Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 01.07.24 
Филмови
   >> Манга
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 00:39



Ocevidno vsicki znaiat za "Bishoujo Senshi Sailor Moon"...sigyrno edno or nai-popularnite animeta v istoriata na anime&manga...i taka. Ako neste edin ot clepite anime fenove i haresvate BSSM...lubopino mi e. Koi vie lubimiat Sailor Moon geroi i zashto.....?

I kolko hora tyk sa poznati s "Angel Sanctuary" by Yuki Kaori........? Hit vece ot tolkova vreme....i stava vse povece i povece popularno. Az imam OVA-to na DVD i vapreki che animaciata nemoje i napolovina da se sravniava s izkystvoto na Yuki Kaori, triabva da proznaia che mnogo mi haresa.....



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: PrettyWhenYouCry]  
АвторTomoe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 01:58



Lyubimata mi geroinya ot Sailor Moon e i vinagi shte bade Nehelenia. Zashto li? Ami zashtoto e nai-dobre izgradeniyat obraz v tzyaloto anime. Inache i drugite, koito haresvam, sa izgradeni na visoko nivo (Haruka, Zoisite, Galaxia), no Nehelenia-sama gi nadminava. Tya e tochniyat negativ na Usagi/Sailor Moon, dori imashe edna kartinka, na koyato te byaha ot dvete strani na edna stena i polovinata kartinka beshe svetla, drugata polovina - tumna, izobshto tochno kato negativ. Obache istoriyata na Nehelenia e naistina pokartitelna, koeto ya pravi mnogo poveche ot obiknovena losha geroinya. Nehelenia e edin personaj na visotata na geroite ot Saint Seiya i Evangelion po stepen na razvit harakter i istoriya. Mejdu drugoto, chuval sam, che tya bila lelyata na Serenity, mai imalo takuv namek v mangata; ako e istina, tova obyasnyava mnogo neshta.
Spomenah li, che seiyuu-to na Nehelenia - Yoshiko Sakakibara - mi e lyubima ozvuchitelka? Drugi neini golemi roli sa Sylia v Bubblegum Crisis i Karla v Record of Lodoss War OVA.



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: Tomoe]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 04:48



Wow...syper. Naistina fen koito znae za kakvo govori- kolko osvejitelno..^_^ Az samata haresvam Nehelenia/Neherenia... Tia naistina e kato negativ na Usagi. I vsashto mnogo krasiva i tragicna..^_^ Stranno kak poveceto mi lubimi geroi za zlodei- Fish Eye, Sailor Aluminum Siren, Sailor Lead Crow,Sailor Iron Mouse, Galaxia i razbirase vsicki glavni ot the Dead Moon Circus.......prosto zashtoto vsickite sa *tragicni* i spored men tova gi pravi povece coveshki ot kolkoto i te samite predpolagat...ot "gobrite" mi sa lubimi Sailor Starfighter i Sailor Uranus...Seiya i Haruka sa... prosto tolkova zabavni zaedno na ekrana. Osobeno v animeto...=^__^=...sashto Hotaru- koi ne haresva senshi-to na Death and Destruction...?Vapreki che Saturn na tolkova niva e senshi na tocno obratnite neshta.....bashta i e strahoten sashto. I razbira se.. sled kayo as sam nai-mnogo sam kato Usagi-chan, tia vsashto mi e lubima...(ima li nyjda dori da obisniavam zashto, hehe..)^.^

~Hel-chan



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: PrettyWhenYouCry]  
АвторTomoe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 12:19



Znam za kakvo govorya, zashtoto az sam ot anime fenovete-veterani v Bulgaria. ^_^
Ne e tolkova stranno zashtoto povecheto ot lyubimite ti geroi za antagonisti. Vsashtnost, v anime vinagi te sa po-interesni. Pone az gi haresvam poveche. Imam samo edin lyubim aime geroi ot dobrite i tova e Phoenix Ikki ot Saint Seiya.
Fish Eye... Tryabvaha mi 2 godini za da razbera, che tova e muj. Seiyuu-to mu (Akira Ishida) e tolkova brilyanten, zvuchi kato jena i izobshto ne moje da se poznae, che go ozvuchava muj.
"Vsichki glavni ot Dead Moon Circus"? Predpolagam, che nyamash predvid baba Zirconia? ^__^
Mejdu drugoto, koi sa ti lyubimite geroi ot Rayearth? Az ne sam chel mangata, gledal sam animeto, no spored men tova e po-dobre, zashtoto ne moga da si predstavya kak taka v mangata ya nyama Nova. Tya mi e lyubimata! Osobeno v yuri-stzenite s Hikaru! ^__^ Ot Rayearth si haresvam i dvama bishounen - Lantis i Eagle.



