Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:45 04.07.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: HELP Triabvat mi jelaeshti za saitaнови [re: Star_Virgin]  
Автор Star_Virgin (непознат )
Публикувано30.08.02 14:01



Tomoe, mojem li da se vidim drugata sedmitza niakyde, poneje sega za 2-3 dena zaminavam za Sofia... Triabva da govoria s teb, ako iskash mi zvynni po telefona - 303 383. Pytuvam za Sf utre vecher (31 avgust)

Hellmare mersi za statiikata ^_^
Az imam niakakva statia po vyprosa no e na ruski i sym pochnala da ia prevejdam.

aide i drugite da se sybudiat malko eiii!!!!!!!!!

Eli



Тема Re: HELP Triabvat mi jelaeshti za saitaнови [re: Star_Virgin]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано30.08.02 22:26



Ели: Което е много добра идея, но май се очертава другата седмица да съм в София. -_- Ако нещо се промени, ще ти съобщя.

Hellmare: Да, тази статия ми напомня за нещо, което съм чел.... Хм, имам един брой на списание "AZ", в него има подобна статия за аниме и манга, доста е дълга (и доста невярна), но нещата са описани по същия начин в хронологичен ред.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Точно така!!!нови [re: Tomoe]  
Автор TomoeМодератор (аниме гуру)
Публикувано30.08.02 22:32



Бях прав! Наистина съм я чел тази статия. Току-що проверих и се оказа, че е взета директно от списание "AZ". Само че статията в списанието не свършва дотук. Тя е мнооооого по-дълга и честно казано, открих безброй некоректни твърдения или направо лъжи в нея. Наистина не ви препоръчвам да я слагате в сайта.
Хубави и подробни статии за историята на аниме и манга засега съм намирал само в онзи руски сайт, който дадох на Ели и от който тя превежда.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: HELP Triabvat mi jelaeshti za saitaнови [re: Star_Virgin]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано30.08.02 22:47



emi da ama ne sam ia pisal az - na Mechwarrior e zaslugata, za koeto sam mu mnogo blagodaren !



Тема Re: Точно така!!!нови [re: Tomoe]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано30.08.02 22:48



e moje - ne si spomnqm kakvo mi kaza tochno - no e dobra !:>



Тема Re: statiqнови [re: Hellmare]  
Автор Star_Virgin (непознат )
Публикувано30.08.02 23:17



I posledno da ia slagam li v saita??????
i aide verno i drugite malko da se porazmyrdat... stranno mi se vijda che nikoi ne iska da napishe reziume za liubimoto si anime... ham
Eli



Тема Re: statiqнови [re: Star_Virgin]  
Автор HellmareМодератор ()
Публикувано31.08.02 06:21



slagai bre:>

samo MechWarrior trqbva ia prepishe cqlata che ne e full taz det ia post...

Редактирано от Hellmare на 31.08.02 21:03.



Тема Re: HELP Triabvat mi jelaeshti za saitaнови [re: Star_Virgin]  
Автор zvezdi4ka (little sister)
Публикувано04.09.02 10:48



Nqma da e zle i ako vseki izprati pone 1 ili do 5 kartinki, ka4estveni i da sa nai-dobre predstavq6ti liubimoto mu anime ili manga.
Ako nqkoi se 4udi koq sym
Star_Virgin ima sestra koqto q tormozi 4esti4ko ;)
AZ sym!

obi4am vi


Тема Re: HELP Triabvat mi jelaeshti za saitaнови [re: Star_Virgin]  
Автор Safiir (непознат )
Публикувано04.09.02 12:38



Anooo Ako wi trjabwa njakoj kojto da pishe synopsis za anime ili manga mislja che moga da pomogna. Pisal sam i predi ( na english ) taka che wse shte uspeja da izmadrja neshto :) Na koj trjabwa da pratja probno review?



Тема Re: HELP Triabvat mi jelaeshti za saitaнови [re: Safiir]  
Автор Star_Virgin (^_^)
Публикувано04.09.02 17:52



Znachi... az opraviam v momenta saita.. ima problemi s encoding-a, no syvsem skoro shte bydat razresheni. Mojesh da mi pratish probno reziume na slednia adres: stellaria@abv.bg
Az shte go razgledam, shte go sloja v arhiva i razbira se shte pisha che ti si go izgotvil ^_^
Nadiavam se vse pak i drugi da se poiaviat.. moje da mi pomognete ne samo v reziumetata, no i po osnovnite temi ako imate informatzia na bylgarski!!!!!!!!!!!
Eli

Птиците не са това, което бяха ХАХАХАХАХА ^_^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.