Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 20.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Anime Kingdom  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано08.09.02 00:19



Preporachwam na wsichki, koito imat namerenie da se zanimawat s teglene na anime chrez Streamload da otidat na tozi site : www.anime-kingdom.net . Za okolo sedmiza beshe down, no administratorite se oprawiha s problemite taka che otnowo mozhe da se poseshtawa. Za sazhelenie horata s bezplaten streamload account njama da mogat da go izpolzwat, no wapreki towa tam mozhe da bade namerena strashno mnogo informazija otnosno anime i manga zatowa otidete da go razgledate.



Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Safiir]  
Авторperfect-blue (Нерегистриран)
Публикувано08.09.02 00:33



saffir,mom4e kefish me.....samo deto ,ako nqkoi iska da downloadva trqbva da ima Creditna carta,nali?i da dade....mmmm...kolko?120 faitona?blqh!....a taka,mom4e..razdrazni apetita na fenovete s tozi sait i sega da go zqpat s prazen pogled i nsihto da ne mogat da drypnat...tova e gadno be ,mom4e.....


P.S.za info si ima Synopsys i oshte mnogo drugi



Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано08.09.02 00:34



Ха-ха-ха-ха! ^____^ Ама ти сериозно ли смяташ, че тук ще се намерят хора, дето да имат платен account на Streamload??????? Забавно, наистина. ^__^
Естествено, не е нужно да плащате на американците, за да си теглите анимета. По-добре си направете безплатен Freeload account и си поръчайте аниме за Freeloaders от адреса, който оставих вчера:
www.geocities.com/atom_bunny/freeload-list.html

П.С. Sorry, ама това не е американски форум. Тук не плащаме, за да гледаме аниме. Ти още малко ще ни накараш да си купим и DVD-та с аниме. ^_^

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано08.09.02 01:00



To jasno che njama da se namerjat hora s kredtini karti ama fakta si e che info mozhe da se nameri i wmesto da hodish da tarsish mozhe prosto da pitash ili da poogledash tam taj che go zarezhi towa za sinopsis-a. A i nikogo ne karam da hodi tam. Ako iskate hodete ako ne iskate nedejte. Washa wolja



Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Safiir]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано08.09.02 01:05



A i oshte neshto. Streamload imat sawsem priemliwi zeni i izliza dori po-ewtino otkolkoto da si wzemesh kaseta pod naem. Izpolzwam gi ot poweche ot godina i ne sam stignal do proseshka tojaga taka che ne mi iznasjajte teorii che ne mozhete da si go pozwolite. Drug e waprosa ot kade shte se zdobiete s kreditna karta ama i za towa mozhete da namerite reshenie ako potarsite.



Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано08.09.02 01:17



Нужно ли е да си член на сайта, за да пишеш във форумите му?
Впрочем, пак казвам, че никой няма да се навие сериозно да си плаща за Streamload. Тук не сме Америка; всичко, което може да се намери безплатно, трябва да се намери безплатно!
Какъв адрес можеш да предложиш, ако се интересувам от записване на дискове? Не живея в София и просто ми се иска да имам пощенския ти адрес за всеки случай.
И последно, "сдобиете" се пише със "с". ^^

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано08.09.02 01:22



Heh njamam izwinenie. Hwana me. Sdobiete se pishe sas "s" :) Towa che ne si ot Sofia e losho shtoto ne sam najasno kak shte stane towa izprashtane na diskowe po poshtata. Po prinzip ne znam do kolko shte gi pazjat da ne se potroshat i t.n.
Ama shte widim. Izchakaj oshte malko da dooprawja spisaka i togawa shte go mislim kak shte stawa.



Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Safiir]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано08.09.02 01:29



Hora, utre sutrinta zaminavam za Sofia i se vryshtam vyv Varna vyv vtornik. Ako ima neshto, s koeto moga da pomogna za momenta kajete.
Eli

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^


Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Star_Virgin]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано08.09.02 01:35



A towa weche e neshto. Kazwajte owreme che da imam wreme da reagiram i da gi zapisha. Shte se postaraja do utre da sa gotori srednite razmeri na epizodite ( ne che shte imam njakakwi shansowe ama wse pak ) taj che dawajte.



Тема Re: Anime Kingdomнови [re: Safiir]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано08.09.02 01:37



^_^ triabva samo da te pomolia da mi pratish niakakvi koordinati na e-mail-a.. telefon naprimer ^_^. Vse pak triabva da se svyrja po niakakyv nachin s teb nali ^_~
Eli

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.