Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 30.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: 4estno da si kajaнови [re: PrettyWhenYouCry]  
Автор Eager (инжектопляктор)
Публикувано18.07.02 21:35



1. ok
2. da, nesho ot sorta.. shto ti kaka li si?

May the Force be with you. Always!


Тема Re: 4estno da si kajaнови [re: Eager]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 21:53



1.okei...
2.er...molia? Imash predvit dali sam po-goliama? mmm, za sajalenie ne. az sam na 15, shte bada na 16 tozi Oktomvri. Tai che vse edno sam na 16. Ne se pritesniavai. Ne sam po-goliama^^;

~Hel-chan



Тема Re: 4estno da si kajaнови [re: PrettyWhenYouCry]  
АвторTomoe (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 22:49



Hel-chan: Ami aroganten sam, i tova ne go otricham. Priznavam oshte, che sam litzemer, egoist, izpolzvach... Haide da vidim kolko hora shte namerish, koito da si gi priznavat tezi raboti. ^___^
Ne, nishto ne otricham, az naistina znam dosta neshta.
Naprotiv, star duh sam, no tova ne oznachava, che tryabva da si mulcha i da traya ot uvajenie i vazpitanie. Vidyal sam prekaleno mnogo tipove hora, za da se naucha da ne gi haresvam. Ne haresvam horata. Neshto poveche, az mrazya horata. Mizantrop sam, i tova sashto ne go otricham. ^_^ Tam e rabotata, che imame razlichni mneniya za tova kakvo tryabva da pravi edin star duh.
I da, naistina zabravyash bulgarskiya ezik, a tova e oblastta, v koyato se chuvstvam nai-silen. ^_^ Prosto vinagi namiram podhodyasht nachin da izpolzvam ogromnoto bogatstvo na nashiya ezik, za da se izrazya spored jelaniya ot men stil. Dumite nikoga ne mi lipsvat. ^^
BTW, ako iskash da mi kajesh neshto, po-dobre mi go kaji na bulgarski. Znam, che upretzite i obidite na angliiski zvuchat prekaleno lesno za vazpriemane, no predpochitam da vidya kakvo shte izmislish na bulgarski. ^__^
E, e, ama ne moje taka puk. Togava i az shte kaja, che sam na 18, zashtoto imam rojden den prez Noemvri. Ti ochevidno mislish, che horata te vazpriemat pogreshno zaradi vuzrastta ti. No moje i da ne e taka... Abe neznam kakvo sa ti napravili, ama zdravata sa go napravili. ^__^ (dobre, de, tova ne beshe smeshno)
Sega za Grave of Fireflies, veche pochnah da si go teglya. Streamload e mnogo gotina rabota, osobeno kato ima podhodyashti hora da ti prashtata animetata direktno na tvoya account. ^o^



Тема Re: 4estno da si kajaнови [re: Tomoe]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано18.07.02 23:12



..Ti naistina ne znaesh kade da spresh,hm.....?

Poznavam dosta hora koito biha si priznali neshtata koito ti izbroi. Ako si mislish che si razlicen samo zashtoto *Mojesh* da priemesh i da gi kajesh tezi neshta, ocevidno se lazesh ili si po-goliam licemer otkolkoto i ti samiat predpolagash.....moje bi i dvete.

Ocevidno imame razlicni mnenia za kakvo edin star dyh triabva da pravi ili ne.

Moje bi tova niama znacenie, no az samata biah dosta dobra s balgarskiat si. E, dokato vse oshte biah v Bulgaria. No kogato VSICKI okolo teb govoriat na Angliiski, slyshash angliiski v myzikata koiato slyshah, po radioto, gledash hora koito govoriat samo na angliiski po televiziata, cetesh knigi na angliiski......nastapva edin moment v koito obshtyvaneto na rodnia ezik samo v kashi ne e dostatacno. V krainna smetka, ne sedia zatvorena v kashti po cial den. I nikoga ne bih de.

Tozi komentar za tova ako iskam da ti kaja neshto, da ti go kaja na balgarski me kara da mislia che si si pomislil che te obijdam na angliiski......? Ocevidno znaesh angliiski kolkoto da razberesh che tova koeto kazah ne beshe nishto takova. Prosto izpolzvam angliiski, zashto az vece *mislia* na angliiski i mi e po-lesno. Ako te drazni tolkova moje bi prosto triabva da govoria samo na angliiski za da te nakaram da prestanesh da badesh tolkova aroganted i gryb, hm.....? I da govorish immenno za tova za koeto e tozi topik- anime.

Moje bi az se otvliakoh ot temata, no ti prodaljavash i prodaljavash da nalivash maslo v ogania.......Sigyrna sam che si ia cyval tazi edna pogovorka...a, kak beshe...."Nedei da igraesh s ogania ili shte se izgorish"..ili, neshto ot tozi sort? da, neshto ot tozi sort...

Ne. Ne mislia che horata me vazpriemat po vazrastta mi. Another wrong observation, I dare say..... Kazah go vece sto pati predi, i shte go kaja otnovo. Ne me poznavash. Ne se draj i ne mi govori vse edno me poznavash. Ne mislia che AZ se darja taka kam teb? Sled kato si mislish che tova e niakakav vit bitka, igrai po pravilata. Kakvito i da sa te za teb, v glavata ti. -_-

Da. Dosta zdravata sa mi go napravili.

Nadiavam se che shte haresash "Grave of the Fireflies".

