Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 19.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема SIN,Angel Sanctuary,Xнови  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 02:12



Namiram mnogo obshti neshta mejdu sujeta na X i Angel Sanctuary,a syshto vyv Grafi4noto oformqne na SIN i Angel Sanctuary...a syshto taka i nqma kakvo da pravq i tozi forum malko vze da zaspiva....vie ko shi kaete?Ygh ygh!kakvo e vasheto mnenie po vaprosa.?



Тема Re: SIN,Angel Sanctuary,Xнови [re: perfect-blue]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано23.09.02 09:30



X e dosta tezhak serial. Trudno mi e da go srawnja s koeto i da e drugo anime. No si ima i dosta spezifichen sjuzhet zatowa ne bih kazal che prliliki s Angel Sanctuary. Wapreki che trjabwa da priznaja che sam chel samo malko ot manga-ta, no dokato w Angel Sanctuary se gowori za angeli i demoni w X stawa wapros samo i edinstweno za hora. Dori drakona na nebeto i drakona na zemjata sa hora.
A za Sin weche ne moga da kazha dali izglezhda kato Angel Sanctuary shtoto anime-to na AS ne sam go gledal. Wapreki che ot screenshot-owete ne mi izglezhdashe ama mozhe.



Тема Re: SIN,Angel Sanctuary,Xнови [re: perfect-blue]  
Авторlcemoon (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 18:40



Sin.. ne sum go gledala o6te, zatova 6te se vuzdurja ot komentar.
Oba4e ob6to m/u "Angel Sanctuary" i "X - the movie"... be ne mislq, 4e ima ob6to osobeno mnogo. Kato zapo4na ot tova, 4e "X" e na Clamp, a "AS" ne e.
V "X" se govori za dvama bratq, ob6toto m/u tqh e sestra im, a vseki ot tqh vijda drugiqt kato demon , govorq za OVA, seriite ne sum gi gledala, samo 00 epizod.
I tezi dvamata sa na Zemqta, samo 4e v razli4ni sredi, 4iito 4lenove ne se ponasqt i se izbivat.
Dokato "Angel Sanctuary" e ne6to drugo - deistvieto se razviva samo na zemqta, no tova e v purvite 3 ova, drugite ne sa gi filmirali o6te, oba4e ima deistvie v Ada i V Raq.. Ta tam stava duma za su6testva - angeli i demoni, koito se vselqvat v hora, i ima razdvoqvane na li4nostta dotolkova, 4e ima protivore4iq m/u vseliliq se i realnoto lize.
Dokato v "X" osnovno e protivore4ieto na 4ovek sam sus sebe si, za6toto vsi4ki hora sa i angeli i demoni. No nqma vselqvane, nqma ad, nqma i rai, osven ako sami ne si go suzdadat horata, dokato "Angel Sanctuary" e nqkak po-religiozno li,ne znam kak da go nareka. No deistvieto ne se razviva samo na zemqta, dokato v "X-the Movie" e taka. V "Angel Sanctuary" v horata sa se vselili demoni i angeli, bitkata e bila na zemqta, koqto e opredelq6ta za tova koi kude 6te ide sled smurtta si za da se prerodi. A i osnovno e su6to taka bitkata m/u angelite i demonite kato zqlo, a ne v otdelniqt individ.. Kakto e v "X" kudeto kamui se bori sam sus sebe si i sumneniqta si kum brat mu. V "X" ima svurzva6ta to4ka - sestrata na kamui, koqto umira, koeto puk vodi do ubiistvoto na sobstveniqt mu brat ili po-to4no nadmo6tieto na demona v Kamui.
Taka 4e ako ima prilika, to e samo nali4ieto na demoni, angeli i 4e deistvieto se razviva na zemqta, dori v "Angel Sanctuary" se razviva donqkude tam.
Vsi4ko drugo e razlika, no kato zqlo sujetite ne se preplitat mnogo. Ina4e i dvete anmeta sa mi lubimi i krasivi, su6to ob6toto m/u tqh e dramati4niqt zavur6ek /za "Angel Sanctuary" ne e sigurno, 6toto ne sa filmmirali zqlata manga/. Pone v animetata nqma mnogo ob6ti ne6ta, za mangata na "X" ninam, 4ela sum samo na "AS" i to o6te ne zqlata.



Тема Re: SIN,Angel Sanctuary,Xнови [re: lcemoon]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано23.09.02 19:33



Takaaaa. Jawno mezhdu X 1999 i X tv ima dosta razliki. Parwo che dwamata Kamui ne sa bratja. Wtoro che Kamui na drakona na nebeto taka i ne namrazwa Kamui na drakona na zemjata wapreki che obiwa onowa tam momiche. Oswen towa sa mi kazwali che w X 1999 powecheto geroi umirat dokato X tv ima po-skoro happy ending. Abe ne e bash happy ama ne e sawsem tragichen.



Тема Re: SIN,Angel Sanctuary,Xнови [re: Safiir]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 00:32



sajelqvam 4e slojih tozi topic.seriozno...zna4i.razbira4i.Ima tri X-sa:X-the movie,X-ova,X serial.Ne vi karam da sravnqvatre literaturnite analizi na X i AS,a animetata kato cqlo.i si ima dosta obshti raboti,samo 4e Icemoon mi ubi jelanieto da gi spomenavam.Saffir,pohvalno e 4e se opitvash da sravnish anime ,koeto ne si go gledal...imash jelanie...btw,ot onq spisak deto go beshe publikuval...ai kakto i da e...tova nqma da go spomenavam.Abe shte go kaja be...tova e gavra..pri nali4ie na tolkova mnogo super qki animeta i sto pyti po hubavi,kak taka si izposvalil si4ko drugo,samo ne i naistina hubavoto,osven akira,NGE,berserk i bloodlust.de e street fightera?de e kenshin ova?abe vse taq...no prosto me e qd,shtoto e mnogo golqma gavra da imam validni CC-ta i da nqmam yvzmojnost da teglq .A saffir ima i ne opolzotvarqva pyolnocenno .



perfect-blue:the way I am



Тема Re: SIN,Angel Sanctuary,Xнови [re: perfect-blue]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано24.09.02 08:35



Za twoja informazija street fighter-a sam go gledal. Ne sam gledal samo street fighter 2 filma zashtoto nikade ne moga da go namerja. No street fighter 2 V go imam na wideo kaseti. Zatowa go i njama w spisaka. A i ot koga si stanal takaw razbirach na anime che da kazwash na nas prostosmartnite koe e hubawo i koe ne e?



Тема Re: SIN,Angel Sanctuary,Xнови [re: Safiir]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 00:14



ot 1994,a ti?



Тема fate chosen me.....нови [re: Safiir]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 00:17



vse edin trqbva da se prestrashi i da kazva na prostosmyrnite koe e hubavo i koe ne....

Greeting,Mortals.....



Тема Re: fate chosen me.....нови [re: perfect-blue]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано25.09.02 09:09



A kak opredeljash koe e hubawo i koe ne e? Reshawash che shtom teb te kefi znachi e hubawo taka li?



Тема Re: fate chosen me.....нови [re: Safiir]  
Авторpns (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 10:49



ei blue tova e mnogo glypavo izkazvane,razni hora razni ideali qvno si o6te nedorasal za da ne moga6 da g osvane6 tva




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.