Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 06.06.24 
Филмови
   >> Манга
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Hey,Walker......!  
Автор Haruka_Tenou (непознат )
Публикувано29.12.01 17:12



Kakvo znaesh za SailorMoon i ot kude,ako ne e taina......!




Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано31.12.01 16:57



Sujelqvam ,ako e prozvuchalo naduto....napisanoto po-gore,prosto mnogo se vulnuvam da namerq nqkoi,koito sushto taka da haresva mnogo Ljubimiq mi film....



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
АвторWalker (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 02:41



Ami 4etno da ti kava gledam Sailor Moon ot kakto imam kabel... Ne pomnq koga to4no be6e towa. Za pyrwi pyt gledah SM po edna itaianska telewiziq (..... e pusta skleroza..... :) Se6te6 se nali), posle po RTL2. Ami kakwo da ti kava o6te? Po sobstwena precenka sym zapalen po tazi tema. Imam i tui-onui iz arhiwa kato pic i t.n. .. Ti?



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Walker]  
АвторWalker (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 02:49



A, i kato stana duma za zapisani film4eta ot RTL2, 6te si pozwolq da se pohwalq, 4e i az imam 3 - 4, pri towa na sywsem normalno ka4estwo. Samo 4e ima izwesten problem s nemskiq ezik (taka de - ni6to ne razbiram) i mi se e iskalo da go nu4a samo zaradi tezi film4eta....
Ina4e se orientiram w situaciqta ot "story"-tata na anglijsk, ama te sa powe4e amatjorski opiti za dorazwiwane na suveta



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Walker]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано06.01.02 13:21



Taka s BG teksta ne sme mnogo na ti,zashtoto sa izturkani klavishite ,a az ne gi pomnq na izust....
Kakvo imam li?
Ami.....Vsichki finalni serii na filmite +/- nqkoq i druga,koqto mnogo mi e haresala.....
Ako si chel nqkoq ot drugite temi ,sigurno si razbral ,che izpusnah edna ot ljubimite si serii i mnogo me e qd,no....takuv e jivota i shtem ne shtem ,trqbva da se primirqvame s greshkite si.....
Osven seriite imam mnogo kartinki ot saitovete na Sailormoon,dve mnogo gadno izmaistoreni mozaiki....i ne na posledno mqsto estestveno imam pulnometrajnite fili SM:)Kakto veche kazah na ediniq mu iztrih bez da iskam poslednite 5 minutki...
Drugo ,drugo ne se seshtam,pomnq che chlenuvam v nqkakuv chujdestranen klub(tam vsichko e na angliiski)
Ne znam kakvo drugo da ti kaja....
Gledala sum filma celi 7 godini po razlichni satelitni kanali....Purvo po POLSAT2,posle po italianskata za izvestno vreme,sled tova poslednite 3-4 godinki go gledam po RTL2 i sega ot vreme na vreme v subota po SAT1
Mai tova e vsichko....
A i da ljubimata mi geroinq e Haruka.....,to i si mi lichi





Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
АвторWalker (Нерегистриран)
Публикувано07.01.02 22:02



Хей, как си успяла да се сдобиеш със филмчетата, незнам да са ги давали по телевизията... или май бъркам - RTL2? Майче даваха нещо подобно преди време (и то май по някакви празници беше), спомням си че не успях да ги гледам (направи ми впечатляние, че са по 1:00 час, ама мислех че са две събрани серийки) Е, каква е тайната? :)
.....и един личен въпрос ако позволяваш (надявам се, че не ставам много нахален):
Защо Haruka? Не че е ненормално разбира се, просто "външните" са малко по- особенни, а да не говорим за SailorUranus & SailorNeptune. Малцината "посветени" в темата които съм срещал си падат изключително по "вътрешните". За себе си бих казал, че моята героиня е Raye, въпреки че и тя е малко странничка :)
e-mail-а ми е : marsfire104@hotmail.com
Казвам го защото тука на всички ви ги пише, а аз съм малко анонимен



Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Walker]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано08.01.02 14:48



Даваха ги, даваха ги. По Коледа преди няколко години. Тогава ми беше ужасно качеството на rtl2 и направо умрях! Но си ги записах, щото иначе нямаше откъде...
Между другото верно е това, че повечето хора си падат по вътрешните. Моите познати, които съм зарибил също са така. Обаче мойта любимка е Pluto.