~Hel-chan








Тема Re: 4estno da si kajaнови [re: PrettyWhenYouCry]  
АвторTomoe (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 01:55



Ne stava vapros za spirane, a za tova, che se chuvtsvam dlajen da otgovorya na pochti vsyaka tvoya replika. Ne mi se mulchi, obicham da si izkazvam mnenieto i e po-dobre da go napravya.
Znam otlichno angliiski. ^_____^ Znam, che ne me obidi, kazah samo, che ako iskash da mi kajesh neshto, po-dobre go napravi na bulgarski.
Moje da sam aroganten, no ne sam grub. Oshte v samoto nachalo se opitah da bada lyubezen, no neshto ne se poluchi, zashtoto dosta ot tvoite repliki prosto me drazneha (nai-veche nachina, po koito sa napisani; ne govorya za angliiskiya, razbira se), opita se da okupirash foruma s licnite si problemi i misli, koeto oshte poveche me podrazni. Togava reshih, che veche ne mi se iska da prodaljavam s lyubeznoto otnoshenie.
Nyama bitka i saotvetno nyama pravila. Prosto si izkazvam mnenieto za teb.
Vijdam, che si golyama fenka na anime i za tova si zaslujava da te uvajavam, no kato chovek ne mi dopadash osobeno. Moje i da ne te poznavam, no ne mi haresa nachina ti na govorene i tova mi e predostatachno, za da si oformya mnenieto.
O, da, veche gledah chast ot Grave of the Fireflies i naistina e dobre napraveno. Tezi ot Studio Ghibli vinagi sa me izumyavali s animatziyata si. Napravo ne e istina kolko e krasiva za animatziya ot 80-te! ^_^ E, dobre, kato go izgledam tzeliya film, shte si napisha i okonchatelnoto mnenie (no tova moje i da ne e skoro, zashtoto ot Streamload imat edni dosta gadni ogranicheniya za tegleneto na failove >_<).



Тема Re: 4estno da si kajaнови [re: Tomoe]  
АвторPrettyWhenYouCry (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 03:19



...Kak smeesh da tvardish takiva nesha.....? Ne sam se opitvala da okypiram kakvoto i bilo, nai-vece foryma. No i az kato teb izraziavam mnenieto si. Niama da malca ako neshto koeto ti si kazal me e obidilo! I ti SI izklycitelno gryb. Arogantnosta ti iavno niama krai, i tova e cast ot problema. Nishto ne sam kazala zalicnite mi problemi. Ni nai-malko. "Nacina po koito govoria".........i tova e? kakvo? Ne sam dostatacno ymna za teb? ili? Prosto ne moga da poviarvam polovinata ot neshtata koito kaza.....Ne moga da razbera po kakav nacin mojesh da vzemesh neshto i da go prevarnesh v savsem drygo. I otnovo ne moga da poviarvam che si tolkova aroganten( MEKO kazano) za da prodaljavash da tvardish edni i sashti neshta no da gi kazvash po razlicen nacin.......ne me haresvash kato covec? Tova koeto sam kazala e dostatacno? Ne osaznavash li ce vsicko koeto sam kazala vaobshte e rezyltat ot TVOI komentari.....? Iavno ne. Ne, az seriozno si mislia che imash problemi s egoto si. Istinski shock....prosto..ne moga da poviarvam. Bih te narekala "glypav", no tova ne e podhodiashta dyma. Po skoro....zablyden. Da. Perfectno. Ne, ako ti ne mojesh da si darzish ystata zatvorena, togava az pone shte prestana da govoria zashtoto tova e napalno nenyjno. Ne sam dlajna da ti ceta arogantnite otgovori, koito sa rezyltat na neshto koeto ti si kazal...

"Znam otlicno angliiski.."...napravo ne moga da poviarvam. Neznam za kogo se mislish, no moje bi ti imash problemi, ne az...*sigh*... tolkova si iztoshtitelen, dori ne e zabavno vece. Prosto sam izmorena s vsicki bezmislici s koito prodaljavash da me zalivash....moje bi se opitvash da me odavish. Nikoga ne sam bila dobar plyvec, no obicam moreto. Mislia che za sega shte ostana na brega i prosto shte go nablydavam....-_-

~Hel-chan



Тема Adventures of Mini Goddessesнови [re: PrettyWhenYouCry]  
АвторTomoe (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 13:41



Nyamam problem s egoto si. Prosto mi beshe malko skuchno i otdavna ne byah sporil s nikogo, a ti mi dade malko povod da se otpusna i da posporya s teb. Blagodarya ti za tova. ^__^ Radvam se, che ne beshe ot onezi hora, koito prestavat da obrushtat vnimanie na tova kakvo im se govori, zashtoto s tyah ne moje da se vodi hubav spor i pechelya avtomatichno. Beshe mi zabavno, naistina. ^__~ Radvam se, che kaza, che i na teb ti e bilo zabavno. ^__^
Kategorichno ne te mrazya. ^_^
Znam angliiski, zashtoto ucha v elitna ezikova gimnaziya, ne za drugo. Nalaga mi se da znam. ^_^""
Ooh, kato kaza more, ta se setih, che i az ne moga da pluvam. Golyam sram za men, kato se ima predvid, che jiveya vav Varna......
Sega po temata, chuvala li si za animeto Adventures of Mini Goddesses? Ima li neshto obshto s Oh! My Goddess? Vyarno li e, che epizodite na Adventures of Mini Goddesses bili kratki? Zashtoto mislya, che imam vazmojnost i tyah da si gi poracham po Streamload, no mi se iskashe da chuya i nechie drugo mnenie. Osobeno puk ako prilichat na Oh! My Goddess, koeto ne me vpechatli chak tolkova mnogo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.