Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 03.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано08.09.02 00:52



Predi mnogo godini,kogato bqh malak pampaec (zna4i naistina predi mnogo godini),gledan na kinoto dve animeta - Trima zvezdni musketari i Mashinata na vremeto.Nqkoi moje li da kaje neshto za tqh?Ot tova koeto detskite spomeni sa mi ostavili,bqh o4arovan,predimno poneje detskoto mi syznanie be vidqlo edin razli4en stil animacia....



Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: perfect-blue]  
Автор Usagi (Reborn Serenity)
Публикувано11.09.02 17:23



az puk iskam da pitam nqkoi pomni li edno animacionno koeto davaha mnogo otdavna po kanal 1
ne pomnq ni6to drugo osven 4e mislq 4e be6e qponsko i glavnata geroinq be6e sus dulga sinq kosa i ostri u6i i se kazva6e Abrikotin a edin jabok ot ekipa im be6e vliuben v neq
te mai imaha ne6to kato kosmi4eski korab ne znam
ne sum sigurna samo to vapomnq!


Watashi wa ai to seigi no seera fuki bishoujo senshi seeraa muun.Tsuki ni kawatte oshiokyo!


Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Usagi]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано11.09.02 23:21



Usagi ^_^ az go pomnia tova filmche... poznato e pod imeto "Prikliucheniata na Bisko" ili "Printzesa Abrikotin"
Pomnia kak tochno kogato davaha poslednia epizod mi biaha razshirili zenitzite i triabvashe da go gledam s ochilata na maika mi *_*
Nakraia tia pobejdavashe neshto kato kolonia ot hlebarki i se prevryshtashe v boginia se raztvariashe vyv vyzduha. Pytuvashe s korab podoben na balon.
Interesno kak e originalnoto zaglavie... vij ne sym se zamisliala da go tyrsia dosega.. shte vzema da go napravia *_*
Eli

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Star_Virgin]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано11.09.02 23:25



Мисля, че и оригиналното заглавие има думата Bosco в себе си (Bosco, а не Bisco).

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано12.09.02 00:29



Ima li werojatnost da e Bosco Adventure? Towa e edinstwenija serial s Bosco w imeto si.



Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано12.09.02 00:34



Ами да, но се съмнявам, че японската версия е била с думата "adventure". ^^

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано12.09.02 00:40



Mi maj che takowa e bilo. Oswen ako prosto na site-a ne znajat kak e japonskoto zaglawie. No me samnjawa da ne znajat zashtoto imat originalnite zaglawija na wsichki za koito znam.

Редактирано от Safiir на 12.09.02 00:41.



Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано12.09.02 00:49



За кой сайт става въпрос?

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq? [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано12.09.02 00:53



http://espanol.geocities.com/gapc/animetv-jp/index_e.html



Тема Re: staro anime....nqkoi da si go spomnq?нови [re: Usagi]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 01:30



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
Za priklu4eniqta na Bosko li stava duma.....oooo...tova mnogo mi haresa....osobeno poslednata seriq..kogato Kralicata razkazvashe istoriqta na svoqt vid..kak se preselvali na planetite i sled kato izsmu4eli vsi4ki resursi se prehvyrlqli natatyk.Qko anime.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.