Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 02.07.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови  
АвторMetaloN (Нерегистриран)
Публикувано31.07.02 00:22



баз държа че не знаете..... нито пък аз ма ми се стори интересно



Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: MetaloN]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано31.07.02 01:40



"Bas" se pishe sas "s"...
Jonny koi???? Aaa, neznam. Az razbiram samo ot yapontzi. ^_^
BTW, tova izobshto ne beshe smeshno.

"Survivability takes priority." -- Misato Katsuragi, Evangelion


Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: Tomoe]  
АвторMetaloN (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 02:02




хм ... имало едно време Hollywood .... и така станало, че направили тоя филм с оня от Матрицата не му знам името ... май Киану Рийвс са казваше ма няма значение. Та там нашия човек ... аа ся ко да празправям в началото на филма когато нападат нашия след като е взел пратката (той е разносвач на информация ... за по сигурно куриер .. нещо такова) паса за отключването на тази информация са три изображения (ето тука вече) от някво аниме та това е само се чудех как се казва шибаното аниме.

не е хубаво да използваш чуджи думи, изрази ... не е прилично и не говори добре за този който ги използва(аз лично предпочитам да ги слушам, чета и т.н)



Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: MetaloN]  
АвторHadoryu (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 09:27



A ako sega mozhesh da namerish frame ot filma v koito sa pokazani klyuchovite obrazi, mozhe i da kazhem ot koe anime sa. Obache filma sum go gledal predi tolkova godini che vuobshte ne si spomnyam kak izglezhdashe tozi kadur ot tova anime. Inache mai si spomnyam i za neshto kato anime ot tipa na Johnny Mnemonic.

Lyubopitno naistina, no suvsem mutno si spomnyam che kato che li beshe neshto dosta kurvavo tova anime ot koeto napraviha key-a.

Vuv vruzka sus tova, ot koe anime sa kadrite v Scream na Michael Jackson?



Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: Hadoryu]  
АвторMetaloN (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 16:48



Michael Jacksion ... xmmm ami na4i samo znam za clipa e mnoo skap nad $10 000 000 pak feisa da ti kaja ne mi e poznat shtoto mai si4ki sa ednakvi....





Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: Hadoryu]  
Автор[red][/red]M[green][/green]E[b (Нерегистриран)
Публикувано01.08.02 16:56



AMA 4E PROSTOTIQ DALI SHE STANI TFA S CVETOVETE SAMO PROBVAM





Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: [red][/red]M[green][]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано01.08.02 18:53



I tochno tuk li nameri da probvash? Da ti kaja napravo, che nyama da stane. Po-dobre se registrirai.
Riyu: Tova e stara ili nova pesen na Jackson? Glupav vapros, obache pochti nishto ne razbiram ot Zapadna muzika, oshte po-malko ot Michael Jackson.
Az znam samo za anime kadrite v nyakolko pesni na Daft Punk, koito sa bili napraveni pod rejisurata na izvestniya anime rejisyor Leiji Matsumoto. V kraina smetka, toi sabra tezi kadri ot pesnite i napravi malko anime klipche (to se okaza, che kadrite ot razlichnite pesni bili chast ot edno tzyalo).

"Survivability takes priority." -- Misato Katsuragi, Evangelion


Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: Tomoe]  
Автор the madhatter~ (паднал ангел)
Публикувано01.08.02 22:01



Tomoe, извинявай, че се намесвам, но не мога да се сдържа като говорите за музикални клипове!
песента на Michael Jackson "Scream" е доста стара. всъщност тя не е само негова, ами семейна един вид/Janet също участва/.

аз гледах едно интервю с Daft Punk където те казаха, че използват кадрите от анимето/на което му забравих името/ защото просто му били фенове. :)

иначе, има доста фенове в интернет които правят anime music video на своите любими песни като използват кадри от любимите си анимета. аз лично благославям тези хора! особено като публикуват нещата си в мрежата. ^.~

един приятел ме светна да си кача KaZaA, където има хиляди такива файлове. направо невероятно е разнообразието от музикални стилове, които са превърнати в клипове с любими нам кадри!

изобщо, има добри хора в глобалното пространство! :)

plezirche~/доволно от света, днес.../



Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: the madhatter~]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано01.08.02 22:51



Madhatter: Izvinyavash se, che se namesvash???? I otkoga tryabva da se izvinyavash? Mislish, che shte se razsurdya li? ^__~
Aa, tova ne e vyarno. Nyama takova anime ot klipovete na Daft Punk. Vsashtnost, veche ima, no blagodarenie na avtora mu Leiji Matsumoto. Inache ti kak si predstavyash da ima tolkova kratko anime? Puk i to yasno se vijda, che tuk-tam kadrite sa napraveni, za da pasnat na pesenta i na dumite na pevetza. Mnogo ne mi e yasno obache kak sa se srabotili s Leiji-sensei... Hmm, tova go byah chel v edin polski anime sait neotdavna. Chakai da go potarsya pak............. Aha, eto go! Prevejdam ti doslovno ot polski:
"Nyakolko pati veche vi informirahme za seriya animirani klipove na grupata Daft Punk. Napomnyame, che tazi frenska banda, zaedno s edna ot legendite na yaponskata animatziya - Leiji Matsumoto - satvoriha seriya ot (zasega) 4 klipa, ilyustrirashti tehnite poredni parcheta ot albuma 'Discovery'. Tezi klipove predstavlyavat chasti ot edno tzyalo i gledaneto im pored gi prevrushta v svoeobrazen muzikalen film. Do momenta klipove sa izlezli za slednite pesni: 'One More Time', 'Aerodynamic', 'Digital Love' i 'Harder, Better, Faster, Stronger'. Naskoro se poyavi informatziya, che ot tezi 4 klipa shte bade montiran film! S netarpenie chakame rezultata."
Da, tova e istinata.
Da, ima mnogo fan-made music videos, no az ne sam golyam fen na podobni raboti. Imam samo edno music video s kadri na Nehelenia ot SM i pesenta "Sweat Dreams" na Annie Lennox. Dosta e gotino, zashtoto glasut na Annie e podoben na glasa na Nehelenia, puk i pesenta prilyaga na tazi geroinya, kakto s muzikata si, taka i s texta. No klipcheto e kratko, ne e tzyalata pesen.
Az ti predlagam da si vzemesh i WinMX, zaedno s KaZaa. Probvai gi i dvete.

"Survivability takes priority." -- Misato Katsuragi, Evangelion


Тема Re: Кое беше анимето от Джони Мнемоник?нови [re: Tomoe]  
Автор the madhatter~ (паднал ангел)
Публикувано02.08.02 15:07



Tomoe, опитвам се да бъда любезна...

тъй значи за клиповете на Daft Punk... ами, аз тогава какво съм гледала!!!... >.<
знаех си, че трябва да внимавам повече в часовете по френски в училище!

обаче сериозно, наистина тук има някакво противоречие, но нищо. щях да споря с теб ако бях 100 % сигурна, но не съм.

ами, аз нямам KaZaA, само съм използвала програмата. надявам се скоро да си я кача.

аз пък имам толкова много anime music videos, но нито едно на Sailor Moon! ужас! трябва да се погрижа за това ^.^

plezirche~ /дълбоко замислено/




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.