Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 30.04.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Sport&Animeнови  
АвторVampireHunter (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 15:53



Abe hora ne vi li pisna ve4e da gledate samo hentai i kyrvi6ta?
Kyde e sportnata vi natura?Imate li q izob6to?
Gledaite nqkoe gotino sportno anime i 6te promenite predstavata si za anime izob6to.

Captain Tsubasa /also known as Captain Majid ; Holly&Benji ; Die Tollen Fussball
Stars /

Gledah tova anime kogato bqh na 15 godini i mi napravi golqmo vpe4atlenie.Togava kompiutrite,chata i internet izob6to ne bqha tolkova razprostraneni,predstavata mi za PC se iz4erpva6e s Pravec-8 na koito igraehme typi igri4ki po vreme na SIP-a po matematika v u4ili6te :)
Togava futbola ozna4ava6e mnogo za men i hodeh vseki den da igraq s priqtelite
si.Eto za6to neveroqtnite umeniq koito sa demonstrirani v tova anime me vpe4atliha tolkova....dori se opitvah da gi pravq v deistvitelnost ama bez osoben
uspeh.
I taka futbolyt e osnovnoto v tova anime - samata igra,ne tolkova zaobikalq6tata
deistvitelnost.Moje da se kaje 4e 90% ot celiq serial e edin futbolen stadion na
koito jitkat razni drebosyci :)
Istoriqta s nqkolko dumi :
V Qponiq pristiga edin brazilski nacional pretyrpql tejka kontuziq koito ostava da jivee v 1 qponsko semeistvo.V tova semeistvo ima i 1 malko mom4e,Tsubasa.
Dvamata stavat pyrvi priqteli.Brazileca u4i qpon4eto na vsi4ko koeto znae i pravi
ot nego nai-velikiq futbolist ne samo v Qponiq,no i v sveta.
Dotuk vsi4ko izglejda syvsem obiknoveno i typo.No ima i hyper-udari....
Tova sa mogy6ti udari,koito karat topkata da leti s nad 200 km v 4as,da opisva neveroqtni traektorii i nai-vajnoto da razmazva protivnikoviq vratar i da kysa mrejata na vratata.
Tezi koito zaslujavat ad se spomenat sa Drill udara na Tsubasa,Tigroviq udar na Kojiro,akrobati4nite izpylneniq na bliznacite.....i.t.n i nakraq no ne po vajnost
Ogneniq udar na Karl-Heinz Schneider
Animeto e interesno.Gedaite pone poslednite epizodi.Struva si.

Kickers sy6to e v toq janr,oba4e e pylna parodiq na Captain Tsubasa.
Ima edno anime koeto na polski nari4at "Topka v igra"To e novi4ko.

Mila Superzvezda e anime svyrzano s volley-ball,no ne me kefi....
Ako se se6tate za drugi pi6ete.



Тема Re: Sport&Animeнови [re: VampireHunter]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано25.09.02 22:07



W momenta cheta Slam Dunk i Hikaru no Go. Marzi me da si teglja anime-tata zashtoto sa po 80 epizoda i prodalzhawat. W Slam Dunk se razkazwa za edin uchenik ot high school ( maj che gimnazija se wodeshe towa ) kojto w nachaloto mrazi basketbola no zaradi edno momiche wliza w uchilishtnija otbor po basketbol i skoro stawa edin ot naj-dobrite igrachi w japonija. Chestno kazano ne mi hareswa osobeno poradi prostata prichina che 1 mach e gore-dolu 2 volume koeto dosta razteglja neshtata. Hikaru no Go e dalech po-interesno. W nego se razkazwa za Hikaru, kojto w nachaloto mrazi Go ( da, towa ima njakakwa tendenzija ) no w nego se wseljawa duha na naj-welikija majstor na Go ( kojto spored men si e 100 % zhena ama nejse) i skoro Hikaru stawa edin ot naj-dobrite igrachi na Go. Zwuchat dosta ednakwo obache sa strashno gotini ( e pone HikaGo)



Тема Re: Sport&Animeнови [re: Safiir]  
Авторhmm (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 12:47



A gledali li ste pokemon. Blaghahaah.
4estno kazano ne otkrivam nikakuv smisul v sportnite animeta!?



