Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 21.05.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Imame si Moderator! A chestino Tomoe.  
АвторMangaBoy (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 01:13



E toja post vse pak trjaba da ima i njakvo otnoshenie po temata.
krajno vreme e da si podredime animetata njakude, za da moje da se polzvatmislja da otvorja 1-2 direktorii po technoto i da kacha tova onova.
suvetvam vi da napravite sushtoto ako imate tehnicheska vuzmojnost.

Vprochem sega sum se zapalil po Angelic Layer, gledali li ste go



Тема Re: Imame si Moderator! A chestino Tomoe.нови [re: MangaBoy]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано30.08.02 01:21



Моят browser нещо не ще да отваря techno-то. Така и не можах да видя какви анимета има там.
Angelic Layer е CLAMP-че, при това най-гледаното в Japan за миналата година. Ще ми се и аз да го видя, но човек не може да иска всичко. ^__^

П.С. Не съм единственият модератор. Забрави да честитиш на Hellmare. ^_~

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Imame si Moderator! A chestino Tomoe.нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (непознат )
Публикувано04.09.02 02:46



Gledal sam samo 1-wi epizod na Angelic Layer no toj izglezhdashe strahotno. Mezhdu drugoto ne se li konkurirashe po towa wreme s Noir? Ili toj beshe po-kasno?



Тема Re: Imame si Moderator! A chestino Tomoe.нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано04.09.02 13:05



Не, всъщност Angelic Layer се конкурираше с анимета като Pretear и Fruits Basket, но пак си беше на първо място. Така става винаги с аниметата на CLAMP. Ето и сега тяхното Chobits е на първо място в Japan.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Imame si Moderator! A chestino Tomoe.нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (непознат )
Публикувано04.09.02 13:20



I s palno prawo spored men. Ne sam gledal New Snowwhite Pretear nito Fruits Basket no po towa koeto sam chel za tjah njakaksi ne moga da si gi predstawja kato favoriti.



Тема Re: Imame si Moderator! A chestino Tomoe.нови [re: Safiir]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано04.09.02 23:08



Всъщност, казва се New Snow White Legend Pretear.
Аз пък съм чувал точно обратното - че са много добри тези анимета. Особено Fruits Basket. Че то взе няколко награди на елитното японско списание Animage, между които май че беше и тази за най-добро аниме на 2001. Освен това наградиха и Megumi Hayashibara за песента й от това аниме.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: Imame si Moderator! A chestino Tomoe.нови [re: Tomoe]  
Автор Safiir (непознат )
Публикувано05.09.02 00:12



Mozhe. Prosto na men ne mi haresaha. Wapros na wkus




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.