ama shtom ti kazvash zna4i e. A puk v Turnovo ima samo 2 pokani za tova meropriqtie, sigurno zashtoto sme v provintsiqta i...smqtat, 4e nqma da ima golqm interes...ili de da znam...sofiqntsi;p

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.