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Автор Haruka_Tenou (animator)
Публикувано08.01.02 18:09



Purvo haresvam Sailormoon ,moje bi zashtoto haresvam gruckata mitologiq....
Ot tam se zapochna i s interesa mi kum Sailormoon....Ot ljubovta mi kum mitovete i legendite,a posle ,no ne na vtoro mqsto ljubovte mi kum astronomiqta i estestveno kum animaciqta.....
Shto se otnasq do Haruka...........,hm.....,.........,haresva mi zashtoto e razlichna i moje bi zashtoto ne i puka ,che e rodena v tozi 'svqt na muje'
Verno e,che samata tq si pada po momicheta,no kakvo da se napravi....,svetut e edno chudnovato i pustro mqsto i nie jiveem na nego takuv kauvto e....
Kakvo ot tova ,che tozi bil takuv ili onzi bil onakuv.....
Kakto i da e.....Tq e moeto vduhnovenie,dori kogato risuvam......
Tq obedinqva vsichki ostanali-'vutreshni' i 'vunshni'.....
Pritejava ne samo tehnite kachestva ,no sushtevremenno ima i svoq individualnost...
Verno e ,che podrajava na mujete i to po nachin.....,po-suvurshen i ot nai-suvurshennoto neshto na tozi planeta....,pri tova e umna i sus svoi sobstveni zalojbi....
Ne po-malko ognena e ot Mars,ne po-malko inteligentna ot Mercure,obicha sushto tolkova silno,kolkoto i Venus,moje da se bie po-dobre i ot Jupiter(e dali moje da gotvi tolkova dobre ,kolkoto neq ne stava qsnoo vuv filma).....Shto se otnasq do ostanalite kakvo da kajem.....
Seriozna e kato Pluto,vupreki che ne pritejava neinata sdurjanost,no ima neiniq rukovoden talant i vzima precizno tochni resheniq.....,Moje da bude sushto olkkova unishtojitelna ,kolkoto i Saturn.....,
a za prilikata i sus Neptun nqma da govorq....Moje bi ima ,moje bi nqma takava....,samo znam ,che te sa kato edna krasivo izpisana glinena anfora.....
Nito anforata bi bila krasiva bez cvetovete si.....,nito cvetovete biha imali smisul bez glinata.....:)
Ami tova e mnenieto mi za Haruka......Nadqvam se ,che razbrahte zashto q haresvam tolkova mnogo.....






Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Haruka_Tenou]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано09.01.02 01:22



Какви красиви думи! Направо ме хвърли в музиката!
Лично аз перрфектно те разбрах! Колко се радвам, че има още някой, който толкова сериозно и емоционално приема Sailormoon! Не съм единствен! Какво облекчение!

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: Hey,Walker......!нови [re: Qui-Gon Jinn]  
АвторWalker (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 12:44



Винаги съм мислел, че ако в Sailormoon съществуваха само вътрешните, всичко като че ли ще се приближава повече към детско филмче (поне външно, защото за мен характерите на вътрешните притежават голяма дълбочина, но държанието им подхожда и за .... :) Ако всички бяха като външните съм сигурен че филмчето нямаше да го дават в "Kid Zone". Кои знае дали щяхме да сме чували за него. Въобще баланса между гледаемост и смисъл е забележителен. Е, по-сетнешни субекти като SailorStarLights като че ли не се вместват точно в порядъка, но аз лично ги приемам като ефект на комерсиализацията, самата Naoko все пак не е била съгласна, но накрая кой ли вече я е питал....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.