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: Tomoe]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 17:29



..BABA ZIRCONIA?????!!!!!!!!!Neeeeeeeeeee.......X_X;;.......*dies*....ne ne ne ne neia.....x_x;;.......imah predvid um Chibi-Usa's future guardian senshi...i t.n. ne Zirconia, oh Gospodi ne x_x; (vapreki che malkoto chibi oko, Zircon, e mnogo cute..<_<; )

Fish Eye is great...!^_^ Haresva mi mnogo povece v animeto. Samo zashtoto v mangata Ami go ybiva v sashtia manga volume v koito Fish Eye se razkriva..x_x tolkova plakah..............................(vapreki che ako si zabeliazal, sashtoto e s poveceto geroi ot SM...v animeto kato che li te ne samo jiveiat po-dalgo O_o; no i sashto kato geroi sa razviti povece...DORI i Galaxia. I Seiya, i Taiki, i Yaten... i vsicki ostanali, naistina -_- )

Lubim Rayearth geroi..........?Hmmm......Fuu! ^_^ Obojavam Fuu...i zeleno...i elemnta na vazdyha/viatara( za tova i mnogo haresvam Haruka^^ )...Ferio!=^__^= Emeraude...^^ Umi...hmmm.....ne moga da se setia za drygite v momenta^_^;, no v momenta v koito si spomnia shte ti kaja^^ (sorrry, toky shto se sabydih...x_x;..........)

~Hel-chan



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: PrettyWhenYouCry]  
Автор Eager (инжектопляктор)
Публикувано15.07.02 18:27



hmm sorry no tva e edno ot izkliucheniata koito ne gledam - neshto ne mi haresa..

May the Force be with you. Always!


Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: Eager]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 19:21



za kakvo govorish.....?BSSM, Angel Sanctuary, ili Rayearth.........?O_o

~Hel-chan



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: PrettyWhenYouCry]  
Автор Eager (инжектопляктор)
Публикувано15.07.02 19:32



sailor moon ama i drugite mai ne sym gi gledal

May the Force be with you. Always!


Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: Eager]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 19:50



oooo....da, iasno. Razbiram. Ne te vinia che ne haresvash BSSM...ne vsicki si padat po shoujo anime/manga....no drygite opredeleno gi preporacvam!^_^.....

~Hel-chan



Тема Re: Bishoujo Senshi Sailor Moon & Angel Sanctuaryнови [re: PrettyWhenYouCry]  
АвторTomoe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 22:50



Hel-chan: E, da, Zircon beshe zabaven. Jalko, che umrya zaedno s baba si. ^__^
Yep, estestveno, che animeto e po-dobro. Dobaz primer dade - Galaxia. Az bih dobavil i Nehelenia. Samo zaradi tezi dvete geroini moga da napisha knigata "1001 prichini da predpochitate anime pred manga". Znam, che v mangata Nehelenia umira, Galaxia sashto. Lele, ako tova se beshe sluchilo v animeto, shtyah da se grumna!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobre, che stzenaristite na TOEI sa malko po-dobri ot Naoko Takeuchi. Tya ochevidno ne obicha loshite geroi. Ubiva gi vsichkite (bez Amazoness Quartet).
Da, i na men ot dobrite v Rayearth nai-mnogo mi haresva Fuu.... no v parvata chast. Vav vtorata, neshtata sa silno kontzentrirani kam Hikaru, taka e napraveno, che tya da ti stane lyubimata. No az gi haresvam i dvete. Samo Umi malko me drazni, no i tya stava.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.