Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 02.07.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Linkнови [re: [Mecha]Warrior]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано19.10.02 00:01



Dam merci mnogo, znam go toq sait. Az ot nqkolko dena go teglq ama ne ot tam, a ot kazaa. Samo deto me drazni, 4e ne sa go preveli kato horata, ama ....kakvo da se pravi. Mnogo skoro sledvat 3 i 4 epizod v Qponiq. Za vsi4ki zainteresovani eto:
http://www.bandaivisual.co.jp/kokaku-s/top.html
Samo deto e na qponski;p


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Hikaru]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано23.10.02 01:27



BTW izglejda 4e teksta na openinga vseki si go interpretira, kakto si iska. I vseki predlaga razli4ni varianti, no o4evidno nikoi ne e veren. Eto vi oshte 1 variant, koito namerih:
Angely i demony kruzhili nada mnoi
Rassekali ternii i mlechnye puti
Ne znayet shastya tol'ko tot
Kto ego zova ponyat' ne smog
Mire do fascis
Mire do fascis, Audio Chorus
Audio Chorus
Mire do fascis
Mire do fascis, Audio Chorus
Audio Chorus
I am calling, call it now
Spirits Rider, falling
S toboi ostatsa dol'she
Calling, falling
In the dance, I'm flying
S toboi ostatsa dol'she
Mire do fascis, Audio Chorus

Iskam po-burzo da izleze toq soundtrak, 4e nai-nakraq da razbera istinata i da go nau4a naizusT.


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Hikaru]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано23.10.02 09:29



Muahahaha. Samo sled okolo chas shte imam parwija epizod na Gits :))) Kato go izgledam shte si kazha tuk mnenieto.



Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Safiir]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано26.10.02 01:07



Ami...az ve4e go gledah 1-vi epizod i opredeleno o4akvaniqta mi se opravdaha.
V Na4aloto malko prili4a na filma - s helikopterite i svetlinite na grada, Motoko sedi na pokriva na edna sgrada i nablyudava vsi4ko ot visoko, razgovarq s drugite i prigotvq pistoleta si. Posle ska4a i po4va boi...na fona na strahotna muzika....o iskam tozi soundtrak! A za animatsiqta..nqma nujda da kazvam kakvoto i da bilo. Na mesta e tolkova realna. A predstavete si da go gledash na golqm ekran sus surround zvuk!Me4taaaaaa!!! No naistina si li4i 4e kompozitora e drug. Muzikata e dosta po-raznoobrazna v janrovo otnoshenie. Haresva mi kak pokazvat kakvo to4no vijdat geroite, kogato sa online, a na Batou mnogo mu otiva opashkata. Ima novi geroi kum ekipa na Section 9. Interesno mi e da razbera pove4e za tqh v sledvashtite epizodi... Aide nqma da kazvam pove4e...teglete i gledaite zashtoto si zaslujava 100% za vsi4ki fenove na Ghost-a.


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Hikaru]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано26.10.02 09:38



Artwork-a obache se razlichawa leko ot filma. Da ne goworim che obstanowkata i atmosferata sa totalno razlichni. Pone prez parwija epizod beshe taka. Shte izteglja i wtorija da go widja kak shte e. Oswen towa imam chuwstwoto che istorijata se razwiwa predi filma. Ne si spomnjam koja godina beshe filma obache :( Inache si e tochno w stil filma. Prosto e po-raztegleno ( w dobrija smisal), koeto mozhe da se ochakwa imajki predwid che e serial :)



Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Safiir]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано27.10.02 01:22



Epizodite opredeleno se razvivat sled filma, zashtoto, do kolkoto si spomnqm vuv filma godinata e 2029, a v seriite e 2030.

Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Hikaru]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано27.10.02 07:02



Da ama zasega njamat nikakwa wrazka sas sjuzheta ot filma. Mozhe posle da razkazhat kakwo e stanalo obache pone zasega si izglezhda wse edno e predi filma. No shte widim :)



Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Safiir]  
Автор Hikaru (Хенна Сенсей)
Публикувано05.11.02 00:28



Shte vi pokaja edin tsitat, koito mi se vidq dosta interesen:
The premise of the anime series "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex" is so far similar to the original animated film by Mamoru Oshii that stunned the world several years back. However, the story takes place in a parallel universe in which Motoko Kusanagi NEVER meets the Puppet Master, and where she continues to carry out her duties at Section 9.


Doko ni datte hito wa tsunagatte iru no yo!


Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Hikaru]  
Автор Safiir (AK beamer)
Публикувано05.11.02 05:52



Aha! E towa objasnjawa mnogo neshta. Mnogo thx :) Wapreki che towa parallel universe zwuchi dosta stranno...



Тема Re: Ghost in the shell : Stand alone complexнови [re: Safiir]  
Автор[HiDDeN] (Нерегистриран)
Публикувано17.11.02 03:19



Oleee r0x ... tova shte e veliko oshte utre zahapvam s kazaa :)) nadqvam se da stane kato saotnoshenieto na Escaflowne movieto i 26te serii :))) a opening stracka ne mi haresa mNogo :(( kakto i da e animeto trqbva da e veliko !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.