Тема Re: Sport&Animeнови [re: hmm]  
АвторVampireHunter (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 13:34



problema si e tvoi
:P



Тема Re: Sport&Animeнови [re: hmm]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано26.09.02 18:22



HAHAHH nima Pokemon e sportno anime HAHAHAA
tova e nai-typoto "anime" (daje za men ne e anime ama karai) koeto niakoga sa proizvejdali blah -_-
Sportni sym gledala... osven tova koeto razgledahte sym gledala i tova s Mila.. i nai-pyrvoto jensko sportno anime - Attack N.1. Tam syshto ima nesyshtestvuvashti udari.. primerno udar tornado (stava duma za voleibol).
Tova koeto kaza za Go bi mi bilo interesno.. ne sym zapoznata s tazi igra chestno kazano..... *_*
Eli

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: Sport&Animeнови [re: Star_Virgin]  
АвторVampireHunter (Нерегистриран)
Публикувано28.09.02 00:17



4etoh za tazi igra - GO v edno spisanie.Prili4a na ne6to kato 6ah...ili dama.
Pi6e6e 4e maistorite na GO bili mnogo uvajavani



Тема Re: Sport&Animeнови [re: VampireHunter]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано28.09.02 02:43



Igrata Go, naistina prili4a na shah, ama ne susvsem. Pravilata sa po-razli4ni. Tazi godina na Bunkasai imashe 4ovek, koito obqsnqvashe vsi4ko za tova, ama az imah druga rabota i zatova ne mu oburnah osobeno vnimanie. No toi daje mi instalira igrata na pc. Ama i dosega ne sum i q razu4ila. Znam samo, 4e se igrae s beli i 4erni pulove, vurhi duska na kvadtrat4eta, samo 4e pulovete ne se slagat v kvadrat4etata, a tam kudeto se presi4at liniite i tselta mislq 4e e da vzemesh protivnikovite pulove, kato gi zagradish s tvoite ot vsi4ki strani. Ama sum igrala mnogo malko i zatva pc-to vse me bie

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Sport&Animeнови [re: Hikaru]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано28.09.02 05:34



Dokolokoto znam zelta e da imash na kraja na igrata naj-mnogo teritorija.Toest pulowete ti da ograzhdat poweche kwadratcheta ot protiwnika. Ne che sam spezialost po Go obache mislja che e neshto takowa. I oswen towa spored men igrata njama nishto obshto sas shaha oswen towa che i na dwete trjabwa zdrawo da mislish :)



Тема Re: Sport&Animeнови [re: Safiir]  
Автор the madhatter~ (паднал ангел)
Публикувано28.09.02 22:46



hey, nedei da podcenjava6 Slam Dunk! tova e vuzmojno nai-interesnoto sportno anime za men i edno ot nai-liubimite mi za vsi4ki vremena! vjarno 4e stilyt na g-n Innoue T. e malko teji4yk i ne e za vseki, no istorijata e mnogo prijatna ako se zadulbae6!
mejdu drugoto Hanamichi Sakuragi ne mrazi basketbola! toi mu e bezrazli4en v na4aloto i go priema kato ne6o glupavo i bezsmisleno.

gledai i animeto osven mangata, ako ima6 vuzmojnost!!! to e malko po sbito v smisyl 4e ne6ata se razvivat po kompaktno. ina4e e 102 epizoda!/dokolkoto si spomnjam/.

pak mejdu drugoto: kartinkata pod podpisa mi izobrazjava imenno Hanamichi ^_^

plezirche¬



Тема Re: Sport&Anime [re: the madhatter~]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано30.09.02 23:20



VampireHunter: Е, разбира се, спортните анимета са едни от най-хубавите анимета (според мен). Но малко съм разочарован, че това е основното, което си забелязал в Captain Tsubasa. Всъщност, най-важното там са отношенията между играчите, а не футбола и в никакъв случай не техниките на нападение. Сети се например за Jun Misugi, който имаше болно сърце и за епизода, в който Kojiro беше изправен пред дилемата дали да го срита яко, за да победи (като рискува здравето на Jun), или да отстъпи. Kojiro избра второто, и слава Богу.
Оригиналното име на онова Mila e Attack No 1, то е много старо аниме, от 1969.
Иначе онова, дето го даваха навремето по Polsat, е едно за някаква легенда, пак му забравих името, ама Madhatter го знаеше точно.
Аз пък харесвам още и Nozomi Witches, което е правено под въздействието на Touch.
И аз имах Go на PC-то си, ама то все ме биеше.
Спомням си ясно как в Houshin Engi често играеха тази игра Go.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.